18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co tu się dzieje

Sichimpresich • 2013-07-27, 18:54
Ja pie**ole co tu się dzieje , pamiętam jak jeszcze kilka lat temu było normalne to ,że na pieprzonych gejuchów się mówiło pedały się rzucało w nich kamieniami , normalne było wyzywanie ich bicie poniżanie i było fajnie !

A teraz w necie na większości forach, serwisach coraz więcej ludzi jest za homoseksualizmem, broni go jeszcze uważa ,że to powinni mieć prawo do adoptowania dzieci, k***a mać tfu tfu tfu trzeba coś z tym zrobić ? :-x



Taki homoseksualizm jeszcze da się znieść :-D :

Dupa_Zza_Krzaka

2013-07-27, 21:04
Nie ogarniam hipokryzji autora. Albo geje i lezby tfu, albo oboje nie. Zdecydujcie się.

głodny_toster

2013-07-27, 21:07
tranzystor napisał/a:



O co ci tak naprawdę chodzi, szczawiu? Po jaki ch*j zakładałeś taki bezsensowny temat, żeby sprowokować kolejną dyskusję? Nie jestem pedałem, średnio akceptuje takie otoczenie, ale do k***y nędzy - ile można wałkować temat? Jeszcze jestem w stanie zrozumieć dywagację przy okazji jakiegoś święta, czy wydarzenia. Ale tak bez powodu, bo jakiś szczyl nie może czegoś zrozumieć?




To tylko dla piwek ;)

cocaine.animals

2013-07-27, 21:10
Atreyu napisał/a:

Gej to ten co lubi to co pedał, ale nie obnosi się z tym, nie chodzi na parady, ubiera się normalnie, absolutnie byś go nie odróżnił.



Nie używam tego słowa na "G" bo mi się z gównem kojarzy.

Qmshot

2013-07-27, 21:14
j***ni hipokryci, gdy widzą pedała to j***ć homoseksualizm, rzucać kamieniami i poniżać, a gdy widzą lezby to całkiem wporzo itp, jedno i drugie to ten sam syf, j***ć maczetami !

majfon

2013-07-27, 21:28
Ja pierdziele co za ciemnogród! Co wasz obchodzi kto z kim i w który otwór sobie wkłada?! Dopóki dotyczy to dorosłych, świadomych ludzi to ich sprawa. Dla mnie jako liberała wartością najważniejszą jest wolność!?

Co komu to przeszkadza?

nitrox89

2013-07-27, 21:32
majfon napisał/a:

Ja pierdziele co za ciemnogród! Co wasz obchodzi kto z kim i w który otwór sobie wkłada?! Dopóki dotyczy to dorosłych, świadomych ludzi to ich sprawa. Dla mnie jako liberała wartością najważniejszą jest wolność!?



Uważaj żeby ta wolność Cie nie wyr*chała w otwór technologiczny ;-)

bochacz

2013-07-27, 21:35
lesby na filmach





a tutaj w rzeczywistości


Homoseksualism do tak jak kolega meil1 powiedział: choroba. Zwykłe zaburzenie, które w naturze nie ma prawa bytu, nie widziałem żebu k***a ptaszki, pieski, kotki jednej płci miały potomstwo. Ta cała zasrana nowoczesność europy nas zgubi

Eliot Imperio

2013-07-27, 21:37
Ostatnio miałem okazje poznać kobiety które dość często przebywają wśród gejów (są ich fryzjerami i generalnie przyjaciele). Bujają się po tych Wrocławskich gejklubach a najgorsze w tym wszystkim to, że nie dość że to ordynarne pedały to jeszcze te babki uważają mnie za homofoba. A twierdzą tak na podstawie tego, że nie zyczyłem sobie ich towarzystwa gdy ja piłem sobie piwko i dobrze się bawiłem wśród swoich znajomych, generalnie mam czuć się tym gorszym bo k***a nie lubię homosiów. Nie mam nic do gejów, którzy zdają sobie sprawe że homoseksualizm to dosyć grząski temat i nie specjalnie sie z tym obnoszą. Do czego zmierza świat, żeby piękne kobiety nie chciały facetów tylko przyjaźnią się z pedałami. Poj***ło już te babki do reszty, czy pedały to ukryty filar masoński?

Sichimpresich

2013-07-27, 21:43
tranzystor napisał/a:



O co ci tak naprawdę chodzi, szczawiu? Po jaki ch*j zakładałeś taki bezsensowny temat, żeby sprowokować kolejną dyskusję? Nie jestem pedałem, średnio akceptuje takie otoczenie, ale do k***y nędzy - ile można wałkować temat? Jeszcze jestem w stanie zrozumieć dywagację przy okazji jakiegoś święta, czy wydarzenia. Ale tak bez powodu, bo jakiś szczyl nie może czegoś zrozumieć?



Szczawiu po prostu ostatnimi czasy strasznie zwiększyła się j***na tolerancja i nawet o tym nie wiedziałem i chciałem tu otworzyć oczy na pewne sprawy bo jak tak dalej pójdzie ,homosy bez problemy będą adoptować dzieciaków

McMenel

2013-07-27, 21:49
Banda pie**olonych hipokrytów. To też jest homoseksualizm i skoro nie akceptujecie gejów to nie powinniście także akceptować lesbijek.

pawu95

2013-07-27, 21:50
Niech sobie homoseksualisci zyja, ale to pedalstwo co drze jape o tolerancji powinno tolerowac jak bedziemy ich wieszac.

Sichimpresich

2013-07-27, 22:04
McMenel napisał/a:

Banda pie**olonych hipokrytów. To też jest homoseksualizm i skoro nie akceptujecie gejów to nie powinniście także akceptować lesbijek.




Ja pie**ole bo to jest k***a sadol i tak się gada, okej może nie być tych i lesbijek nawet ale ważne by pedałów nie było :)

Atreyu

2013-07-27, 22:10
cocaine.animals napisał/a:


Nie używam tego słowa na "G" bo mi się z gównem kojarzy.




Też oglądam Korwina i też o ile wiem ma podobny pogląd na rozróżnienie pedała od geja [u niego homosia].


bochacz napisał/a:


Homoseksualism do tak jak kolega meil1 powiedział: choroba. Zwykłe zaburzenie, które w naturze nie ma prawa bytu, nie widziałem żebu k***a ptaszki, pieski, kotki jednej płci miały potomstwo. Ta cała zasrana nowoczesność europy nas zgubi




Ja nie widziałem żeby kotki j***ły się w dupę, albo oralnie - natomiast swoją dziewczynę pewnie nakłaniasz. Broń Boże żebyś miał jeszcze jakiś fetysz, bo to już całkiem niezgodne z naturą i nauką kościoła.


Pomijając to - u zwierząt w naturze też homoseksualizm występuje. Zaobserwowano go w ponad stu gatunkach, a w tych najbardziej zbliżonych do człowieka genetycznie [małpy] jest on czymś wręcz powszechnym [bonobo].


Owszem - dwie samice/dwa samce dzieci mieć nie będą [co innego wysiadywanie cudzych jaj co zdarza się u ptaków], ale jest to zjawisko występujące w naturze.


PS: Znam [pewnie w przeciwieństwie do tych co się wypowiadają] jedną les. Może nie jest taka jak te panie z pierwszej fotki, ale r*chałbym gdyby nie była kim jest. Znam też kilka bi, normalne fajne dupy.

necroorcen

2013-07-27, 22:19
Homo to homo, nie ważne, czy 2 facetów czy 2 baby.

Każdy, kto twierdzi inaczej uprawia podwójną moralność i nie ma prawa nazywać siebie "konserwatystą", "prawicowcem", a nawet "przeciwnikiem homofilii".