18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Coś o ateistach.

PieQuo • 2013-03-22, 16:33
Zjazd ateistów:
Po p%zywitaniu wszyscy ateiści poszli pogrozić Bogu, pokazać jak sobie świetnie radzą bez niego.
Wszyscy skaczą jak najwyżej krzycząc "Boże, Ty chu*u, Nic nam nie zrobisz, Ch*j Ci w dupę!" itp. Tylko jeden facet siedzi na kamieniu i czyta gazetę.
Podchodzi do niego prewodniczący zjazdu i pyta:
-A czemu Pan nie fluga na Boga?
-Bo w niego po prostu nie wierzę.

YoogiGoogi

2013-03-23, 06:53
TOOM44 napisał/a:

Pozdrawia ateista, któremu wstyd za to że ludzie wymienieni powyżej też należą do ateistów lub pseudoateistów :) Miłego dnia :)



@up
wstyd Ci, że nie wierzysz?

Napisałeś wyżej wymienieni, to co wstyd Ci tych, a innych nie?

P.S. Więcej jest katolików-ateistów udających, że wierzą (tzn. stojąc w kościele na pokaz i patrząc, jaki to sobie płaszcz skórzany sąsiad kupił, albo w której siedzi ławce), niż pseudoateistów, którzy wierzą, ale np. nie chodzą do kościoła.

Geho

2013-03-23, 07:26
Jak ja lubię się "pr%ywitać" :D

Słodki_Wacek

2013-03-23, 11:35
Mnie jednak najbardziej zastanawia jak by wyglądała debata między 5 najwybitniejszymi przedstawicielami ateizmu oraz 5 chrześcijaństwa;)
Bo jak czytam o psedoateistach którzy zarzucają katolikom ciemnotę i brak racjonalnego myślenia, to czy Ci mądrzy i wykształceni ludzie którzy zamiast publikować na poważnych blogach spinają przez kabelek mogli by porozmawiać np z nowym Papieżem -jezuitą, gdzie aby skończyć seminarium jezuckie trzeba jednak mieć troszkę oleju w głowie;)

maniiiek

2013-03-23, 12:41
Uwaga konkurs!
Wstawię tu pewien cytat, zamienię w nim tylko jeden wyraz na inny: "Ale wy ateiści ograniczeni jesteście. To jest kawał, tu chodzi aby się z niego pośmiać. Zero dystansu do siebie". Kto zgadnie który wyraz zamieniłem i na jaki dostanie wirtualne piwo.

burzuazja

2013-03-23, 12:54
Sama prawda, gdybym mógł to postawiłbym autorowi czteropaka ;) Piona :)

raper900

2013-03-23, 13:22
konto_dla_ciebie napisał/a:



Bo te tępe ludzie z kościoła żyją m.in. za moje pieniądze...


Przestań dawać co niedziela na tacę to nie będą już żyli z twoich pieniędzy.

konto_dla_ciebie napisał/a:

którzy mają IQ pozwalające im pojąć że ni ch*ja coś takiego jak bÓG nie istnieje.


Tak samo możesz powiedzieć, że hadrony i fotony nie istnieją i również powołać się na swoje zajebiście niskie IQ.

maniiiek

2013-03-23, 14:59
Aaaa tak. I jeszcze jedno: zastanawia mnie czemu żaden z tych oburzonych nie utożsamia się z tym co gazetę czytał? :mrgreen: