18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co tam u reprezentacji Polski...

raistpol • 2013-09-07, 01:12
...ludzie pytają?!



Po staremu :ok***a:

ostatni

2013-09-07, 01:30
Znów polaczki pokrzywdzone przez cały świat. Mogli strzelić 5 bramek i koło ch*ja latała by im ta ostatnia. Czarnogóra to państewko 30 razy mniejsze od Polski i jej piłkarze spuścili nam wpie**ol w stolicy na przepłaconym stadionie za 2 miliardy złotych z niesprawnym dachem i rynnami odprowadzającymi wodę na trybuny. Takie rzeczy rzeczy tylko w tym pie**olniku i tylko w wykonaniu tego wspaniałego narodu. To jest naprawdę dobry powód do wiary w Boga, bo gdyby nie opieka jakiejś istoty wyższej to to wszystko między Odrą a Bugiem powinno się już dawno samoistnie rozpie**olić.

Rodzyn

2013-09-07, 02:17
ostatni napisał/a:

Znów polaczki pokrzywdzone przez cały świat. Mogli strzelić 5 bramek i koło ch*ja latała by im ta ostatnia. Czarnogóra to państewko 30 razy mniejsze od Polski i jej piłkarze spuścili nam wpie**ol w stolicy na przepłaconym stadionie za 2 miliardy złotych z niesprawnym dachem i rynnami odprowadzającymi wodę na trybuny. Takie rzeczy rzeczy tylko w tym pie**olniku i tylko w wykonaniu tego wspaniałego narodu. To jest naprawdę dobry powód do wiary w Boga, bo gdyby nie opieka jakiejś istoty wyższej to to wszystko między Odrą a Bugiem powinno się już dawno samoistnie rozpie**olić.



Kup sobie, maść na ból dupy.

Religiiiiaaa

2013-09-07, 05:52
Czemu Polacy między sobą tworzą nienawiść a za granicą jeszcze dostają za to pieniądze?

raistpol

2013-09-07, 06:08
ostatni napisał/a:

Znów polaczki pokrzywdzone przez cały świat. Mogli strzelić 5 bramek i koło ch*ja latała by im ta ostatnia. Czarnogóra to państewko 30 razy mniejsze od Polski i jej piłkarze spuścili nam wpie**ol w stolicy na przepłaconym stadionie za 2 miliardy złotych z niesprawnym dachem i rynnami odprowadzającymi wodę na trybuny. Takie rzeczy rzeczy tylko w tym pie**olniku i tylko w wykonaniu tego wspaniałego narodu. To jest naprawdę dobry powód do wiary w Boga, bo gdyby nie opieka jakiejś istoty wyższej to to wszystko między Odrą a Bugiem powinno się już dawno samoistnie rozpie**olić.



Czytając tak Twoje słowa, jak to mam w zwyczaju, chciałem się do czegoś przypie**olić i sobie tak grzebałem i grzebałem...i mam dla Ciebie takie o to wieści:


Szacunkowa wartość 14 piłkarzy Polski, wystawionych wczoraj do gry - 83,3 (i nie k***a, nie są to stopnie farenhejta, celcjusza, nie są to PLNy, ani ruble, nie są to nawet, wyobraź se, proszę ja ciebie dolary)Tylu samo piłkarzy Czarnogóry kosztuje łącznie 49,35...(i do cwaniaków, nie są to też wyceny z trybu kariery w fifie)

Pierwszy argument poległ w p*zdu, nie sądziłem że nasi kochani kopajkowie są tak cenieni w świecie. Cholercia przecież te bałkańskie beje to naprawdę kosiory w piłkę. Ile tych nazwisk słyszy się na boiskach w italii, angli czy hiszpanii a ile Polskich? No ale...To było przed wojną bałkańska i teraz okazuje się że modrić, rakitić, vucinic i inny stankovic to 6 odrębnych narodów...
A nasz dzisiejszy rywal ma zabijaków na skale światową tylko dwóch...Do tego jeden z nich, Jovetic nie grał dzisiaj, a wiem, że, razem z Mirko Vuciniciem w napadzie zrobili by nam w obronie 4 rozbiór Polski.
Stało się jak się stało, i troszkę ch*jowo się pewnie stało, bo jakby był znowu wpie**ol, i to solidny, tak ze 3/4-1, to można by liczyć na to że Zibi weźmie za łeb Polską myśl szkoleniową i kopnie ja mocno w dupę, póki jest czas do EL.ME a zatrudni jakąś taka lepszą...może włoską?;]

No ale k***a....
Niesłychane...
Się folksdojczom i boiskowym opie**alaczom a za nimi i małolatom zachciało grać, i powiem szczerze, mecz był zajebisty!

Ale fartownie mecz reprezentacji to prawie jak sopocka noc kabaretowa, iwent k***a! A jeżeli nasze boiskowe huncwoty nie dostają spodziewanego wpie**olu 2:0 po 30 minutach, mało tego, cisną ich jak zli, a nasz Pogromca San Marino, po ładnej akcji strzela bramkę to już k***a będzie feta na całego!

Już nie było gwizdów na Lewego, podśmiech*jek z kuby i takich innych szyderstw...Wystarczyło by przez chwile nasi zagrali na poziomie 28 miejsca w rankingu fifa i już znowu czujemy się jak potęga!

Ahh te janusze na stadionie co doping zaczeli prowadzić, skakać trzymając się za ramiona,k***a, jeszcze chwila a gotów byłbym się założyć, że jakaś sektorówka o treści niepodlegościowo-narodowosciowej wjedzie i zacznie się racowisko jak na sylwestra, na pohybel UEFIE!

No już robertuniunio koniec foszka, znowu wysyłamy esy na lewego w plebiscycie jedynki! Nasi, nasze białe orły w końcu postanowiły dziobnąć!

I prasa....Ta j***na pie**olona debilna prasa.:

Polska po fenomenalnym meczu zremisowała.
Sędzia okradł Polaków ze zwycięstwa
Dramatyczne sceny w Warszawie! Horror!


i w każdym z tych artów, to samo, że zagrali fenomenalnie ale, zabrakło trochę szczęścia.

i Fornalik zaraz wyskakuje by dupę ratować i gruba selekcjonerską pensyję i niczym padawan tuska, mówi nam prosto w oczy że, wierzy w tą reprezentacje i wie że jest przed nią naprawdę świetlana przyszłość, tylko zabrakło doświadczenia, kondycji, szczęścia, większego zgrania i ch*j go wie co jeszcze...

No i fornalik zostanie zapewne, bo i by czemu nie, w końcu zremisował z Anglią u siebie dzień po meczu, i teraz walczył jak lew z ch*jową (koniec konców, zgadzając się z użytkownikiem @ostatni) reprezentacją małego państewka, gdzie 3 piłkarzy jest z ligi wloskiej, 2 z angielskiej, a reszta z zapiździewa..


I mogę tak pie**olić jeszcze trochę, ale właśnie uświadomiłem sobie ilu jest fanów piłki kopanej na sadolu i dziękuję tym 2 osobą które przeczytają te wywody:P[/b]

podgor5

2013-09-07, 06:26
nie wygladaja na specjalnie zalamanych. przej***li kolejne eliminacje jak frajerzy. po takich decyzjach sedziego to przy tym telewizorku powinny leciec 'k***y' , 'ch*jei' itp a szatnia w przypywie emocji rozj***na i wyrwane drzwi od kibla... a tu prosze:smutny Jakub gapi sie jak szpak w p*zde, Lewy dlubie w nosie, trzeci cos pieprzy o przepisach... cisza

krotko mowiac nie mamy druzyny z jajami, sami chlopcy do bicia ktorzy kompromituja sie co chwila. z kim mamy wygrywc jak nie z jakas Czarnogora???

sowik66

2013-09-07, 08:42
ostatnia akcja... środkowy napastnik wraca żeby odebrać piłke praktycznie na środku boiska... brawo, gdzie defensywa, pomoc?... zero dobrej gry... wiecej zimnej krwi u czarnogórców i byłoby ze 3:1 dla nich... genialne podania naszych obrońców do napastników czarnogóry... żenada... poziom polskiej ligi... szkoda Lewego i Błaszczykowskiego bo coś grają... Lewy pokazał jaka jest przepaść między nim a resztą....

Da...........id

2013-09-07, 09:33
Nic się nie stało.... tara ra, nic się nie stało, ni się nie staaaaaało, tara ra, nic sie nie stałoooo... :D


Niech sobie ktoś jest kibicem itp. ale szczerze współczuję komuś kto kibicuje "naszym". Chyba tylko w bobslejach mamy gorsze wyniki niż w kopanego ale niestety na tym robi się kasę i piłka nożna nadal jest naszym sportem narodowym co doskonale oddaje kondycję naszej jakże ukochanej ojczyzny :)

Każda pasja jest godna podziwu i kibicowanie też, ale żeby interesować się polską piłką to trzeba być masochistą.

maciejosw

2013-09-07, 10:49
@raistpol po co sie tak męczyłeś ? piwa i tak nie dostaniesz a nasza reprezentacja grała i gra ch*jowo .

miek13

2013-09-07, 11:03
Polska to jedyny pewniak u bukmacherów ...

Brokol

2013-09-07, 11:50
Ja tam stawiam tysiaka, że San Marino strzeli nam gola, bo jeśli mają komuś strzelić to tylko nam.

Szklarz102

2013-09-07, 11:56
Narodowy był, jest i będzie na Śląsku.

piccolo88

2013-09-07, 12:25
ostatni @ za "polaczki" ch*j Ci w dupęę! 33 piw "ch*j Wam w dupęę!