18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Coś" atakuje dziecko...

Jo...........23 • 2018-04-14, 00:07
... w biały dzień w Warszawie.


vl...........00

2018-04-14, 09:15
A z czego tu się nie śmiać? Przecież ten rafalala wygląda jak j***ny, ulany knur pederasta, brzydki jak gówno po jagodach co w dodatku się odj***ł jak szczur na otwarcie kanału. Wszyscy mają bekę z tego tępego k***icha, ale wyżywać się będzie na jakimś dzieciaku. Szczerze mam nadzieję że kiedyś ktoś przemebluje twarz temu ścierwu, chociaż w tym momencie to może być z tym ryjem tylko lepiej.

licho_nie_spi

2018-04-14, 09:21
no i już się wk***iłem.....tego cfela napie**olę.

porryporr

2018-04-14, 09:28
@up Od razu pomyślałem, że to jedna z knajpek na Chłodnej, a pogonił dziewczynkę aż do parkingu na Wroniej, z 200-300 metrów. Mój kumpel tam mieszka, ma córkę w tym samym wieku, nie zdziwię się jak usłyszę dziś podobną historię gdy się spotkamy przy przy piwie.

Maja83

2018-04-14, 09:31
Kojarze gościa, wiem gdzie łazi, to kawał chłopa i dlatego chudzielec w garniaku nie zareagował, bo by go trans jednym ciosem połamał, bo on agresywny jest. Niejeden ma ochotę go rozliczyć, ale się boją.

lordindycznik

2018-04-14, 09:37
@ up Maja83

może i jest z niego kawał chłopa, ale czemu zawsze te wszystkie dziwolągi potrafią się przyj***ć do słabszego, nigdy nie widziałem akcji gdzie sralala przypie**ala się do jakiegoś dresa

~Velture

2018-04-14, 09:39
hoszo napisał/a:

Uważajcie z tymi komentarzami, bo jak was ktoś podpie**oli na stronę takiego jednego stowarzyszenia, to będziecie mieć większe nieprzyjemności niż to coś, które zaatakowało nastolatkę.


Mam wyj***ne równo bo żaden normalny prokurator się nie bedzie zajmować takimi pierdołami a jeśli nawet to żaden sąd nie wyda wyroku skazującego.

DzidaZawodnik

2018-04-14, 09:46
Witamy w Warszafce, miescie kurew i zlodzieji.

Kremol

2018-04-14, 09:46
Wyobrażam sobie jak wygląda autorka nagrania .SZOK

andrew49

2018-04-14, 10:08
I to jest ten moment w którym przydał by się szybki Sebiks

Montechris

2018-04-14, 10:14
ogólnie jestem tolerancyjny, dopóki czyjeś poglądy nie łamią praw innych ,ale to nie jest jakaś tam Rafalala czy jak się ten ch*j nazywa, to jest dorosły mężczyzna przebrany za kobietę ,wyobrażcće sobie teraz normalnego trzydziestokilkuletniego faceta który postąpił by tak z młodą dziewczyną, w najlepszym wypadku dostał by zarzuty za napaść na nieletnią, dlaczego ten ch*j jeszcze nie jest zamknięty? dziewczyna śmiała się z dziwadła bo ma takie prawo , mnie jak coś śmieszy to też się śmieję, nie wyśmiewam ,tylko śmieję bo to jest k***a moje prawo a to coś ją zaatakowało do tego dało materiał do sieci z twarzą tej dziewczyny czyli naruszyło jej dobra osobiste co jest karalne z urzędu , czy ktoś kto mieszka bliżej warszawy może zgłosić to na policję? oni będą musieli z urzędu zająć się ta sprawą ja ma trochę za daleko:(,

El_Vito

2018-04-14, 10:17
Nie wiemy w jaki sposób gówniara wyśmiewała Rafalalę. Jak to były podśmiech*jki z koleżanką, to reakcja Rafalali przesadzona, ale jak śmiała się w głos, niewybrednie komentując, to zmienia to nieco postać rzeczy.

Lizodup

2018-04-14, 10:20
nawet ładna dziewczyna, mniam

jimiq

2018-04-14, 10:46
Pytanie czemu jeszcze jakis policjant sie taką sprawą nie zajął.
Jest materiał, jest dowód jest sprawa, z urzędu...

Patologia naszego prawa i organów scigania.
UBRANIE
Żaden Rafalala czy jakis inny typ nie ma prawa tak postepowac wobec kogokolwiek.
Ale po co. Wypij se piwo na skwerku to cie prawie skajdankują, a tu wręcz czynna napaść jest material i nic.
To takie typki się nie boją nie my normalni ludzie. Oni są bezkarni.

extremetube napisał/a:

Uprzejmie donoszę, iż to coś lubi przesiadywać w ogródku kawiarni w Warszawie, w pobliżu skrzyżowania Chłodnej i Wroniej :)



Problem jest taki ze tylko czychają na takie akcje.
Mają dobrych prawnikow i rzesze (odp slowo; ale nie wiem skad) poplecznikow.
Akcja z wyrownaniem rachunkow bylaby nagrana i wielkie HELOŁ.

Trzeba to traktowac jako jakąs akcje, prowokacje. Coś za cicho ostatnio o lewakach.

Ale tak swoją drogą jako ojciec tej dziewczyny to nie wiem czy bym wspomniał na moje powyzsze argumenty...

Chyba jak kazdy na tym portalu.
Brońmy naszych cer i żon przed tego typu elementem!!!!!!!!!!

tarcer123

2018-04-14, 10:50
Ofiara nawet fajna, ładna młoda dziewczyna... :krejzi:


Nagrywający to jakiś tranzystor. FIlmik już trafił na policję.

PustynnyPiechur

2018-04-14, 10:50
Ja mysle ze rafalastwo che dostac sie do pierdla i pewno w głupim łbie mysli ze wiezniowie z braku kobiet zainteresuja sie nią, oczekuje ciągu dalszego czyli sprawy karnej bo to podbiega pod wiele paragrafów...