18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cwaniak w alfa romeo kopie w samochód prowadzony kobietą

fantastico • 2017-02-19, 02:50
Smutny chłopiec oburza się na wyprzedzenie go przez kobietę przez co wykonuje zatrzymanie auta w celu zablokowania samochodu prowadzonego kobietą aby kopnąć w zdenerwowaniu w zderzak.


kokos_123

2017-02-19, 13:01
Wpie**ol już jedzie na wstecznym :mrgreen:


Sarkazm1

2017-02-19, 14:40
@MaszAyahuaskę

przyganiał przygarnianemu...

killua

2017-02-19, 14:42
-Roger- napisał/a:

a co jeśli wyprzedzany przyspieszył ? bywają takie gnoje co przyspieszają gdy wyprzedzamy
filmik rodem z tvnu zapewne większość z was pomyśli ale imbecyl z niego

daj filmik od początku do końca wtedy będziemy coś tam oceniać



w manipulacji i przeinaczaniu faktów nic nie pobije niezależna.pl ostatnio sobie czytałem artykuł o tym jak prezydenci ułaskawiali przestępców i przy komorowskim było że uwolnił zabójcę i gościa ktory znecał się nad żoną. Zero informacji o tym że ten zabójca to protoplasta bohatera filmu dług, czyli gość który zabił nękających go bandziorów. A o uwolnienie tego co tam się znecał prosiła żona ze to zywiciel rodziny czy ki huy. oczywiście że kaczyński uwalniał ziomków zięcia od przekretów zero informacji. Wiec nie pie**olcie ze tvn jest zły i manipuluje bo takiego sk***ienia i manipulacji jak na niezaleznej nigdzie nie ma. (no ale to w koncu ostatnie wolne media wiec wpsierajcie :) ) )

b0r000

2017-02-19, 14:45
A mogła rozjechać (byłby materiał może nawet na harda i jednego wioskowego napinacza mniej)
Mogła również zabrać drzwi alfy na pokrycie zniszczeń zderzaka

xiro

2017-02-19, 15:12
kokos_123 napisał/a:

Wpie**ol już jedzie na wstecznym :mrgreen:

Obrazek



Jedzie dziadek maluchem przez miasto 30 km/h.
200 m przed światłami zapala się czerwone.
Dziadek powoli hamuje.
Nagle wyprzedza go beemka z piskiem i staje przed maluchem.
Dziadek w szoku uderza w tył bmw.
Maluch do kasacji a na bmw 4 ryski.
Z bmw wysiada dwóch uczesanych na łyso i mówią do dziadka:
- Co dziadzia bmw skasowałeś, kasę masz?
- Nie.
- A dzieci albo wnuki mają kasę?
- Mają
- To masz tu komóreczkę i dzwoń.
5 min później zajeżdżają dwie bmw.
Wysiada ośmiu takich jak tych dwóch i mówią:
- Co dziadek, przyj***li cofając?

BARY666

2017-02-19, 15:15
alfa LU- ludzi ułomni

muchawzupie

2017-02-19, 15:27
W wawie obecnie najlepsi są WPR, WWL, WPI, WGM, WOT... itd.. Warszawiaki z wyp*zdowa, co wszędzie daleko mają. Dzieci do przedszkola/szkoły porozwozić a potem gaz do dechy.. do roboty. Cuda się dzieją z udziałem samochodów na takich blachach. Co 2 jest k***a szeryfem-rajdowcem.

BrianGriffin

2017-02-19, 16:53
-Roger- napisał/a:

a co jeśli wyprzedzany przyspieszył ? bywają takie gnoje co przyspieszają gdy wyprzedzamy



To znaczy, że wyprzedzający nie miał zapasu mocy i zmiękła mu rura.

vass

2017-02-19, 16:55
Ja też mógł bym stanąć i naj***ć gościowi, ale jakoś tego nie zrobiłem taki wyrozumiały jestem. :)
Na koniec filmu bonus, pamiątka z Niemiec dla wyprzedzacza ;)

Coco_flanel

2017-02-19, 17:27
Ile razy oglądam takie filmiki ,mysle ze będąc w takiej sytuacji kusiloby mnie by urwać mu drzwi.

Wiewór

2017-02-19, 20:31
-Roger- napisał/a:

a co jeśli wyprzedzany przyspieszył ? bywają takie gnoje co przyspieszają gdy wyprzedzamy
filmik rodem z tvnu zapewne większość z was pomyśli ale imbecyl z niego

daj filmik od początku do końca wtedy będziemy coś tam oceniać


a to zwracamy panu honor. W takim przypadku to miał prawo ją pobić, zabić i skopać jej auto.

ravrav

2017-02-19, 21:07
Agresja na drodze to buractwo. Jednak sam ostatnio miałem podobną sytuację, wyprzedzałem auto, ponieważ przed wyprzedzanym autem jechała wolno terenówka, a miejsca było bardzo dużo postanowiłem także i ją wyprzedzić. Wtedy ta qrwa zaczęła przyśpieszać. Zbliżał się zakręt, z zakrętu z naprzeciwka widać było już inne auto. Ta k***a z terenówki dojechała do auta poprzedzającego nas, uniemożliwiając mi schowanie się. Musiałem gwałtownie hamować i w ostatniej chwili schowałem się za tym frajerem. Starszy gość z babką. Jestem spokojnym i ostrożnym kierowcą, jednak ta świnia o mały włos nie doprowadziła mnie do poważnego wypadku. Wtedy wstąpił we mnie diabeł, pomyślałem że dogonię tego dziada, wyciągnę go z auta i przekopie na ulicy. Klient od razu zrozumiał co zrobił i jak wcześniej jechał nadzwyczaj powoli teraz spodziewał się mojej reakcji i zaczął uciekać, jechał jak opętany. Szybko gnoja dogoniłem, blokował drogę abym nie mógł go wyprzedzić. Wyprzedzić go udało mi się dopiero w następnej miejscowości, jest to mieścina gdzie mieszkam więc wiedziałem gdzie go dorwę. Wychamowałem go prawie do zera ale cwaniak w ostatniej chwili odbił w prawo w wąską uliczkę. Zawróciłem nawet szybko za nim ale zapadł się pod ziemię. Od tamtej pory inaczej patrzę na takie filmy i gwiazdy biorące w nich udział. Dziadek celowo z premedytacją naraził mnie na bardzo niebezpieczną sytuację, bo jechał większym i autem i nie lubi być wyprzedzanym. Po ochłonięciu pomyślałem że dobrze się stało że h*jowi udało się uciec bo pewnie skończyło by się to o wiele gorzej.

Brzydkii

2017-02-19, 21:42
Baba jechała Audi...Cztery zera na masce i piąte w środku. Głupia c**a.