18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co tam u reprezentacji Polski...

raistpol • 2013-09-07, 01:12
...ludzie pytają?!



Po staremu :ok***a:

konował

2013-09-07, 18:21
A co sie stalo w ogole ??? Nie ogladam tv wiec mam wyj***ne i ch*j mnie obchodzi to ze jak zwykle polaczki daly dupy grajac z ch*j wie z kim. k***a wy serio ogladacie te mecze naszej cwe*owej reprezentacji ??? Po ch*j ??? Ja sobie dalem z tym spokoj juz dawno i wam polecam to samo szkoda nerwow. Wk***ia mnie te j***ne kibicowanie cwe*om ktorzy nawet grac sie nie chce. Mam k***a serio wierzyc w to ze w takiej Polsce ktora notabene mala nie jest brakuje dobrych pilkarzy ??? Alez sa tylko trzeba szukac dalej niz warszawa i synki prezesow. Zaloze sie o stowe ze jak by przejechac sie po tych wszystkich zadupiach to znalazl by sie taki sklad ktory nie jednemu skopal by dupe. Sam grac nie lubialem, ale widzac tych wszystkich moich rowiesnikow lub mlodszych z czasow szkolnych ktorzy w pilce wymiatali. Nie chce mi sie wierzyc ze brak nam dobrych kopaczy. Sa i jest ich w ch*j. I do tego sie marnuja. Bo ch*j z tego ze dobrze gra skoro ciotowaty syneczek jakiegos prezesika tez chce grac i jedynie jego atut to to ze ma kase starego.

sorki za brak Polskich znakow, ale pisze z laptopa z jakas z dupy klawiatura.

raistpol

2013-09-07, 18:55
@up

Kolega z kompleksami jakimiś widzę...

może pora zamiast maści na ból dupy zaaplikowac zmiane nicka z @konował na @koniował. wtedy ten pseudo przekaz skończyłby się tylko na "A co sie stalo w ogole ???"

konował

2013-09-07, 19:36
@up powiedział bym ci wypie**alaj, ale nie chce dostać warna. W takim bądź razie. Miłego dnia. cwe*u.

voidinfinity

2013-09-07, 19:59
ostatni napisał/a:

Znów polaczki pokrzywdzone przez cały świat. Mogli strzelić 5 bramek i koło ch*ja latała by im ta ostatnia. Czarnogóra to państewko 30 razy mniejsze od Polski i jej piłkarze spuścili nam wpie**ol w stolicy na przepłaconym stadionie za 2 miliardy złotych z niesprawnym dachem i rynnami odprowadzającymi wodę na trybuny. Takie rzeczy rzeczy tylko w tym pie**olniku i tylko w wykonaniu tego wspaniałego narodu.



I prawdę wam napisał.

k***a sport narodowy, w którym nie mamy żadnych sukcesów, za to na który wypie**ala się miliardy. Na ch*j wam te przepłacone, niedoj***ne stadiony, skoro w piłkę kopaną na tym poziomie, można grać na klepisku?

Na ten przykład sportowcy, którzy odnoszą sukcesy muszą sami inwestować w swój rozwój, bo państwo woli wypie**alać kasę na tych lewusów co najprostszego meczu wygrać nie umieją.

Niedługo jak wpie**olu 4:0 nie dostaną to będzie prawie święto narodowe i order orła białego od bula.

Polacy nic się nie stało - wmawiajcie sobie to dalej.

ostatni napisał/a:


To jest naprawdę dobry powód do wiary w Boga, bo gdyby nie opieka jakiejś istoty wyższej to to wszystko między Odrą a Bugiem powinno się już dawno samoistnie rozpie**olić.



:mrgreen:

ko...........or

2013-09-07, 22:13
Pod sciana powinni ich usatwic i zadac 1 pytanie garsz dla kraju czy dla kasy bo kur...a to co oni robia to nie jeden z 2 ligi by zagral lepiej i zadarmo byle by reprezentowac nasz kraj a taki lewandowski gwaizdeczka czekajaca na pileczke sam duzo gram i k***a bylbym o wiele lepszy niz te nasze gwiazdeczki za dyche nie podoba sie wypier...lac z reprezentacji i dac mlodym zdolnym pograc i tak jestesmy w du...ie co nam szkodzi sprawdzic mlodych ale nie gwiazdeczki sa najwazniejsze blaszczykowski jak ma dzien uderzy piszczek to samo panowie zrobcie cos dla Polski zrezygnujcie z reprezentacji

raistpol

2013-09-07, 23:02
konował napisał/a:

@up powiedział bym ci wypie**alaj, ale nie chce dostać warna. W takim bądź razie. Miłego dnia. cwe*u.



:facepalm:

ja pie**ole niech cie już ktoś uśpi

konował

2013-09-07, 23:19
@up a ciebie wyr*cha.

contowsky

2013-09-08, 00:55
@ostatni za pie**olnik masz piwo :D