18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Coś" atakuje dziecko...

Jo...........23 • 2018-04-14, 00:07
... w biały dzień w Warszawie.


aaaaaaaaaaaaaa

2018-04-15, 21:49
@UP
I bardzo k***a dobrze.
Mam nadzieję, że mu dopie**olą i trafi do celi.
Tylko pytanie, czy trafi do męskiej, czy do kobiecej???
Jak do męskiej, to po miesiącu będzie musiał dupę korkować, by gówno samo się mu nie wylewało.
k***a jestem tolerancyjny... tak. Nawet pedały mi nie przeszkadzają. Uważam ich za zboczeńców, ale jak nikogo do niczego nie zmuszają, jak dwóch gości się zgadza na r*chanie w dupę i nie afiszują się ze swoim zboczeniem to h*j mnie to obchodzi.
Ale takie sp***olone coś jak ten Rafalacoś... k***a to już przesada i to się k***a jeszcze afiszuje ze swoim zboczeniem.

Adrian92

2018-04-16, 01:02
Jak powiedział Zawisza kiedys w studiu, w polsacie. To jest męska prostytutka. Widziałem nawet na fotce(portalu) jak się obnażało to coś i szukało sponsoringu, a najgorsze, ze masa desperatów wchodziło mu w dupę w komentarzach.
Gardzę bardzo.

Obczajcie sobie profil na fb.. Nina Kukawska, jakie to coś ma poparcie. Gdzie ja żyje...

lapps

2018-04-16, 21:09
hoszo napisał/a:

Uważajcie z tymi komentarzami, bo jak was ktoś podpie**oli na stronę takiego jednego stowarzyszenia, to będziecie mieć większe nieprzyjemności niż to coś, które zaatakowało nastolatkę.



chyba najwyzsza pora zaczac wieszac podpie**alajacych a nie sie przejmowac konsekwencjami. za duzo tej tolerancji

freaky

2018-04-17, 14:51
TVP trzyma poziom i nazywa chorobę po imieniu ;)


Cz...........as

2018-04-17, 16:33
"Poleciłem Komendantowi Głównemu @PolskaPolicja analizę tego materiału i podjęciu wszelkich działań prawnych wobec tego agresywnego osobnika" - poinformował na Twitterze.

I zamknęli dziewczynkę :rofl:

A tak serio to tego zjeba nazwali dzisiaj w radiu "transseksualną performerką" :homer: No ale mocniejszego określenia się nie spodziewałem. Plusem wspominania o tym osobniku w radiu jest to że zostały mu przedstawione zarzuty :-D

jimiq

2018-04-18, 00:02
^^
Dokladnie.
Dobrze ze jest net i ludzie myslący.
A w mediach albo cisza albo namiastka na ten temat.
Wspierajcie dalej takich typow. Sami tez macie dzieci.
Nikomu nie zycze spotkaniach z takim typem, ale szanowni dziennikarze sami sie prosicie

Za chwile prawdy dowiemy sie tylko w darknecie.
Co za masakra.

sandal007

2018-04-18, 10:55
Po ataku na dziecko policja zatrzymała Rafalalę. "Trzy zarzuty"

No i sie doigral


Chodzi o zdarzenie sprzed weekendu, którego ofiarą padła kilkunastoletnia dziewczynka. Prokuratura podała, że Rafalali przedstawiono trzy zarzuty: naruszenia nietykalności cielesnej pokrzywdzonej, znieważenia jej oraz kierowania wobec niej gróźb karalnych.



Ciekawe , ze TVN nazywa ta meska prostytutke " transpłciową artystkę i performerkę."
Skoro meska ku.... to artystka, to przy trasach szybkiego ruchu stoi wiele artystek.
Jestesmy wrecz dolina krzemowa street performerow :D

TB303

2018-04-18, 11:00
sandal007 napisał/a:

Ciekawe , ze TVN nazywa ta meska prostytutke " transpłciową artystkę i performerkę."


To raczej coś, czego można się spodziewać po lewackiej TV.

Kamil10923

2018-04-18, 11:12
chciałbym widzieć go za kratami :)

tak się zastanawiam szansy na to niestety nie ma trzeba przyznać ale gdyby miał tam trafić to w męskim pierdlu by siedział czy damskim ? :) jak sądzicie ?

~Velture

2018-04-18, 11:13
Dalej jestem zdania, że to coś jest chore psychicznie, jak każdy inny z zaburzeniami seksualno-psychicznymi, i powinno być leczone w zakładzie psychiatrycznym.

To coś k***a chce siła zmusić 99% normalnych ludzi, że bycie takim czymś jest zupełnie normalne i każdy ma to nawet już nie tylko tolerować ale i akceptować a najlepiej aprobować.

Płcie sobie wymyślają, choroby psychiczne kumulują, przebierają się aby wyglądać jak najbardziej szokująco dla normalnych ludzie i abyś z kilometra widział ich zaburzenia.

Nie k***a, NIE!
Nie mam zamiaru udawać, że to jest normalne i nie mam zamiaru tego akceptować.
W najlepszym wypadku mogę to tolerować jeśli to nie robi nikomu innemu krzywdy i sobie żyje. Tolerować jak szczekanie psa sąsiada co mnie wk***ia albo drące ryja dziecko w sklepie, które toleruję nie komentując ani nie jebnę mu oraz jego zj***nej matce która nic nie robi pomimo, że mnie wk***ia.
To jest tolerancja.

No ale ponieważ ten wybryk natury jest taki agresywny i mocny do małych bezbronnych dziewczynek to moja tolerancja się skończyła i mam nadzieję, że to coś trafi do pierdla (męskiego a nie jak by to chciało żeńskiego) i k***a dostanie dużą ilość tolerancji od współwięźniów.
Na bank zrobi tam furrorę takie coś i będzie tak popularne jak zawsze chciało być.

Jo...........23

2018-04-18, 13:39
sandal007 napisał/a:


...TVN nazywa ta meska k***ę " transpłciową artystkę i performerkę."
:D



Czyli "dziennikarzy" z tvn można również nazwać "performersami". :)

Kamil10923 napisał/a:

gdyby miał tam trafić to w męskim pierdlu by siedział czy damskim ? :) jak sądzicie ?



Przecież to facet. Nienormalny, ale facet. NAwet nie trans.
Kiedyś zabłądziłem w sieci i widziałem jakąś fotkę z tym czymś.
Ohyda. NIe da się tego odzobaczyć. NIe polecam szukać w sieci.

mazga50

2018-04-18, 14:23
Wk***iony_Zygfryd napisał/a:

A pie**olony korpo - szczur się nawet nie obejrzał na agresję.... :evil:
Transformator do kasacji...



Dwie dziewuchy się kłócą, to co będzie reagował?

Halman

2018-04-18, 23:16

prawdopodobnie sprawa ma związek z atakiem na nastolatkę w ostatnich dniach. Materiał na sadolu tutaj

jaguar714

2018-04-18, 23:18
trafi do męskiego czy na laleczki?