18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cmentarz żołnierzy

Szczam_na_Zakrystii • 2015-08-24, 12:17
Religia pokoju powiadcie?




Powinni to pokazywać w TV codziennie.

Hojren

2015-08-24, 18:07
chciałbym zauważyć, że jest to cmentarz żydowski - nie chrześcijański. Tak w roli wyjaśnienia.

honecker

2015-08-24, 18:13
@up
wiesz że ta lista w sporej części została wymyślona, facet tak nie nienawidzi Ukraińców że zbrodnie z kronik kryminalnych nawet z przed kilkudziesięciu lat przypisywał im.
Żeby nie było kilkanaście pozycji jest jak najbardziej prawdziwych, potwierdzona w wielu relacjach. Pokazują jak najbardziej zezwierzęcenie banderowców, tylko po co wymyślać bzdury, które pomagają tym którzy starają sie wybielić morderców.


co do filmu niszczone groby należą do żołnierzy armii brytyjskiej, polski cmentarz też zniszczone ale już bez udziału kamer.

hfbnmiuytp

2015-08-24, 18:14
Loaloa napisał/a:

Dla równowagi przypominam, ze podobnie traktowane są cmentarze w Polsce. Powszechnie dewastowane są cmentarze żołnierzy Armii Czerwonej i wojenne z I wojny Światowej, ale również stare cmentarze ewangelickie, żydowskie, prawosławne - słowem te należące do społeczności, które kiedyś mieszkały na danym terenie, a wskutek zmiany granic, zawirowań wojennych i przesiedleń już tam nie mieszkają.



Podaj jakiś dowód (np. link do artykułu) na to, że w Polsce niszczone są w sposób zorganizowany i z rozmysłem cmentarze mniejszości etnicznych, religijnych i wojenne. Oczywiście pod uwagę nie bierzemy nielegalnych pomników sławiących banderowców i pomników AC.

balonik12

2015-08-24, 18:19
I nawet Putin przemówił

KlinikaAborcyjna

2015-08-24, 18:35
hfbnmiuytp napisał/a:



Podaj jakiś dowód (np. link do artykułu) na to, że w Polsce niszczone są w sposób zorganizowany i z rozmysłem cmentarze mniejszości etnicznych, religijnych i wojenne. Oczywiście pod uwagę nie bierzemy nielegalnych pomników sławiących banderowców i pomników AC.



ten pasożyt loaloa jest trollem i Ci nie odpowie

killua

2015-08-24, 18:43
Wpie**alatorKremówek napisał/a:

Jak byłem młody to też zdarzało mi się rozwalić jakiś nagrobek a wcale nie jestem j***nym muzułmaninem.



masz rację nie jesteś , jeśli rozwalałeś nagrobki to jesteś po dwakroć gorszym ch*jemj, bo oni robią to co robią bo tak im zostało wpojone i tak wymaga ich religia i inne takie tam za któe ścigają tutejszych użytkowników. Ciebie wychowano w naszej kulturze więc niszcząc cudze mienie, tym bardziej profanując miejsca pochówku jeseteś niżej niż zwierze. Po prostu buc i debil. Mam nadzieje że karma Cię ukarała a jak nie to pewnie ukarze. Już w sumie chodzą słuchy że twoja dziewczyna cię zdradza z czarnym ciapakiem.

DEICIDE98

2015-08-24, 19:10
Larwy.. mam nadzieje że zginą w masowym grobie a nie podobnym jak powyżej..

biohazardx

2015-08-24, 20:46
Tak się zastanawiam chyba nikt nie chciał by trafić do piekła ?? zapytacie dlaczego ? bo tam traficie na takich ciapaków którzy będą kocioł rozpie**alać diabłom bo jest to nie zgodne z ich religią

Zielonek92

2015-08-24, 22:43
Te sk***iałe mordy nawet przy wiązaniu butów drą p*zdy "alahu akbar" ;/ j***ne bezmózgie jeti

tranzystor

2015-08-25, 00:12
qismo1 napisał/a:



Bo Armia Czerwona to owszem, nie była święta




W Armii Czeronej najgorsi byli właśnie ukraińcy i gruzini.

robur69

2015-08-25, 03:14
Na ta dzicz, powinno sie zezwolic napalm...

rumpelstiltskinxxx

2015-08-25, 08:29
dziękuje za drugiego warna ale było i to już dawno, autor też powinien dostać warna bo jemu i mi nie udało się znaleźć tego po tagach

koxu42

2015-08-25, 09:02
j***ne bezmózgie gówna.

defcon1

2015-08-25, 11:43
_Azazel napisał/a:

O i teraz poproszę tych od zachowań rasistowskich, proszę bardzo, macie nagrane nietolerancyjne zachowanie w stosunku do innej religii. Jesteśmy dyskryminowani jako chrześcijanie i czuję się obrażony złym nastawieniem muzułmanów.


No co ty, nie potrafisz uszanować cudzej odmienności i obcej kultury?! Ty zamknięty umysłowo zacofany ciemnogrodzianinie. Muzułmanów podrzynających gardła, mordujących dzieci, gwałcących i zniewalających kobiety to ja jeszcze jakoś przeżyję, ale no żeby ci księża chcieli by krzyż w sejmie wisiał to przesada...