18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cmentarz żołnierzy

Szczam_na_Zakrystii • 2015-08-24, 12:17
Religia pokoju powiadcie?




Powinni to pokazywać w TV codziennie.

qismo1

2015-08-24, 12:25
A kto na sadolu mówi, że to religia pokoju? j***ć brudasów nie umiejących dostosować się do kultury panującej w danym kraju. Nie chodzi mi tu o kościół czy chrześcijaństwo, tylko o te pie**olone prawo szariatu. Nie dość, że żyją na koszt państwa, które ich przyjęło i utrzymuje to jeszcze swoje poj***ne prawo chcą wprowadzać. W Niemczech będą podwyższać podatki, aby utrzymać tych brudasów. Nie mówiąc o Francji czy Szwecji, bo to już powoli kraj trzeciego świata się robi. Zamknąć granice i ch*j.

Szczam_na_Zakrystii

2015-08-24, 12:30
@up Nikt nie mówi. To nie było pytanie do Sadoli tylko społeczeństwa kochającego multi-kulti.

remi1982

2015-08-24, 13:44
Ten cmentarz znajduję się w Tobruku. Więc te śniade k***ie syny, niszczą też nagrobki Polskich żołnierzy. Muzułmańskie ścierwa bez krzty honoru.

_Azazel

2015-08-24, 14:11
O i teraz poproszę tych od zachowań rasistowskich, proszę bardzo, macie nagrane nietolerancyjne zachowanie w stosunku do innej religii. Jesteśmy dyskryminowani jako chrześcijanie i czuję się obrażony złym nastawieniem muzułmanów.

ReDevil666

2015-08-24, 14:44
Niech dzikusy sobie siedzą tam gdzie siedzą.

ehbeng

2015-08-24, 16:25
Rozpie**olić wszystkie te ciapackie ścierwa, żeby gnijące jabłka nie psuły całej skrzynki.

WpierdalatorKremówek

2015-08-24, 16:29
Jak byłem młody to też zdarzało mi się rozwalić jakiś nagrobek a wcale nie jestem j***nym muzułmaninem.

Cr4zySh4ker

2015-08-24, 16:52
Wpie**alatorKremówek napisał/a:

Jak byłem młody to też zdarzało mi się rozwalić jakiś nagrobek a wcale nie jestem j***nym muzułmaninem.

Ale nie ucinałeś nikomu głów :D

Dzemorek

2015-08-24, 16:54
Ba ba ba ba bardzo stary film

Loaloa

2015-08-24, 17:08
Dla równowagi przypominam, ze podobnie traktowane są cmentarze w Polsce. Powszechnie dewastowane są cmentarze żołnierzy Armii Czerwonej i wojenne z I wojny Światowej, ale również stare cmentarze ewangelickie, żydowskie, prawosławne - słowem te należące do społeczności, które kiedyś mieszkały na danym terenie, a wskutek zmiany granic, zawirowań wojennych i przesiedleń już tam nie mieszkają.

Górnik_Roku

2015-08-24, 17:14
Tylko dlaczego wzięli się za Krzyż? Przecież oni też uznają Chrystusa, przynajmniej za proroka.

saves

2015-08-24, 17:21
No proszę... A jak w Warszawie pani położyła główkę świnki przy meczecie, to muslimy sraczki dostały, tak się obraziły.

kzf

2015-08-24, 17:33
TheNajdas napisał/a:

Tylko dlaczego wzięli się za Krzyż? Przecież oni też uznają Chrystusa, przynajmniej za proroka.


Tak, tylko jak już powiedziałeś dla nich jest to prorok i jest nie do pomyślenia, że mógł zginąć tak "żałosną" śmiercią jak ukrzyżowanie, jak zwykły szary nic nie znaczący bandyta. Dla nich chrześcijanie zakłamują ich rzeczywistość (no i muszą zginąć za te kłamstwa).

qismo1

2015-08-24, 17:58
Loaloa napisał/a:

Dla równowagi przypominam, ze podobnie traktowane są cmentarze w Polsce. Powszechnie dewastowane są cmentarze żołnierzy Armii Czerwonej i wojenne z I wojny Światowej, ale również stare cmentarze ewangelickie, żydowskie, prawosławne - słowem te należące do społeczności, które kiedyś mieszkały na danym terenie, a wskutek zmiany granic, zawirowań wojennych i przesiedleń już tam nie mieszkają.




Teraz trwa akcja niszczenia nie cmentarzy, a grobowców banderowców.
A to znaczna różnica. Bo Armia Czerwona to owszem, nie była święta i gwałcili wszystko co nie uciekało na drzewa. A banderowcy to sk***ysyne nie znające żadnych granic. A jako dowód macie listę sposobów mordowania Polaków.

spoiler


Źródło:

http://wmeritum.pl/362-sposoby-upa-mordowanie-polakow/