18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co tam u reprezentacji Polski...

raistpol • 2013-09-07, 01:12
...ludzie pytają?!



Po staremu :ok***a:

dun

2013-09-07, 12:48
za samo slowo polaczek nalezy sie wpie**ol, zero godnosci i szacunku do kraju, smutne czasy.

alexraider77

2013-09-07, 12:52
Różnica między Czarnogórą a tymi łajzami jest taka że gra w w reprezentacji jest dla nich honorem a dla tych smutnych p*zd niechcianym obowiązkiem.Co mnie obchodzi ich cena transferowa??Bramkę nam strzeliła gwiazda koreańskiej ligi......Dopóki nie zmieni się ich mentalność,zawsze będą dla mnie zasranymi polaczkami i tyle.I jak jakiś idiota znów zaśpiewa ''nic się nie stało'' powienien dostać ciężkim krzesłem w ryj,bo właśnie się stało,się Rio zesrało.Zaraz się pseudo patrioci za hejty wezmą,ale taka jest niestety prawda i wbijcie ją sobie do łbów,bo cieszyć was tylko będą tylko wygrane mecze z San Marino,albo innymi ekipami złożonymi tylko z kolegów z pracy.Uświadomcie sobie że PIŁKARZE REPREZANTACJI GRAJĄ ZA KARĘ I MAJĄ NAS W DUPIE,BO MYŚLĄ TYLKO O MECZACH LIGOWYCH,BO TAM MAJĄ KASĘ I ŻADEN LEWANDOWSKI CZY INNA p*zdA Z PEDALSKĄ GRZYWKĄ NIE BĘDZIE SIĘ PRZEMĘCZAĆ ZA HONOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przechvj

2013-09-07, 12:54
Jak ja nie nawidze tych sk***ysynów ... co srają do własnego gniazda. I pomodle się za Ciebie, żebyś dostał wpie**ol za polaczka :)

K3NJI

2013-09-07, 13:04
ostatni napisał/a:

Znów polaczki pokrzywdzone przez cały świat. Mogli strzelić 5 bramek i koło ch*ja latała by im ta ostatnia. Czarnogóra to państewko 30 razy mniejsze od Polski i jej piłkarze spuścili nam wpie**ol w stolicy na przepłaconym stadionie za 2 miliardy złotych z niesprawnym dachem i rynnami odprowadzającymi wodę na trybuny. Takie rzeczy rzeczy tylko w tym pie**olniku i tylko w wykonaniu tego wspaniałego narodu. To jest naprawdę dobry powód do wiary w Boga, bo gdyby nie opieka jakiejś istoty wyższej to to wszystko między Odrą a Bugiem powinno się już dawno samoistnie rozpie**olić.



widzisz biedaku tylko ty pokazujesz postawe prawdziwego polaczka, bol dupkiiii,.....

cocaine.animals

2013-09-07, 13:11
ostatni napisał/a:

Znów polaczki pokrzywdzone przez cały świat. Mogli strzelić 5 bramek i koło ch*ja latała by im ta ostatnia. Czarnogóra to państewko 30 razy mniejsze od Polski i jej piłkarze spuścili nam wpie**ol w stolicy na przepłaconym stadionie za 2 miliardy złotych z niesprawnym dachem i rynnami odprowadzającymi wodę na trybuny. Takie rzeczy rzeczy tylko w tym pie**olniku i tylko w wykonaniu tego wspaniałego narodu. To jest naprawdę dobry powód do wiary w Boga, bo gdyby nie opieka jakiejś istoty wyższej to to wszystko między Odrą a Bugiem powinno się już dawno samoistnie rozpie**olić.



ch*j ci w dupę szmato j***na - to po pierwsze. A po drugie tumanie pie**olony wielkość kraju ma tu ch*j do rzeczy, z Czarnogórą wiele czołowych reprezentacji nie raz miało problemy np. taka Anglia, która z nimi remisowała, Dania wczoraj ledwo wygrała z Maltą, Portugalia gubi punkty na dużo mniej groźnych rywalach niż Czarnogóra, ale taka szmata jak ty i tak będzie jechała na własny kraj. A jeśli chodzi o ten filmik to oglądają po prostu tą kontrowersyjną sytuację i na końcu Błaszczykowski przyznaje że w tej z doliczonego czasu gry był spalony, więc o czym ty pie**olisz śmieciu ?

avalanch

2013-09-07, 13:13
ostatni napisał/a:

Znów polaczki pokrzywdzone przez cały świat. Mogli strzelić 5 bramek i koło ch*ja latała by im ta ostatnia. Czarnogóra to państewko 30 razy mniejsze od Polski i jej piłkarze spuścili nam wpie**ol w stolicy na przepłaconym stadionie za 2 miliardy złotych z niesprawnym dachem i rynnami odprowadzającymi wodę na trybuny. Takie rzeczy rzeczy tylko w tym pie**olniku i tylko w wykonaniu tego wspaniałego narodu. To jest naprawdę dobry powód do wiary w Boga, bo gdyby nie opieka jakiejś istoty wyższej to to wszystko między Odrą a Bugiem powinno się już dawno samoistnie rozpie**olić.


A zaj***ł ci ktoś za polaczka ?

przemas1234

2013-09-07, 13:43
ch..j im w dupy -Gta 5 wychodzi za 10 dni .

sz...........r9

2013-09-07, 14:08
Dobrze. Unikniemy wstydu na MŚ

KlinikaAborcyjna

2013-09-07, 15:05
cocaine.animals napisał/a:



ch*j ci w dupę szmato j***na - to po pierwsze. A po drugie tumanie pie**olony wielkość kraju ma tu ch*j do rzeczy, z Czarnogórą wiele czołowych reprezentacji nie raz miało problemy np. taka Anglia, która z nimi remisowała, Dania wczoraj ledwo wygrała z Maltą, Portugalia gubi punkty na dużo mniej groźnych rywalach niż Czarnogóra, ale taka szmata jak ty i tak będzie jechała na własny kraj. A jeśli chodzi o ten filmik to oglądają po prostu tą kontrowersyjną sytuację i na końcu Błaszczykowski przyznaje że w tej z doliczonego czasu gry był spalony, więc o czym ty pie**olisz śmieciu ?




Dwa słowa : ZIMNY BROWAR k***A!!! - w sumie to trzy słowa

piccolo88 napisał/a:

ostatni @ za "polaczki" ch*j Ci w dupęę! 33 piw "ch*j Wam w dupęę!



Jeszcze by się im spodobało nie lepiej to :

avalanch napisał/a:


A zaj***ł ci ktoś za polaczka ?



No właśnie chyba jeszcze nikt mu nie zaj***ł , choć z drugiej strony może ktoś mu tak mocno jebnął że ma teraz luki w pamięci .

ooip

2013-09-07, 15:06
ale powinni wyjebac brode dla tego sedziego

milosciprzyjazn

2013-09-07, 15:31
Hej polaczki, co wy macie z tymi dupami że tak ciągle was bolą? Może warto udać się do jakiegoś specjalisty, bo życie w tym marnym kraiku + takie dolegliwości to kombinacja zabójcza, jak na dzisiejsze czasy. No nic, trzymta się!

Varyz

2013-09-07, 17:50
Niektórzy nie potrafią z siebie wykrzesać niczego poza "oooo ból dupy"? Sporadycznie oglądam mecze naszej reprezentacji, ligowych zero - nie wiem czy wierność polskiego kibica zasługuje na wyśmianie czy szacunek, bo była ona nadużyta wiele razy. Zastanawia mnie jednak, że PN pozostaje promowana jako nasz sport narodowy....Dlaczego?
Widzę, że wiele osób ma podobne zdanie bo "najlepszy komentarz" ma więcej piw niż sam temat ;)

Myślę, że w reprezentacji powinni grać tylko za darmo, bo młodzi którym naprawdę chce się reprezentować Orła Białego wypluwaliby sobie płuca.