18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Covidianin

DzidaZawodnik • 2021-04-03, 18:45
Ćwierćinteligent nie moze zrobić zakupów, bo w sklepie jest dziewczyna bez maseczki poczucia bezpieczeństwa





Dzisiaj pójdzie spac głodny

czorny711

2021-04-03, 23:32
Ilu covidiotów się tu zleciało :shock: pamiętajcie o kagańcach

sprawdzdostepnosc

2021-04-03, 23:35
Koleś wygrał kupon na loterii, zagrożenie + publikacja wizerunku. Jak dobrze to rozegra to nie będzie musiał spłacać kredytu na mieszkanie ;)

prezio87

2021-04-03, 23:42
co za zjeb :D ma maseczkę to co się sra? nie zarazi się przecież bo ma ochronę ;-)

PonczekDzikiej

2021-04-03, 23:42
Dobrze chłop gada! Kto tego nie ogarnia jest debilem. Tyle w temacie.

zbynekmaslanka

2021-04-04, 00:00
Ja się z tym gościem co do samej idei zgadzam. k***a ten wirus jakośtam zabija starsze osoby i dla nich jest niebezpieczny. Pozatym nawet jak nie wierzycie w wirusa to przynajmniej dla sciemy zakładajcie to w sklepach bo normalnie niektórzy ludzie (szczególnie starsi) się zwyczajnie boją. Pozatym prawdopodobnie tak naprawdę jest okolo 10 razy więcej zarażonych (10 razy mniejsza smiertelność). Poszukajcie sobie w YT "Dziś gościem m.in. prof. Robert Flisiak - epidemiolog i ekspert ds. chorób zakaźnych" i tam w 27 minucie i 11 sekundzie mówi ile w szczuczynie przeszło Covid ... okazuje się ze 65%. Dziene ze nikt nie przeprowadził jakichs badań statystycznych w polsce ile tak naprawde przeszło tą chorobę

PhantomMask

2021-04-04, 00:08
zbynekmaslanka napisał/a:

Ja się z tym gościem co do samej idei zgadzam. k***a ten wirus jakośtam zabija starsze osoby i dla nich jest niebezpieczny. Pozatym nawet jak nie wierzycie w wirusa to przynajmniej dla sciemy zakładajcie to w sklepach bo normalnie niektórzy ludzie (szczególnie starsi) się zwyczajnie boją. Pozatym prawdopodobnie tak naprawdę jest okolo 10 razy więcej zarażonych (10 razy mniejsza smiertelność). Poszukajcie sobie w YT "Dziś gościem m.in. prof. Robert Flisiak - epidemiolog i ekspert ds. chorób zakaźnych" i tam w 27 minucie i 11 sekundzie mówi ile w szczuczynie przeszło Covid ... okazuje się ze 65%. Dziene ze nikt nie przeprowadził jakichs badań statystycznych w polsce ile tak naprawde przeszło tą chorobę


Jak dobrze poszukasz to go znajdziesz, pęto mu opie**ol

:roll:

ar...........up

2021-04-04, 00:26
Szkoda, że słabo widać jego gębę. Może udałoby się zidentyfikować i rozpowszechnić żeby karma wróciła i poczuł co to hejt.

prezio87 napisał/a:

co za zjeb ma maseczkę to co się sra? nie zarazi się przecież bo ma ochronę


Dokładnie tak, przecież nosi maskę FFP2, która podobno chroni noszącego? Czy jednak nie? Bo jak nie, to ktoś nas okłamuje. Niech każdy się chroni sam jeśli ma taką potrzebę, to o wyszystkich będzie pomyślane.

Ci...........la

2021-04-04, 00:42
Podziękujcie takim debilom co nie noszą maseczek i mają w dupie wszelkie nakazy dzięki nim będziemy jeszcze długo się bawić z wirusem

Pyro25

2021-04-04, 00:58
Faktycznie poj***na ta dziewczyna

StefanRyba

2021-04-04, 01:02
Gość ma rację. Jest epidemia i trzeba ograniczać transmisję wirusa. Może gdy pojawi się odmiana wirusa która zamiast uderzać w starszych zacznie dziesiątkować np: młodzież to zmieni się podejście. Myślałem że XXI wiek będzie czasem wiedzy i postępu a tymczasem ludzie wierzą w płaską ziemię, Wielką Lechię, spiski iluminatów czy innych kosmitów i zamiast się rozmnażać wolą sprowadzać sobie do Europy dzikie plemiona które jak już urosną w siłę to odłowią tę chorą białą zwierzynę.

Nasa1one

2021-04-04, 01:14
Powinien dostać w p*zde przed sklepem

ar...........up

2021-04-04, 01:56
Ciula napisał/a:

Podziękujcie takim debilom co nie noszą maseczek i mają w dupie wszelkie nakazy dzięki nim będziemy jeszcze długo się bawić z wirusem


Jak widać, polityka "dziel i rządź" przynosi owoce. Rządu się czep, a nie zwykłych ludzi. Ty tu hejtujesz bezmaskowców, a politycy się śmieją i robią na pandemii interesy.

Byku35

2021-04-04, 02:31
Halman napisał/a:

i o to chodzi, i o to chodzi; skłócić ludzi żeby sie żarli miedzy soboą jak psy... jak wtedy łatwo nimi manipulować wedle potrzeb...



raz w to wierzysz a raz nie

Gościu chce dobrze ale nie unikniemy tego to było pisane

sirmlcs

2021-04-04, 05:03
Ciekawe kiedy wprowadzą epidemie kataru, albo kichania. O ile w autobusie, czy tam małym sklepie to jeszcze rozumiem, ale na ulicy to nie wiem jakim trzeba być zjebem żeby nosić. Sam mam w kieszeni jak trzeba gdzieś wejść, dla świętego spokoju; ale widząc covidiotów co łażą w masce o godzinie 23 na pustej ulicy, albo jadąc samemu autem z maską na ryju to trzeba mieć totalnie mózg wyprany. Nawet na rządowych informacjach jest podane, że żeby się zarazić to trzeba te paręnaście minut z osobą zarażoną przebywać. Najwięcej zarażeń jest w miejscach pracy, gdzie przebywa się dość długo obok siebie. Ostatnio byłem odwiedzić matkę w szpitalu przed operacją, wszędzie zakazy wstępu/odwiedzin na oddziale; normalnie wszedłem na oddział, nie ma żadnej umieralni, babcie i dziadki sobie popylają bez maseczek :D No ale trzeba zbudować tak z 10 szpitali tymczasowych jak by jakaś wojna była, zwykła kasa. Wirus był, jest i będzie ale gdyby nie trąbili o nim 24/7 to nikt by się nie przejmował. A skoro polandia i te p*zdy z sejmu sobie tak dobrze radzą z wirusem, to czemu jesteśmy na praktycznie ostatnim miejscu w Europie w radzeniu sobie z epidemia?

Wystarczy racjonalne podejście, a nie sranie się jak by to był koniec świata.