18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ćpun + torba = dramat

Mateush444 • 2015-03-19, 10:21
Zacznę od całej tej gównoburzy na temat ćpuna dławiącego się torbą z biedronki. Nie wiem jak trzeba być ślepym i mówić, że to policji wina. Nie, nie jestem z policji, nie mam w rodzinie policjanta. Po prostu mam oczy. Nie mówię też, że policja ma rację bo w wielu przypadkach nadużywa prawa, ale jeśli słyszę ćpun + policja to wiadomo o co chodzi. Zapewne 99% ćpunów to JP HWDP i w przypadkach zatrzymania: sp***alają, sapią lub jedzą torbę z biedronki.

Kolejna rzecz "Policja nie ma prawa używać przemocy". To ja się pytam na ch*j ciągle tutaj sapanie, że jest zakaz noszenia broni. Mam rozumieć, że policjant ma dostawać po mordzie lub być postury Hardkorowego Koksa i obezwładnić, a zwykły random będzie mógł napie**alać po ludziach nie patrząc na nic bo ktoś przypadkiem się otrze w autobusie.

Niedawno wrzucono filmik jak murzyn napada na policjantów ze śrubokrętem. No i nie było zdziwienia komentarze typu "Jakbyś codziennie na służbie mógł zginąć bo pie**olone murzyny się nie ucywilizowały, to też byś wolał go zastrzelić zamiast mieć śrubokręt w gardle. Gliniarz pewnie ma np rodzinę, która jest dla niego ważniejsza niż jakiś brudas-schizofrenik-ślusarz." I gdzie tu k***a logika??? :shock: Doj***li murzyna - ok, ćpun zadławił się - drama, napie**alanie cegłami w innych psów. Całe ich demonstracje pokazują poziom jaki reprezentują (naj***na i naćpana hołota w dresach z kapturem na łbie). Żeby nie było, że przypie**alam się do ubioru to powiem, że często sam taki noszę bo wygodnie, chodziło tu o stan umysłu.

Nie chcę maści na ból dupy tylko na ból głowy, bo jak widzę światopogląd niektórych to można raka dostać... :samobojstwo:

Ma...........gw

2015-03-19, 11:45
@Mateush444
Czemu porównujesz dzieciaka który połknął małe zawiniątko z mary, a murzyna ze śrubokrętem atakującego policjantów?
Cież dzieciak nikomu krzywdy nie chciał zrobić, tylko chciał uniknąć kary za posiadanie, resztę znamy. Ja się pytam gdzie tu twoja logika?

A co jak kiedyś będziesz miał syna/córkę którzy będą chcieli spróbować zapalić (zwykła ciekawość/nacisk rówieśników) i złapie ich z tym policja? Będziesz też szczekał, że im dobrze, ćpuny itp?

Weź się zastanów nad sobą, boś smutny jak p*zda. Wyjdź z piwnicy i popatrz na słońce, wiosna idzie..

boss.

2015-03-19, 12:00
SuchyArbuz napisał/a:

Zaraz się patusy na Ciebie rzuca, że powiedziałeś prawdę o ich prawilniaku i nich samych. Piwerko.



SuchyArbuz napisał/a:

@up Jedynym debilem jak narazie jesteś Ty, rozj***łeś mnie tym "bo mają swoje zdanie" to to samo jak te jebnięte gimbusiary na hejt na biebera odpowiadają "bo co bo spełnia marzenia?" szkoda mi takich ludzi, a raczej ziemi i ze nosi takich bezmózgów. Nazywam ich patusami bo:
- hwdp JP itp.
- rzucają się jak zobaczą policjanta jakby im wiertarką hemoroidy skrobali
- nie maja wykształcenia a mnożą się na potęgę po czym płaczą ze nie ma kasy
- jak jednak juz dorwa się do pinionszkuf to przechleja albo przecpaja
- pełno udokumentowanych przypadków jak po zmroku szukają zaczepki, typowy naj***ny łysy dres
- 90% z nich to analfabeci, przykładem są co po niektóre przypadki na tym portalu, nawet tak prostego słowa jak "ch*j" nie potrafią napisać bez błędu, nie mówiąc już o składni.
Znalazłbym tego więcej, ale chyba każdy normalny człowiek zdaje sobie sprawę z tego, że to debile, białe cygaństwo.




Cymbale w pierwszym komentarzu z góry założyłeś że każdy kto ma inne zdanie niż ty i twój wafel to patus.Dla tego twierdze że jesteś turbo debilem.

@Mateush444

Co ty w ogóle robisz na tej stronie?Przecież tu sami alkoholicy i degeneraci,wiecznie sobie piwa stawiają.

~Velture

2015-03-19, 12:02
Ale o ch*j chodzi? Serio się pytam. Czy jako jedyny na sadolu nie jestem w temacie i nie mam bladego pojęcia?

SERIO - proszę o jakieś linki albo opis o co k***a chodzi.

SuchyArbuz

2015-03-19, 12:07
@up no i mogę stwierdzić, że jesteś patusem, moje argumenty jak narazie się sprawdzają panie " Dla tego" A propo jeszcze gościa wcześniej, nie napisałem j***ny cebulaku, że zazdroszcze bieberowi czegokolwiek, tylko że żal mi dupe ściska jak widzę komentarze tych niedoj***nych fanek... Nauccie się czytać i pisać jeden z drugim.

bombanaszychmarzeń

2015-03-19, 12:11
up: Chłopak zapomniał zdjąć papierek z cukierka przed zjedzeniem go... i umarł. Prawilne siły samoobrony przeprowadziły więc akcje likwidacji raczków (bo czerwone). Niestety psy lubią raczki... stąd zatrzymania.

ps: Na drugim filmiku można zobaczyć trening francuskiej reprezentacji skoków do wody. 28s jest prezentacją nowego skoku. Na dekiel.

ps: Oczywiście filmik jest w innym temacie. Taka pomyłka. Wszędzie to samo.

voidinfinity

2015-03-19, 12:24
SuchyArbuz napisał/a:

@up no i mogę stwierdzić, że jesteś patusem, moje argumenty jak narazie się sprawdzają panie " Dla tego" A propo jeszcze gościa wcześniej, nie napisałem j***ny cebulaku, że zazdroszcze bieberowi czegokolwiek, tylko że żal mi dupe ściska jak widzę komentarze tych niedoj***nych fanek... Nauccie się czytać i pisać jeden z drugim.



Po pierwsze naucz się używać funkcji "cytuj",

Po drugie włącz sobie autokorektę,

A po trzecie fanki bibera mają rację - hejtują go jełopy, które mu zazdroszczą. Taka prawda. Przeczytaj zresztą co k***a "popełniłeś" imbecylu jeden :krejzi:

boss.

2015-03-19, 12:30
@suchyarbuz
100% turbo tłumok z ciebie.Pewnie cie w szkole męczyli i na osiedlu nie umiałeś sobie poradzić więc wszyscy są dla ciebie patusami.Nawet mnie przygłupie nie znasz a nazywasz mnie patusem bo śmiałem mieć odmienne zdanie.Z takimi debilami jak ty nie ma co dyskutować.

kiljan2

2015-03-19, 12:31
Mówisz tak bo ciebie policja nie bije. Ja jak tylko wychodzę z klatki to wpie**ol od gliniarzy dostaję. Raz nawet dostałem tylko za to, że klapki Kubota i białe skarpetki miałem. Wiesz jaki to ciężki żywot jest?? Stara wyprawia cię do Biedronki po buraczki na obiad a ty srasz w gacie ze strachu bo cię jakiś pies dorwie to w szmaty najebie za nic. Dosyć już mam takiego życia, chciałem nawet skoczyć z bloku, ale kolega który miał kolegę, który był kiedyś w pierdlu powiedział mi, że tak robią frajerzy i tylko stracę szacun wyznawców HWDP i JP na 100% więc to olałem. Całe moje życie towarzyskie legło w gruzach, tyle człowiek wystał się z piwkiem pod klatką a teraz co?? Ani jak tu kogoś skroić, ani jak wyjść po dres, masakra po prosu.

SuchyArbuz

2015-03-19, 12:38
voidinfinity napisał/a:



Po pierwsze naucz się używać funkcji "cytuj",

Po drugie włącz sobie autokorektę,

A po trzecie fanki bibera mają rację - hejtują go jełopy, które mu zazdroszczą. Taka prawda. Przeczytaj zresztą co k***a "popełniłeś" imbecylu jeden :krejzi:



Ty k***a baranie na rope, nie używałem cytowania bo na stronie moblinej nie ma nawet takiej opcji a słownik androida automatycznie zastępuje wyrazy sobie podobne, nie zauważyłem żadnych błędów... a jeżeli mają już ten hejt odbijać to niech to robią konstruktywnie, a nie jak patusy aka plankton...


boss. napisał/a:



100% turbo tłumok z ciebie.Pewnie cie w szkole męczyli i na osiedlu nie umiałeś sobie poradzić więc wszyscy są dla ciebie patusami.Nawet mnie przygłupie nie znasz a nazywasz mnie patusem bo śmiałem mieć odmienne zdanie.Z takimi debilami jak ty nie ma co dyskutować.



Mam znajomych którzy noszą dresy z wygody, bo im się podobają, a nie bo jest na nich napis "prosto" czy jakieś k***a inne hwpd, Ciebie nazwałem patolem bo piszesz jak typowy jotpek i tak zaciekle bronisz tych patoli oraz tego co połknął ten worek jakby to twoja rodzina była.

Wolf3D

2015-03-19, 12:44
Jest różnica zachowania "ludzi" w stanach a u nas. U nas nie ma dostepu do broni a ćpuny nie lata po ulicach z kałachem. U NAS często ten cpun to zwykły student który chciał zapalić.... a jak zobaczyl policje to wiedzial co grozi. Nie chce bronić ale zabijać kogos dla 1 gr marychy to chyba bezsensu.

kiljan2

2015-03-19, 13:07
Palenie w Polsce jest zakazane i kto to czyni musi się liczyć z konsekwencjami. Miał torbę, złapali go chciał się pozbyć dowodów i je zeżreć, udławił się, gdzie w tym wina policji?? Policja jest tylko egzekutorem prawa które uchwalił nasz rząd, jakby prawo było inne sytuacja by nie miała miejsca. Policja nie jest instytucją świętą i wiele tam łachmytów i cwaniaczków jak wszędzie i też za nimi nie przepadam, ale do wynoszenia na ołtarze jakiegoś gościa co zeżarł torbę na komendzie ze strachu przed zawiasami bardzo mi daleko.

boss.

2015-03-19, 13:17
SuchyArbuz napisał/a:



Mam znajomych którzy noszą dresy z wygody, bo im się podobają, a nie bo jest na nich napis "prosto" czy jakieś k***a inne hwpd, Ciebie nazwałem patolem bo piszesz jak typowy jotpek i tak zaciekle bronisz tych patoli oraz tego co połknął ten worek jakby to twoja rodzina była.




Zacznę od tego iż nie była to moja rodzina.Nie bronie żadnych patoli tylko wyrażam swoje zdanie.Nie masz pojęcia kim był ten dzieciak,dresem,metalem czy kimkolwiek innym.Jedno jest pewne że nie żyje,a nikt w ty kraju nie powinien umierać z powodu posiadania grama trawki przy sobie.To że pod komendom w Legionowie było pełno chuliganów z tym chłopakiem może nie mieć nic wspólnego.Może po prostu wykorzystali sytuacje aby ponapie**alać się z policją i dać upust swojej nienawiści do mundurowych.
Gdybym był patolem i "jotpekiem" to napisał bym że ch*j ci w dupę tak samo jak psom i że generalnie k***a i ch*j z ciebie.Nie zrobiłem tego więc nie wiem skąd wyciągnąłeś swoje wnioski.

voidinfinity

2015-03-19, 13:25
SuchyArbuz napisał/a:


a jeżeli mają już ten hejt odbijać to niech to robią konstruktywnie, a nie jak patusy aka plankton...



Przetłumacz na język białych ludzi - bo w dialekcie debili kiepsko się odnajduje :krejzi:

kiljan2 napisał/a:

Palenie w Polsce jest zakazane i kto to czyni musi się liczyć z konsekwencjami.



Praprzyczyna wszystkich problemów.


kiljan2 napisał/a:

Miał torbę, złapali go chciał się pozbyć dowodów i je zeżreć, udławił się, gdzie w tym wina policji??



Ciężko gdybać - ale zakładam, że powinni mu udzielić pierwszej pomocy.

A zapomniałem - nasza policja potrafi tylko w kilku napie**alać skutego gościa - bo nawet przed bandą oprychów sp***alają.

Wzorowa akcja policji

kiljan2 napisał/a:


Policja jest tylko egzekutorem prawa które uchwalił nasz rząd, jakby prawo było inne sytuacja by nie miała miejsca. Policja nie jest instytucją świętą i wiele tam łachmytów i cwaniaczków jak wszędzie i też za nimi nie przepadam, ale do wynoszenia na ołtarze jakiegoś gościa co zeżarł torbę na komendzie ze strachu przed zawiasami bardzo mi daleko.



Nie wydaje mi się, że ktoś wynosi na ołtarze.

Co do strachu przed zawiasami - też nie bardzo, bo decyzja co jest handlem a co posiadaniem jest w 100% uznaniowa.

Policja potrafi z 0.5g zrobić 10 porcji konsumenckich (cokolwiek to oznacza) :krejzi:

RapujacyToster

2015-03-19, 13:29
Masz dzieci? Jeśli nie to pewnie kiedyś będziesz miał,życzę ci k***a z całego serca żeby kiedyś twoje dziecko zmarło za gram suszu.Jak ten "ćpun" o którym piszesz.Bez pozdrowień.k***o.

YooHoo

2015-03-19, 13:33
Z tego co piszecie nie ma różnicy w tym czy ktoś sobie zapali raz na jakiś czas czy wciąga białe jak odkurzacz, bo wszyscy są ćpunami i do tego JP-kami. Cholera czasami sobie zapalę, więc teraz muszę ogolić głowę na łyso. Dresy już mam!