18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ćpun + torba = dramat

Mateush444 • 2015-03-19, 10:21
Zacznę od całej tej gównoburzy na temat ćpuna dławiącego się torbą z biedronki. Nie wiem jak trzeba być ślepym i mówić, że to policji wina. Nie, nie jestem z policji, nie mam w rodzinie policjanta. Po prostu mam oczy. Nie mówię też, że policja ma rację bo w wielu przypadkach nadużywa prawa, ale jeśli słyszę ćpun + policja to wiadomo o co chodzi. Zapewne 99% ćpunów to JP HWDP i w przypadkach zatrzymania: sp***alają, sapią lub jedzą torbę z biedronki.

Kolejna rzecz "Policja nie ma prawa używać przemocy". To ja się pytam na ch*j ciągle tutaj sapanie, że jest zakaz noszenia broni. Mam rozumieć, że policjant ma dostawać po mordzie lub być postury Hardkorowego Koksa i obezwładnić, a zwykły random będzie mógł napie**alać po ludziach nie patrząc na nic bo ktoś przypadkiem się otrze w autobusie.

Niedawno wrzucono filmik jak murzyn napada na policjantów ze śrubokrętem. No i nie było zdziwienia komentarze typu "Jakbyś codziennie na służbie mógł zginąć bo pie**olone murzyny się nie ucywilizowały, to też byś wolał go zastrzelić zamiast mieć śrubokręt w gardle. Gliniarz pewnie ma np rodzinę, która jest dla niego ważniejsza niż jakiś brudas-schizofrenik-ślusarz." I gdzie tu k***a logika??? :shock: Doj***li murzyna - ok, ćpun zadławił się - drama, napie**alanie cegłami w innych psów. Całe ich demonstracje pokazują poziom jaki reprezentują (naj***na i naćpana hołota w dresach z kapturem na łbie). Żeby nie było, że przypie**alam się do ubioru to powiem, że często sam taki noszę bo wygodnie, chodziło tu o stan umysłu.

Nie chcę maści na ból dupy tylko na ból głowy, bo jak widzę światopogląd niektórych to można raka dostać... :samobojstwo:

iNcyde

2015-03-19, 13:35
gównoburza na temat ćpuna - gimb ocenia

Mateush444

2015-03-19, 13:37
RapujacyToster napisał/a:

Masz dzieci? Jeśli nie to pewnie kiedyś będziesz miał,życzę ci k***a z całego serca żeby kiedyś twoje dziecko zmarło za gram suszu.Jak ten "ćpun" o którym piszesz.Bez pozdrowień.k***o.



Ja życzę ci k***a tego żeby taki naćpany pener wyr*chał twoją żonę i dzieci na twoich oczach bo nie będziesz mu chciał dać na PÓŁ GRAMA.

fc...........ol

2015-03-19, 13:42
@Mateush444 bez przesady z tymi zyczeniami ale faktycznie takie wypadki miały już miejsce cpun = utylizacja i tak powinno się to odbywać.

Synek725

2015-03-19, 13:43
Widzę k***a że polska i rodacy jak zawsze zacofani w ch*j, naprawdę k***a jak można nazywać człowieka cpunem za zioło

Falcao

2015-03-19, 13:44
Ci co bronią tego gostka to bezmyślne magmy pozbawione mózgu otępione przez komercyjne media. Bo jak juz chciał zajarać to mógł to zrobić w domowym zaciszu ewentualnie gdzieś ze znajomymi w plenerze a nie gdzies w parku czy centrum i przy tym robił jakiś hałas w końcu ktos ta policje wezwał. Selekcja naturalna :)

Pu...........re

2015-03-19, 13:53
RapujacyToster napisał/a:

Masz dzieci? Jeśli nie to pewnie kiedyś będziesz miał,życzę ci k***a z całego serca żeby kiedyś twoje dziecko zmarło za gram suszu.Jak ten "ćpun" o którym piszesz.Bez pozdrowień.k***o.



Policja, która wykonuje swoją pracę (i specyfika tej pracy czasami wymaga żeby komuś pie**olnąć) zła, ale osiedlowy łachmyta który życzy dzieciom drugiego człowieka śmierci z powodu ćpuna jest dobry, tak? pie**olnij się w łeb człowieku.

Dziwią mnie takie niedorobione cioty, które łamią prawo i potem płaczą, że policja zła, bo ich zawinęła. Jak ktoś się na siłę chce pchać za kratki (albo do piachu) to mu się to uda. Skoro wiesz jeden z drugim, że trawka jest nielegalna, to po ch*j ją jarasz na ławeczce na osiedlu/w parku itp? Idź i zajaraj w domu z kolegami, czy nawet w piwnicy w bloku. Miałem takich sp***olonych znajomych, którzy idąc na mecz w Krakowie (gdzie w dniu meczu jest chyba większe stężenie psów niż na komendzie wojewódzkiej) brali ze sobą zioło i potem JP bo im odwiesili zawiasy. Już pomijając ćpanie, jak ktoś jest debilem to się sam wytępi. [/list]

bowmanek

2015-03-19, 13:54
Skoro jest w Polsce tylu zwolenników narkotyków, to niech zaczną popierać Korwina, albo niech założą własną partię. Ja ich z chęcią poprę. Dorosły człowiek, powinien móc decydować o sobie.

Z narkotykami, może być jak z ochroną. Dawniej mafia wbijała komuś do sklepu i chciała pieniędzy, za "pilnowanie porządku". Potem po prostu powstały agencje ochroniarskie i działalność tych ludzi została zalegalizowana. Z narkotykami może być podobnie. Jak ktoś siedzi w temacie, to w przypadku legalizacji otwiera działalność gospodarczą i robi na tym pieniądze. Państwo oszczędza, bo policja już nie zajmuje się walką z narkotykami. Diler nie ryzykuje więzieniem, a odbiorca dostaje czysty narkotyk, bo państwo kontroluje sprzedawców. Wszyscy na tym dobrze wychodzą. Przynajmniej ja tak to widzę, osoba która nigdy nie miała z narkotykami do czynienia.

PS Należę do tej części sadola, która ceni sobie policję. Miałem w podstawówce i gimnazjum kontakt z patologią JP 100%, niektórzy pewnie już nie żyją. I ludzie tacy jak oni, mogą glin nie lubić. Mnie nigdy nawet nie spisywali. Obecność dwuosobowych patroli policyjnych jest zdecydowanie lepsza, niż widok dresików-cwaniaczków ze starą nokią w łapie, gibiących się w rytm jakiegoś gównianego utworu zapisanego w formacie midi. Przechodząc obok posterunku policji nie mam żadnych negatywnych odczuć. Mam je za to przechodząc obok bramy prowadzącej do starych i odrapanych kamienic, z których śmierdzi potem i wódą.

Brackibrat

2015-03-19, 13:57
Przyznaj się gnoju, jesteś lamusem :)

YooHoo

2015-03-19, 14:02
@Falcao, ciekawe co jarał. Pewnie jakiegoś dopa czy ki ch*j, a każdy spina, że zioło. Trawkę od czasu do czasu zapalę i zaczepki szukać mi się nie widzi.