18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co tu się dzieje

Sichimpresich • 2013-07-27, 18:54
Ja pie**ole co tu się dzieje , pamiętam jak jeszcze kilka lat temu było normalne to ,że na pieprzonych gejuchów się mówiło pedały się rzucało w nich kamieniami , normalne było wyzywanie ich bicie poniżanie i było fajnie !

A teraz w necie na większości forach, serwisach coraz więcej ludzi jest za homoseksualizmem, broni go jeszcze uważa ,że to powinni mieć prawo do adoptowania dzieci, k***a mać tfu tfu tfu trzeba coś z tym zrobić ? :-x



Taki homoseksualizm jeszcze da się znieść :-D :

Nikczemny_Płód

2013-07-29, 22:43
Okash napisał/a:



@ kLinek_Analny, no spoko tylko może czasem podeprzyj argumenty / kontrargumenty jakimś źródłem?

-Argument jest taki, że od zawsze powoływano się na szympansy karłowate - tyle, już samo to jest bzdurne i nic więcej. Jakies pytania?



hmmm... być może - holy crap! - jest ku temu jakiś POWÓD i podstawy? :shock:
No ale przeca Cię nie intersuje, a przynajmniej takie mam wrażenie, że wolałbyś aby było po Twojemu, bo łatwiej i bardziej fancy jest gardzić.
-Bo nie mam zamiaru zgadzać się z glupotami? Uzywam logiki i zdrowego rozsadku?



no tak, brawo, pięknie naciągany koniec opowieści.
-Naciągany bo niewygodny? A i owszem, niewygodny.



Widzisz jam ma problem z 2 rzeczami, zakłamaniem i pokazywaniem "normalności".

Co do normalności - parady.
Co do zakłamania, utrzymywanie przez homo, że to jest normalne. Nie nie jest, i jeszcze nigdy po za własnie "zwierzątkami" nie otrzymałem rozsądnego argumentu.

Cytat:

Pokazano mu że jednak jest to w naturze.

Pojawił się drugi osobnik który dał argument że to że jest to w naturze nie znaczy że człowiek ma się zachowywać jak zwierzęta.


Nawet nie o to chodzi, chodzi po prostu o to, że ludzie powołujący się na tę naturę... Kompletnie nic i tym zjawisku (homo seksualności u zwierząt) nic nie wiedzą. Możemy porozmawiać o fizyce kwantowej tylko jak, skoro nawet dany dyskutant nie wie co to wektor?


Cytat:

Jaka jest różnica między kimś r*chającym dorosłego faceta, dziecko i kota?

Ten pierwszy nikogo nie krzywdzi tym co robi w łóżku. Dlatego właśnie choćby pedofilia nigdy nie zostanie "podpięta" do takiej listy.



A widzisz tu dochodzimy do pewnej kwestii - wychowania dziecka i ram kulturowych. Dziecko nie ma "własnego rozumu" i przyjmuje a priori, że seks z osoba starsza jest zły. Jednak już w wielu kulturach dalekiego wschodu tak nie jest.

Ale mniejsza z tym, chodzi o sam fakt zaburzenia psychicznego i tyle. Homoseksualizm u wielu osobników wyzwala inne zaburzenia, takie jak choćby masochizm - specjalnie chcą by ich atakowany by potem zrobić z siebie ofiarę (przykładowe parady).

Przechodząc do 2 argumentu popierającego śmiałą teze, że homoseksualizm to nie choroba bo go wykreślono z listy... Kolejny argument który uważam za inwalidę z prostej przyczyny, to nie badania spowodowały wykreślenie go z listy chorób a... Demokracja, bo to głosowanie było rozstrzygające, a głosowanie to miało ciekawy przebieg. Co ciekawe 70% psychiatrów którzy brali udział w głosowaniu uważało w tedy to za chorobę czy też dysfunkcję psychiczną.

Ciekawe...

Mam głęboko gdzieś co 2 facetów robi ze sobą, ale już uważam za karygodne nazywanie tego normalnym, robią, niech robią ale przy tym na gówno mówią gówno a nie kiełbasa, i tyle... :roll: