18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Codzienność pana poligona

phrontch • 2020-08-12, 22:46
Poligon opublikował najnowszy filmik




Driver19cm

2020-08-12, 22:55
Wszyscy narzekacie na Poligona, wszyscy sie z niego śmiejecie, ale prawda jest taka, że wszyscy za nim tęsknicie :-> :-> :->

Poligon konto ma zablokowane od dobrych dwóch miesięcy, a co chwilę, ktoś do niego wraca, wspomina go

I tutaj sie potwierdza fakt, że to właśnie tacy ludzie jak Poligon, Fantastico i kilku innych nadawali, lub nadają Sadisticowi pikanterii i kolorytu :-D :-D :-D

Z jednej strony większość ich zawsze krytykowala , a z drugiej strony wyczekiwala na kolejne wpisy i komentarze

Pralpunkt

2020-08-12, 23:11
Poligon wróci i wtedy będziecie mieć przej***ne :mrgreen:

St...........on

2020-08-13, 00:09
Driver19cm napisał/a:

Wszyscy narzekacie na Poligona, wszyscy sie z niego śmiejecie, ale prawda jest taka, że wszyscy za nim tęsknicie
Poligon konto ma zablokowane od dobrych dwóch miesięcy, a co chwilę, ktoś do niego wraca, wspomina go
I tutaj sie potwierdza fakt, że to właśnie tacy ludzie jak Poligon, Fantastico i kilku innych nadawali, lub nadają Sadisticowi pikanterii i kolorytu
Z jednej strony większość ich zawsze krytykowala , a z drugiej strony wyczekiwala na kolejne wpisy i komentarze



Wyj***ne mam w poligona i innych półmózgów, którzy szerzą herezję, cofnij sie do pierwszych stron sadola, Dołączyłeś tutaj jako uzytkownik w tym roku i ch*ja wiesz o sadistiku zatem. Wcześniej materiał był bardziej soczysty, a uzytkownicy kometowali materiał a nie innych jak poligon, loaloa, janlew i inni ćwierćinteligenci. Poprostu naj***ło się tu Jaśków od pługa oderwanych ,rozwrzeszeczanych gimbazjuszy, (z gimbazy się nie wyrasta, to stan umysłu), i portal szedł merytorycznie na dno dna.

Pralpunkt napisał/a:

Poligon wróci i wtedy będziecie mieć przej***ne



Już tu jest, tylko teraz troluje rodziców (gówniaki i p*zdusiowi tatusie etc.)

Matilo

2020-08-13, 00:15
Brakuje starego sadola, takiego przez który chciało się tutaj zaglądać i który tak naprawdę przyciągał specyficzne grupy ludzi

mrfreak16

2020-08-13, 01:07
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Wyj***ne mam w poligona i innych półmózgów, którzy szerzą herezję, cofnij sie do pierwszych stron sadola, Dołączyłeś tutaj jako uzytkownik w tym roku i ch*ja wiesz o sadistiku zatem. Wcześniej materiał był bardziej soczysty, a uzytkownicy kometowali materiał a nie innych jak poligon, loaloa, janlew i inni ćwierćinteligenci. Poprostu naj***ło się tu Jaśków od pługa oderwanych ,rozwrzeszeczanych gimbazjuszy, (z gimbazy się nie wyrasta, to stan umysłu), i portal szedł merytorycznie na dno dna.
Już tu jest, tylko teraz troluje rodziców (gówniaki i p*zdusiowi tatusie etc.)



O nie, wyznacznikiem jest data dołączenia do sadola. No cóż za trywializm. To raz, dwa, nie zesraj się, trzy, mnie tam bawił poligon i przyklaskujące mu przydupaski oraz hejterzy spinający majty jak małpa na gumie w tym Ty. Także maśc mogę jedynie polecić


PękniętySłoik

2020-08-13, 03:34
Driver19cm napisał/a:

Wszyscy narzekacie na Poligona, wszyscy sie z niego śmiejecie, ale prawda jest taka, że wszyscy za nim tęsknicie



Chyba cie poj***ło synek. Tęsknimy to za naszym poławiaczem krabów, trupami, flakami i wypadkami na głównej. Ale co wy tam wiecie napływowe k***y z kwejków i innych p*zdo-stron.

dagonxdagon

2020-08-13, 07:09
Driver19cm napisał/a:

Wszyscy narzekacie na Poligona, wszyscy sie z niego śmiejecie, ale prawda jest taka, że wszyscy za nim tęsknicie
Poligon konto ma zablokowane od dobrych dwóch miesięcy, a co chwilę, ktoś do niego wraca, wspomina go
I tutaj sie potwierdza fakt, że to właśnie tacy ludzie jak Poligon, Fantastico i kilku innych nadawali, lub nadają Sadisticowi pikanterii i kolorytu
Z jednej strony większość ich zawsze krytykowala , a z drugiej strony wyczekiwala na kolejne wpisy i komentarze



Fantastico to akurat wszystkich wk***iał

InnyName

2020-08-13, 07:52
Wyzimlak napisał/a:

Chyba cie poj***ło synek. Tęsknimy to za naszym poławiaczem krabów, trupami, flakami i wypadkami na głównej. Ale co wy tam wiecie napływowe k***y z kwejków i innych p*zdo-stron.



Ciekawe na którym morzu teraz opowiada swoje cudowne suchary.
Ehh to były zj***ne czasy, aż chciałoby się wrócić

"Doceniamy coś dopiero gdy to stracimy"
John Ruslvet 1921r

Noside

2020-08-13, 08:05
Driver19cm napisał/a:

Wszyscy narzekacie na Poligona, wszyscy sie z niego śmiejecie, ale prawda jest taka, że wszyscy za nim tęsknicie
Poligon konto ma zablokowane od dobrych dwóch miesięcy, a co chwilę, ktoś do niego wraca, wspomina go
I tutaj sie potwierdza fakt, że to właśnie tacy ludzie jak Poligon, Fantastico i kilku innych nadawali, lub nadają Sadisticowi pikanterii i kolorytu
Z jednej strony większość ich zawsze krytykowala , a z drugiej strony wyczekiwala na kolejne wpisy i komentarze



To tak jak z Kwaśniewskim i Wałęsą. Wszyscy ich wspominają nie dlatego, że byli świetnymi prezydentami i nadawali Polsce kolorytu. Debil alkoholik i debil konfident. Idealne postaci do suchych żarcików i wspominek. To tak, jakby powiedzieć, że "Jestem Hardkorem" nadawało kolorytu internetowi w Polsce.

RedCarpetMiki

2020-08-13, 08:07
mrfreak16 napisał/a:

O nie, wyznacznikiem jest data dołączenia do sadola. No cóż za trywializm. To raz, dwa, nie zesraj się, trzy, mnie tam bawił poligon i przyklaskujące mu przydupaski oraz hejterzy spinający majty jak małpa na gumie w tym Ty. Także maśc mogę jedynie polecić





No właśnie wrzucając ten obrazek pokazujesz jak bardzo ch*ja wiesz o sadisticu, pozdrawiam.

Driver19cm

2020-08-13, 08:50
Cytat:


Wyj***ne mam w poligona i innych półmózgów, którzy szerzą herezję, cofnij sie do pierwszych stron sadola, Dołączyłeś tutaj jako uzytkownik w tym roku i ch*ja wiesz o sadistiku zatem.



Jak już Kolega wyżej napisał, od kiedy wyznacznikiem jest data założenia konta ?

Żal mi takich przygłupów jak Ty, którzy myślą, że akurat to konto jest czyimś pierwszym kontem , a data jego założenia, to

dokłądnie ta data, kiedy ktoś rozpoczął przygodę z Sadistic :facepalm: :facepalm: :facepalm:

htp

2020-08-13, 09:57
dagonxdagon napisał/a:

Fantastico to akurat wszystkich wk***iał



Mów za siebie.

janlew

2020-08-13, 10:26
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

....Poprostu naj***ło się tu Jaśków od pługa oderwanych ....


Coś cie strasznie ta wieś boli. Łatwo zgadnąć że przerzucanie gówna nie jest ci obce. Zero szkoły, i dwie lewe ręce co? Dla tego teraz jesteś taki dumny z bycia murzynem i ścierką do naczyń na zachodzie jak loaloa? Dla tego tak plujesz na wieś i Polskę? Bo sobie nie dałeś rady w kraju, w którym nawet Ukry dają radę? Ech żałosny jesteś, no i głupi. Tu masz przykład:

SteinarBjorgvinsson napisał/a:

...Wcześniej materiał był bardziej soczysty, a uzytkownicy kometowali materiał a nie innych jak poligon, loaloa, janlew i inni ćwierćinteligenci....


Zarzucasz coś niesłusznie innym, po czy sam dokładnie to robisz. Czysta hipokryzja, jak z tą wsią. Popatrz sobie, jaki k***a głupi jesteś:


ko...........87

2020-08-13, 10:34
Driver19cm napisał/a:

Wszyscy narzekacie na Poligona, wszyscy sie z niego śmiejecie, ale prawda jest taka, że wszyscy za nim tęsknicie
Poligon konto ma zablokowane od dobrych dwóch miesięcy, a co chwilę, ktoś do niego wraca, wspomina go
I tutaj sie potwierdza fakt, że to właśnie tacy ludzie jak Poligon, Fantastico i kilku innych nadawali, lub nadają Sadisticowi pikanterii i kolorytu
Z jednej strony większość ich zawsze krytykowala , a z drugiej strony wyczekiwala na kolejne wpisy i komentarze



jeszcze kiedyś był taki kretyn jak Bongman czy jakoś tak, żyje jeszcze ?