18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Codzienność pana poligona

phrontch • 2020-08-12, 22:46
Poligon opublikował najnowszy filmik




SpijaczWymiotów

2020-08-14, 01:39
Driver19cm napisał/a:

Wszyscy narzekacie na Poligona, wszyscy sie z niego śmiejecie, ale prawda jest taka, że wszyscy za nim tęsknicie
Poligon konto ma zablokowane od dobrych dwóch miesięcy, a co chwilę, ktoś do niego wraca, wspomina go
I tutaj sie potwierdza fakt, że to właśnie tacy ludzie jak Poligon, Fantastico i kilku innych nadawali, lub nadają Sadisticowi pikanterii i kolorytu
Z jednej strony większość ich zawsze krytykowala , a z drugiej strony wyczekiwala na kolejne wpisy i komentarze


dyslektico...to ten pajac to chciał zabłysnąć "śmiesznymi opisami"? A tak pamiętam...2...3...no dobra może 4 opisy były śmieszne ale ile można? Szukanie poklasku na siłę i robienie z siebie pajaca. Tak się robi jak w życiu ktoś sobie nie radzi i ucieka do rzeczywistości wirtualnej i próbuje być "fajny". Nie nie brakuje mi go

outsidethebox86

2020-08-14, 02:03
Za tekstami poligona nie tęsknię, były monotematyczne i mało błyskotliwe, niektóre to po prostu strzał w kolano, jednak pociesznie było czytać komentarze do jego komentarzy :-D

kozak141

2020-08-14, 22:06
Pralpunkt napisał/a:

Poligon wróci i wtedy będziecie mieć przej***ne



no i jeszcze słynny poławiacz krabów - bongman!


AdamBrown

2020-08-15, 20:35
A o co chodzi z tym Poligonem i Bongmanem?

St...........on

2020-11-17, 17:05
mrfreak16 napisał/a:

O nie, wyznacznikiem jest data dołączenia do sadola. No cóż za trywializm. To raz, dwa, nie zesraj się, trzy, mnie tam bawił poligon i przyklaskujące mu przydupaski oraz hejterzy spinający majty jak małpa na gumie w tym Ty. Także maśc mogę jedynie polecić



Wysrałeś ból dupy i doj***łeś foto maści na ból dupy . Nie no szacun- samozaoranie lvl Ekspert.

mrfreak16

2021-02-12, 02:00
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Wysrałeś ból dupy i doj***łeś foto maści na ból dupy . Nie no szacun- samozaoranie lvl Ekspert.



Pilnuj tego swojego garażu dla bezdomnych i nie kłapcz wargami bo śmierdzi. A jak coś Cię boli to łopatę i w łeb do skutku, może się obudzi. Tylko live zrób pośmiejemy się z Andrzeja Jurka, Staszka czy jak tam masz w dowodzie

:roll: