18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Cwaniak w alfa romeo kopie w samochód prowadzony kobietą

fantastico • 2017-02-19, 02:50
Smutny chłopiec oburza się na wyprzedzenie go przez kobietę przez co wykonuje zatrzymanie auta w celu zablokowania samochodu prowadzonego kobietą aby kopnąć w zdenerwowaniu w zderzak.


TT4

2017-02-19, 03:03
Co ten Tomek Niecik taki nerwowy?



TytanowyRosomak

2017-02-19, 03:45
Mam nadzieję że w tym samochodzie co się tam dalej zatrzymał siedzieli goście co tego ch*ja sprowadzili na ziemię :) A jego karynka dostała strzała od nich ch*jem po pysku :)

-Roger-

2017-02-19, 04:36
a co jeśli wyprzedzany przyspieszył ? bywają takie gnoje co przyspieszają gdy wyprzedzamy
filmik rodem z tvnu zapewne większość z was pomyśli ale imbecyl z niego

daj filmik od początku do końca wtedy będziemy coś tam oceniać

TytanowyRosomak

2017-02-19, 05:15
^up co by się wcześniej nie działo i jaka była przyczyna zajścia to i tak za to murzyńskie zachowanie powinien zostać wyjaśniony prawym prostym.

krzyks

2017-02-19, 05:31
-Roger- napisał/a:

a co jeśli wyprzedzany przyspieszył ? bywają takie gnoje co przyspieszają gdy wyprzedzamy
filmik rodem z tvnu zapewne większość z was pomyśli ale imbecyl z niego

daj filmik od początku do końca wtedy będziemy coś tam oceniać



Tak, bywają takie gnoje. Co więcej, potrafią odpie**olić nie takie rzeczy. Za każdym razem wysiadasz i robisz z siebie im równego, a może większego idiotę? :roll:

~Velture

2017-02-19, 07:11
Powinna była mu te drzwi rozwalić, zadzwonić na policję i zgłosić, że jakiś koleś zajechał jej drogę i chciał ją pobić oraz prawdopodobnie ukraść samochód.
Ma nagranie więc jest i usprawiedliwienie za rozj***nie mu drzwi - w najgorszym wypadku poleci z jej OC i tyle.

kapsiu

2017-02-19, 08:31
Jak tak czytam te wasze komentarze to widać jaka czarna masa... Dlaczego nie dali całego nagrania no z tego "wyprzedzania"? Bo pewnie było na drugiego albo zepchnela go albo coś... Proponuję wrzucić całe wtedy będziemy rozmawiali dalej. Po minie dziewczyny tego gościa widać że nie była bez winy. Brawo dla tego Pana jeśli mam rację.

elfis

2017-02-19, 09:29
-Roger-
podejrzewam że masz rację, pewnie nagrywający stwierdził że ,,a co mnie alfa będzie wyprzedzała na ciągłej,, i przyśpieszył

tarcer123

2017-02-19, 09:50
Uwierzcie mi że jeżdżą po drogach tacy psychole że są w stanie Was zaatakować za byle pierdołę którą zrobicie nieumyślnie. A jak było tutaj to nie wiadomo. Chłopiec z mamą poczuł się urażony albo prowadząca kobietka coś odj***ła a teraz zgrywa cichodajkę.

rubaj

2017-02-19, 10:08
szuka muzgu

~DMT

2017-02-19, 10:21
rubaj napisał/a:

szuka muzgu



Przygarniał kocioł garnkowi...

allmaciejd

2017-02-19, 11:16
Przecież to zwykła penera pedalska w leginsach, i on i jego ryża asystentka powinna w beret otrzymać. Swoją drogą, alfa na chodzie, jedyne wytłumaczenie, że wczoraj kupiona.