18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cmentarz żołnierzy

Szczam_na_Zakrystii • 2015-08-24, 12:17
Religia pokoju powiadcie?




Powinni to pokazywać w TV codziennie.

qismo1

2015-08-25, 15:57
honecker napisał/a:

@up
wiesz że ta lista w sporej części została wymyślona, facet tak nie nienawidzi Ukraińców że zbrodnie z kronik kryminalnych nawet z przed kilkudziesięciu lat przypisywał im.
Żeby nie było kilkanaście pozycji jest jak najbardziej prawdziwych, potwierdzona w wielu relacjach. Pokazują jak najbardziej zezwierzęcenie banderowców, tylko po co wymyślać bzdury, które pomagają tym którzy starają sie wybielić morderców.


co do filmu niszczone groby należą do żołnierzy armii brytyjskiej, polski cmentarz też zniszczone ale już bez udziału kamer.



Siostrę mojej babci, jej rodzinę i całą wioskę zamordowali banderowcy w 1943. PO 60 latach, gdy babcia opowiadała mi jak to wyglądało to nie mogła o tym mówić, jednocześnie nie płacząc. I były sposoby na mordowanie Polaków, których nie ma na liście podanej przeze mnie. To się w głowie nie mieści. A za niszczeniem tego typu pomników jestem jak najbardziej za. Ukraińcy, którzy żyli w sąsiednich wsiach zachowywali się normalnie. Dopóki coś w nich nie wstąpiło i zaczęła się rzeź. Na w/w liście nie znalazłem takiego sposobu, jak nacinanie skóry wokół stawy łokciowego, oddzieranie tej skóry i wiązanie sobie do pasa. Ile ktoś miał takich "rękawiczek" więcej tym większym był bohaterem. Warto poczytać o rzezi na Wołyniu bo to uzmysławia do czego zdolni są ukraińcy.