18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Codzienność pana poligona

phrontch • 2020-08-12, 22:46
Poligon opublikował najnowszy filmik




Philipek

2020-08-13, 10:47
@up nie kretyn a geniusz. ostatnie logowanie 30 lipca. zyje ale sie nie udziela.

mrfreak16

2020-08-13, 11:17
RedCarpetMiki napisał/a:

No właśnie wrzucając ten obrazek pokazujesz jak bardzo ch*ja wiesz o sadisticu, pozdrawiam.





A wiesz jak bardzo w poważaniu mam Twoje intelektualne dygresje? Wrzuć obrazek to się boomerzy odezwą

:roll:




Cheox

2020-08-13, 11:51
Ja tęsknię za Bongmanem :D

AN...........or

2020-08-13, 12:41
Driver19cm napisał/a:

Wszyscy narzekacie na Poligona, wszyscy sie z niego śmiejecie, ale prawda jest taka, że wszyscy za nim tęsknicie
Poligon konto ma zablokowane od dobrych dwóch miesięcy, a co chwilę, ktoś do niego wraca, wspomina go
I tutaj sie potwierdza fakt, że to właśnie tacy ludzie jak Poligon, Fantastico i kilku innych nadawali, lub nadają Sadisticowi pikanterii i kolorytu
Z jednej strony większość ich zawsze krytykowala , a z drugiej strony wyczekiwala na kolejne wpisy i komentarze



Zapomniałeś od specjaliście od krabów i Bronku Komarze co wstawiał zajebiste zdjęcia męskich ku*asów na hard

Kubuleki

2020-08-13, 12:55
Driver19cm napisał/a:

Wszyscy narzekacie na Poligona, wszyscy sie z niego śmiejecie, ale prawda jest taka, że wszyscy za nim tęsknicie
Poligon konto ma zablokowane od dobrych dwóch miesięcy, a co chwilę, ktoś do niego wraca, wspomina go
I tutaj sie potwierdza fakt, że to właśnie tacy ludzie jak Poligon, Fantastico i kilku innych nadawali, lub nadają Sadisticowi pikanterii i kolorytu
Z jednej strony większość ich zawsze krytykowala , a z drugiej strony wyczekiwala na kolejne wpisy i komentarze



Ja tęsknie za Bongmanem #Kraby :(

Wpfight

2020-08-13, 13:19
Driver19cm napisał/a:

Wszyscy narzekacie na Poligona, wszyscy sie z niego śmiejecie, ale prawda jest taka, że wszyscy za nim tęsknicie
Poligon konto ma zablokowane od dobrych dwóch miesięcy, a co chwilę, ktoś do niego wraca, wspomina go
I tutaj sie potwierdza fakt, że to właśnie tacy ludzie jak Poligon, Fantastico i kilku innych nadawali, lub nadają Sadisticowi pikanterii i kolorytu
Z jednej strony większość ich zawsze krytykowala , a z drugiej strony wyczekiwala na kolejne wpisy i komentarze



To zwykła k***a do j***nia i dobrze, że go nie ma, a wspominają go tylko jakieś krypto pedały

St...........on

2020-08-13, 13:32
janlew napisał/a:

Coś cie strasznie ta wieś boli. Łatwo zgadnąć że przerzucanie gówna nie jest ci obce. Zero szkoły, i dwie lewe ręce co? Dla tego teraz jesteś taki dumny z bycia murzynem i ścierką do naczyń na zachodzie jak loaloa? Dla tego tak plujesz na wieś i Polskę? Bo sobie nie dałeś rady w kraju, w którym nawet Ukry dają radę? Ech żałosny jesteś, no i głupi. Tu masz przykład:
Zarzucasz coś niesłusznie innym, po czy sam dokładnie to robisz. Czysta hipokryzja, jak z tą wsią. Popatrz sobie, jaki k***a głupi jesteś:



Coś ci powiem prostaku, racja, jestem za granicą, ale tylko tyle wiesz, bo tyle opublikowałem, prowadzę własny warsztat, zarabiam całkiem nieźle, sam sobie jestem szefem, mało tego pomagam rodzinie w Polin, W Polsce mieszkałem w małym , mieście, ale miałem rodzinę również na wsi i o tyle o ile, prawdziwych rolników szanuję, o tyle wieśniaków mentalnych nie trawię, chłop ze wsi wyjdzie, wieś z chłopa nigdy. Ty zaś jesteś typowym chłopkiem, jak czytam twoje posty to widzę zarośnietego ,brudnego i smierdzącego wieśniaka w gumowilcach, kufajce, czapce uszatce z kiepem w zębach.

A riposta zawsze jest skierowana w tych, którzy szerza swoje domowe nawyki i uznają to za normy społeczne. Ukry dają radę? Hahaha Ukry traktują Polskę jak przystanek w drodze na zachód, juz sobie tak nie schlebiaj jaki to dobrobyt i łatwe życie w Polsce (zwłaszcza kiedy siedzisz na garnuszku mamusi) boś łatwego i godnego zycia raczej nie widział a jedynie do bata nad dupą jestes przyzwyczajony co zresztą widac w twoich postach. Polska była pięknym krajem z dumnym narodem dopóki nie oddaliście władzy zydom i niemcom.

Dante53

2020-08-13, 13:56
Gdzie jest Bongman Ja się pytam ?? !! ??

Ohoho

2020-08-13, 15:16
Dante53 napisał/a:

Gdzie jest Bongman Ja się pytam ?? !! ??



Podobno kraby są w cenie :krejzi:

griswald

2020-08-13, 17:18
Driver19cm napisał/a:

Wszyscy narzekacie na Poligona, wszyscy sie z niego śmiejecie, ale prawda jest taka, że wszyscy za nim tęsknicie
Poligon konto ma zablokowane od dobrych dwóch miesięcy, a co chwilę, ktoś do niego wraca, wspomina go
I tutaj sie potwierdza fakt, że to właśnie tacy ludzie jak Poligon, Fantastico i kilku innych nadawali, lub nadają Sadisticowi pikanterii i kolorytu
Z jednej strony większość ich zawsze krytykowala , a z drugiej strony wyczekiwala na kolejne wpisy i komentarze



Wiadomo co z Bongmanem? Wróci kiedyś z łowienia krabów?

Mokebe

2020-08-13, 17:30
Driver19cm napisał/a:

Wszyscy narzekacie na Poligona, wszyscy sie z niego śmiejecie, ale prawda jest taka, że wszyscy za nim tęsknicie
Poligon konto ma zablokowane od dobrych dwóch miesięcy, a co chwilę, ktoś do niego wraca, wspomina go
I tutaj sie potwierdza fakt, że to właśnie tacy ludzie jak Poligon, Fantastico i kilku innych nadawali, lub nadają Sadisticowi pikanterii i kolorytu
Z jednej strony większość ich zawsze krytykowala , a z drugiej strony wyczekiwala na kolejne wpisy i komentarze



Ciesze się że go zbanowano i że kręcona z niego beka. A dorabianie ideologii przekazu i próba określenia klimatu panującego na stronce na której 90% odwiedzających nie zakłada konta i patrzy na hehe filmiki jest słabe.

Bo jak zdefiniować grupę anonimowych ludzi?

Jedyną rzeczą jaką można się tu wyróżnić jest coś niecodziennego > jak rzucanie sucharów, robienie dziwnych opisów czy właśnie wyjątkowa brutalność w stosunku do zwierząt.

Moim zdaniem każda osoba szukająca poklasku na anonimowym forum w internecie cierpi, bo szuka czegoś czego nie otrzymuje w prawdziwym życiu. Uwaga, czy podziw - tego chce każdy człowiek.

Ale jak podziwiać mirasa 170 pracującego na tokarce 10 godzin dziennie a wieczorami pijącego do monitora i szczerzącego swoje krzywe zęby gdy ktoś pod jego postem napiszę że jest chorym sk***ysynem.

TAK POLIGON. WIEM KIM JESTEŚ I GDZIE MIESZKASZ. TWOJE DNI SĄ JUŻ POLICZONE

dudu939

2020-08-13, 21:38
a co z Bongmanem?

Presty

2020-08-13, 22:06
Driver19cm napisał/a:

Wszyscy narzekacie na Poligona, wszyscy sie z niego śmiejecie, ale prawda jest taka, że wszyscy za nim tęsknicie
Poligon konto ma zablokowane od dobrych dwóch miesięcy, a co chwilę, ktoś do niego wraca, wspomina go
I tutaj sie potwierdza fakt, że to właśnie tacy ludzie jak Poligon, Fantastico i kilku innych nadawali, lub nadają Sadisticowi pikanterii i kolorytu
Z jednej strony większość ich zawsze krytykowala , a z drugiej strony wyczekiwala na kolejne wpisy i komentarze



Ja nie tęsknię.

Tomoyo

2020-08-13, 23:15
Driver19cm napisał/a:

Wszyscy narzekacie na Poligona, wszyscy sie z niego śmiejecie, ale prawda jest taka, że wszyscy za nim tęsknicie
Poligon konto ma zablokowane od dobrych dwóch miesięcy, a co chwilę, ktoś do niego wraca, wspomina go
I tutaj sie potwierdza fakt, że to właśnie tacy ludzie jak Poligon, Fantastico i kilku innych nadawali, lub nadają Sadisticowi pikanterii i kolorytu
Z jednej strony większość ich zawsze krytykowala , a z drugiej strony wyczekiwala na kolejne wpisy i komentarze



MrDrwalu na zawsze w sercu <3

kamuha

2020-08-14, 01:39
Driver19cm napisał/a:

że to właśnie tacy ludzie jak Poligon, Fantastico i kilku innych nadawali, lub nadają Sadisticowi pikanterii i kolorytu ...



To są nowicjusze. Prawdziwym mentorem sadiatica byla jedyna postac polawiacza krabow czyli Bongman,.