18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ćpun + torba = dramat

Mateush444 • 2015-03-19, 10:21
Zacznę od całej tej gównoburzy na temat ćpuna dławiącego się torbą z biedronki. Nie wiem jak trzeba być ślepym i mówić, że to policji wina. Nie, nie jestem z policji, nie mam w rodzinie policjanta. Po prostu mam oczy. Nie mówię też, że policja ma rację bo w wielu przypadkach nadużywa prawa, ale jeśli słyszę ćpun + policja to wiadomo o co chodzi. Zapewne 99% ćpunów to JP HWDP i w przypadkach zatrzymania: sp***alają, sapią lub jedzą torbę z biedronki.

Kolejna rzecz "Policja nie ma prawa używać przemocy". To ja się pytam na ch*j ciągle tutaj sapanie, że jest zakaz noszenia broni. Mam rozumieć, że policjant ma dostawać po mordzie lub być postury Hardkorowego Koksa i obezwładnić, a zwykły random będzie mógł napie**alać po ludziach nie patrząc na nic bo ktoś przypadkiem się otrze w autobusie.

Niedawno wrzucono filmik jak murzyn napada na policjantów ze śrubokrętem. No i nie było zdziwienia komentarze typu "Jakbyś codziennie na służbie mógł zginąć bo pie**olone murzyny się nie ucywilizowały, to też byś wolał go zastrzelić zamiast mieć śrubokręt w gardle. Gliniarz pewnie ma np rodzinę, która jest dla niego ważniejsza niż jakiś brudas-schizofrenik-ślusarz." I gdzie tu k***a logika??? :shock: Doj***li murzyna - ok, ćpun zadławił się - drama, napie**alanie cegłami w innych psów. Całe ich demonstracje pokazują poziom jaki reprezentują (naj***na i naćpana hołota w dresach z kapturem na łbie). Żeby nie było, że przypie**alam się do ubioru to powiem, że często sam taki noszę bo wygodnie, chodziło tu o stan umysłu.

Nie chcę maści na ból dupy tylko na ból głowy, bo jak widzę światopogląd niektórych to można raka dostać... :samobojstwo:

SuchyArbuz

2015-03-19, 10:34
Zaraz się patusy na Ciebie rzuca, że powiedziałeś prawdę o ich prawilniaku i nich samych. Piwerko.

Kluposz

2015-03-19, 10:44
Ale nikogo nie interesuje Twoje zdanie.

fc...........ol

2015-03-19, 10:44
BANDA DEBILI teraz broni się cpuna następnie kto będzie tym dobrym ? może gwałciciel , zastanowcie się nad swoja egzystencja . Brawa za prawde @Mateush444

Hellcat

2015-03-19, 10:45
Najlepsze jest ich oburzenie na fejsie w komentarzach. :D

Mateush444

2015-03-19, 10:46
Kluposz napisał/a:

Ale nikogo nie interesuje Twoje zdanie.


Jesteś pokroju tych ludzi, o których pisałem. pie**olisz głupoty bo myślisz, że będziesz śmieszny.

WhoCaresAboutNik

2015-03-19, 10:56

Bulkowsky

2015-03-19, 11:03
Ogólnie to mam w dupie ten temat, ale czy ten typ nie miał przy sobie przypadkiem jednego grama marihuany? To chyba nie jest jakaś kosmiczna ilość. Kolesia nie znałem, wy widocznie tak, skoro mówicie, że to był ćpun...

SusScrofa

2015-03-19, 11:10
Ktoś chyba tu chce prawo szariatu wprowadzić. Palę trawkę- ćpun, napie**alam w żyłę kompot- ćpun. Piję piwo- alkoholik i degenerat, jebnę denaturat- alkoholik i degenerat.. etc. Naprawdę nie ma różnicy?

boss.

2015-03-19, 11:14
@Mateush444
pie**olisz głupoty.Nazywasz dzieciaka,bo 19 lat to w sumie jeszcze dzieciak,ćpunem bo miał trochę trawki przy sobie.pie**olnij się w łeb.Co do przebiegu jego zatrzymania i śmierci to prawdę zna tylko policjant który go zatrzymywał.Jedno jest pewne,chłopak się wystraszył i chciał połknąć to co przy sobie miał.Resztę powinno wyjaśnić wnikliwe dochodzenie.
@suchyarbuz
Nazywasz ludzi patusami bo mają swoje zdanie?Jesteś turbo debilem.



voidinfinity

2015-03-19, 11:26
Mateush444 napisał/a:

Kolejna rzecz "Policja nie ma prawa używać przemocy". To ja się pytam na ch*j ciągle tutaj sapanie, że jest zakaz noszenia broni. Mam rozumieć, że policjant ma dostawać po mordzie lub być postury Hardkorowego Koksa i obezwładnić, a zwykły random będzie mógł napie**alać po ludziach nie patrząc na nic bo ktoś przypadkiem się otrze w autobusie.



Pewnie nie słyszałeś, że angielska policja nie nosi broni palnej? :krejzi:

Ja wiem - prawdziwa cebula, nigdy nie opuszcza grządki.

SuchyArbuz

2015-03-19, 11:29
@up Jedynym debilem jak narazie jesteś Ty, rozj***łeś mnie tym "bo mają swoje zdanie" to to samo jak te jebnięte gimbusiary na hejt na biebera odpowiadają "bo co bo spełnia marzenia?" szkoda mi takich ludzi, a raczej ziemi i ze nosi takich bezmózgów. Nazywam ich patusami bo:
- hwdp JP itp.
- rzucają się jak zobaczą policjanta jakby im wiertarką hemoroidy skrobali
- nie maja wykształcenia a mnożą się na potęgę po czym płaczą ze nie ma kasy
- jak jednak juz dorwa się do pinionszkuf to przechleja albo przecpaja
- pełno udokumentowanych przypadków jak po zmroku szukają zaczepki, typowy naj***ny łysy dres
- 90% z nich to analfabeci, przykładem są co po niektóre przypadki na tym portalu, nawet tak prostego słowa jak "ch*j" nie potrafią napisać bez błędu, nie mówiąc już o składni.
Znalazłbym tego więcej, ale chyba każdy normalny człowiek zdaje sobie sprawę z tego, że to debile, białe cygaństwo.

Mateush444

2015-03-19, 11:31
boss.,
Sam się pie**olnij jeśli uważasz, że wpie**alanie torby jest bardzo pomysłowe... Szkoda, że nie miał pistoletu przy sobie. Wtedy pie**olnął by sobie w głowę sam i było by po kłopocie. Ze strachu to się zesrać można, a nie pozawijane zielsko jeść. A co do tego trochę trawki przy sobie. Tak masz rację na pewno palił to pierwszy raz, tylko pół grama i obracał się w dobrym gronie. Razem z tym całym chlewem, które teraz napie**ala pustakami w komisariat.

voidinfinity

2015-03-19, 11:37
Mateush444 napisał/a:

boss.,
Sam się pie**olnij jeśli uważasz, że wpie**alanie torby jest bardzo pomysłowe... Szkoda, że nie miał pistoletu przy sobie. Wtedy pie**olnął by sobie w głowę sam i było by po kłopocie. Ze strachu to się zesrać można, a nie pozawijane zielsko jeść. A co do tego trochę trawki przy sobie. Tak masz rację na pewno palił to pierwszy raz, tylko pół grama i obracał się w dobrym gronie. Razem z tym całym chlewem, które teraz napie**ala pustakami w komisariat.



Bardzo pomysłowe jest prawo, które kara za posiadanie dowolnej ilości - przy uznaniowym rozróżnieniu handel/użytek własny.

Ale oczywiście bycie sp***oliną umysłową uniemożliwia powiązania przyczyn ze skutkami.

SuchyArbuz napisał/a:

@up Jedynym debilem jak narazie jesteś Ty, rozj***łeś mnie tym "bo mają swoje zdanie" to to samo jak te jebnięte gimbusiary na hejt na biebera odpowiadają "bo co bo spełnia marzenia?" szkoda mi takich ludzi, a raczej ziemi i ze nosi takich bezmózgów. Nazywam ich patusami bo:



Co masz do bibera cebulaku? :krejzi:

Dupka boli, że gówniarz zarabia w jeden dzień więcej, niż ty przez całe życie, przerzucając gruz? :krejzi:

Bulkowsky

2015-03-19, 11:37
Mateush444 napisał/a:

A co do tego trochę trawki przy sobie. Tak masz rację na pewno palił to pierwszy raz, tylko pół grama i obracał się w dobrym gronie. Razem z tym całym chlewem, które teraz napie**ala pustakami w komisariat.



Przepraszam Cię najmocniej, ale co Ty pie**olisz?