18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Covidianin

DzidaZawodnik • 2021-04-03, 18:45
Ćwierćinteligent nie moze zrobić zakupów, bo w sklepie jest dziewczyna bez maseczki poczucia bezpieczeństwa





Dzisiaj pójdzie spac głodny

Halman

2021-04-03, 18:51
i o to chodzi, i o to chodzi; skłócić ludzi żeby sie żarli miedzy soboą jak psy... jak wtedy łatwo nimi manipulować wedle potrzeb...

ciepson

2021-04-03, 19:01
Masz maseczkę źle, nie masz też źle. U mnie na mieście nie obsługuje się klientów bez maseczki, ale sprzedawcy nie rzucają się tak jak ten gość.
Nie można zjeść bułki gdzieś w parku, bo wirus, ale za to można w samochodzie przy otwartych oknach na parkingu.

pro_avenger

2021-04-03, 19:06
ciepson napisał/a:


Nie można zjeść bułki gdzieś w parku, bo wirus, ale za to można w samochodzie przy otwartych oknach na parkingu.


Ale tylko jak jedziesz sam :lol:

longlong7

2021-04-03, 19:41
rok temu by ktoś o tym pomyślał? że maseczki ratują życie hehe a chorych więcej, maseczką można jedynie się podetrzeć,

chorych ma przybywać, pandemia ma trwać! maseczka gówno da człowiek czuje się bezpieczniej i myk ma covid? serio z maseczką? jak to?

Quba23

2021-04-03, 19:59
To się dopiero zaczyna już niedługo wszyscy skoczą sobie do gardeł przez sztucznie wykreowany problem, prawdziwe jest sp***olenie umysłowe tych pajaców w maseczkach.

JaTylkonaChwile

2021-04-03, 20:04
sp***olenie lvl 1200.

Szczerze - rozumiem osoby, ktorych mamusie i tatusie dostaja dodatki covidowe, zlote zniwa trwaja... Takie osoby wchodza na neta i wszedzie pie**ola gdzie sie da - info z 1szej reki, w szpitalach armagedon, pacjenci musza lezec w kiblach i piwnicy bo brak lozek, dziennie w tylko 1 szpitalu umiera z 1500 osob na sam covid...
Rozumiem, ze w domu zaczelo przybywac pieniazkow wiec trzeba nakrecac plandemie i straszyc ludzi.

Nie rozumiem takich sp***olin umyslowych jak na filmiku :/ Trzeba byc konkretnie zj***nym kretynem, zeby zachowywac sie w ten sposob.

rufus90

2021-04-03, 20:49
oho, jakieś poruszenie na sadisticu. Jeszcze z pół roku temu wszyscy tutaj pie**olili, że bez maseczek wszyscy zginiemy. Może to jakiś znak, że niewielka część społeczeństwa zaczyna rozumieć, co się dzieje, oby.

EdmundKemper

2021-04-03, 20:51
Jedni drugich siebie warci. Ta pandemia całkowicie skłóciła społeczeństwa. A rządzący sobie przybijają piątki. W to im graj...

Mrrm

2021-04-03, 20:55
I k***a bardzo dobrze, powinien jej jeszcze bułę wyj***ć.

Malloy

2021-04-03, 20:56
rufus90 napisał/a:

oho, jakieś poruszenie na sadisticu. Jeszcze z pół roku temu wszyscy tutaj pie**olili, że bez maseczek wszyscy zginiemy. Może to jakiś znak, że niewielka część społeczeństwa zaczyna rozumieć, co się dzieje, oby.



link or didn't happen, jakoś nie widziałem, żeby się gdzieś ktoś pienił na sadolu o noszenie maseczek.
sam maskę noszę, bo nie mam ochoty ani płacić nielegalnie nałożonych na mnie mandatów, ani ciągać po sądach.

zasadniczo nie lubię też, kiedy ludzie sami się proszą o mandat, dlatego dostaję szewskiej pasji, kiedy widzę, że ktoś nie nosi, ale się nie odzywam, bo to nie moja morda, nie moje pieniądze i jak ktoś jest debilem to albo się będzie bawił w gierki z kolesiami ziobry, albo zapłaci...

bantus100

2021-04-03, 20:56
Czemu mi takie żeby nie zwracają uwagi :-(