18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Coś" atakuje dziecko...

Jo...........23 • 2018-04-14, 00:07
... w biały dzień w Warszawie.


bodzio667

2018-04-14, 20:25
"Jestem człowiekiem", to było całkiem dobre :)

edek.bajzel

2018-04-14, 21:08
co do odpowiedzialności za możliwość posiadania własnego zdania,
mam nadzieję że żyjemy w demokratycznym kraju gdzie każdy może powiedzieć co myśli,
więc gdy widzę poj***nego przebierańca, moim zdaniem, mam prawo uważać go za mocno popie**olonego,
w wolnym kraju, nikt nie może mi zabronić myśleć. lub też wyśmiewać , według mnie oczywistą patologię

ale te rękoczyny, wyzwiska , oraz napaść na nastolatkę na pewno już podlega pod paragraf

Wiewór

2018-04-14, 21:22
Jaki chory sk***ysyn.

mazga50

2018-04-14, 21:26
tarcer123 napisał/a:

Czy można gdzieś zobaczyć jak wygląda ten, ta, to co nagrywa? :amused:



to jest to gówno z pierwszych kadrów tego filmu.

MadDave

2018-04-14, 21:40
remi1982 napisał/a:



Chyba żartujesz. Myślisz, że jak taki rafalafel skacze do wszystkich to w końcu nie trafi na kogoś kto mu przypie**oli? Zwykły koleś w kiecce 175cm wzrostu, 75kg. Jedyne co może to podskakiwac do dziewczynek z gimnazjum. Boi sie po prostu wystartowac do kogos silniejszego, a poza tym zawsze sie pedał może zasłonic nietolerancją, homofobią i innymi tego typu bzdurami. Dlatego pewnie nikt tego gówna nie tyka.



On jest sprytniejszy niż nam się wydaje. Jeżeli zwietrzy ofiarę to jeszcze będzie specjalnie prowokować żeby dostać oklep, potem pismo do swojego adwokata i myk! rozprawa w toku, media trąbią o nietolerancji w polsce a rafałek zostaje barankiem ofiarnym i na wywiadach z tvnem mnoży swoje bogactwo(ktoś wie czym on się na co dzień zajmuje?) Wystarczy wspomnieć jaką aferę zrobił podczas swojego debiutu gdy właściciel nie chciał mu wynająć mieszkania pod melinkę na orgię z jemu podobnymi odszczepieńcami. Z gościa zrobili homofoba i był piętnowany przez reżimowe media. Niestety wydaje mi się że gość jest nietykalny w obecnej sytuacji :-/ chociaż mam nadzieje że się mylę.

mazin

2018-04-14, 22:04
W końcu miarka się przebierze. Trafi na wielbiciela shemalów, który się naczytał "Milczenia owiec" i skończy się rumakowanie.
Choć oczywiście zwykły oklep od Sebiksów też może przywrócić podstawowe funkcje kognitywne.

BartekN

2018-04-14, 22:15
Ale na ch*j to żyje?

adamZjeb

2018-04-15, 00:55
k***a, gówno cygana jest mniej odrażające od tego czegoś...

Wkurwiony_Zygfryd

2018-04-15, 10:10
A pie**olony korpo - szczur się nawet nie obejrzał na agresję.... :evil:
Transformator do kasacji...

Nemayu

2018-04-15, 12:23
Korposzczur rzeczywiście nie zareagował, ale zasadniczo mógł ani nie zauważyć ani nie usłyszeć.
Wieje wiatr, a on rozmawia przez telefon, ch*jowo wszystko słychać, więc się odcina od dźwięków zewnętrznych żeby cokolwiek z telefonu słyszeć.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-04-15, 12:34
Dla mnie TEN cały Rafalacośtam to taka sama pomyłka jak Konczita Wurst.
Ten świat się pie**oli w h*j, jakiś zjeb ubiera kieckę i uważa się za kobietę, inny zjeb z Austrii udaje laskę z brodą i wygrywa Eurowizję. Szk***a przecież na to patrzeć nie można, jak konczita śpiewał to autentycznie odwracałem wzrok bo na rzyganie mnie brało.
Na Rafalacośtam tak samo reaguję, chce mi się rzygać.

Oczywiście mam nadzieję, że prokurator się tym zjebem zajmie.

se...........ed

2018-04-15, 13:52
pudel82x 10/10 :D

kaRasioWieC

2018-04-15, 15:44
ta dziewczynka jest bardziej inteligentna.

PanAndrzej666

2018-04-15, 18:28
co to k***a za ścierwo j***ne ?! w jaki mieście to coś żyje ?