18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Claymore - żeńska wersja Wiedźmina po japońsku.

Ko...........ia • 2013-04-13, 17:59
Chciałbym przyciągnąć waszą uwagę do tej niecodziennej mangi z kategorii dark fantasy stworzonej przez Norihiro Yagi - Claymore. Do przeczytania w formie komiksu i obejrzenia jako serial animowany, który szczególnie polecam.

Srebrnookie zabójczynie, potocznie nazywane Claymore. Stworzone w owianym tajemnicą starożytnym zakonie. Pół-kobieta pół-yoma z numerem miast imienia, przemierzają Świat oczyszczając go z pomiotu chaosu. Wyklęte, przez tych, którym pomagają. Claymore mają nadnaturalne umiejętności pomagające im rozprawiać się ostatecznie z wszelkiego rodzaju rządnymi ludzkiej krwi monstrami. Niestety one same z czasem stają się ofiarami swojej mrocznej osobowości, która po zawładnięciu ciała Claymore zamienia je w to do walki z czym zostały stworzone.
Claymore Official Trailer: /watch?v=DDZYTMTgvSI

ArkaSzatana

2013-04-14, 01:24
@kuczaj - fakt. Nie śmieszne, ale k***a jakie prawdziwe!

RaV8

2013-04-14, 01:34
nie wiedziałem że ktoś się odważy coś wstawić nie dość że o anime, to jeszcze o konkretnym tytule (który nawiasem mówiąc nie jest dobry: to tylko reklama mangi).
Ale rzeczywiście, to wstawianie obrazka że anime i manga to ch*j i ciota, czy jakoś tak, przestało być śmiesznie. Ileż można?

DarkBolo

2013-04-14, 10:40
Claymore jest spoko. Szkoda tylko, że anime brakuje zakończenia.
Czekam na sezon drugi. A napinaczom ch*j w buzie.

Meressin

2013-04-14, 12:31
Odznaczcie dział "inne czarności". Proste i logiczne.

dozek

2013-04-14, 12:42
Popieram przedmówce. Jak chciałbym pooglądać anime to ściągne z torrentów. Nie po to wchodzę na sadistica żeby anime oglądać...

spardo

2013-04-14, 13:01
Nie jestem fanem anime.
MCL napisał/a:

anime nie ma fabuły


Link 1 Link 2 Link 3 Link 4 Link 5 Link 6
Anime ma fabułę.
MCL napisał/a:

Dziecko w 3 podstawówce lepiej rysuje


Rysunek dziewięciolatka.
Klatka z Cowboy Bebop
MCL napisał/a:

elementy kultury to jak wyżej sp***olone żywcem od innych


..sp***olone od innych... kultur? :ok***a:
Japończycy, przy robieniu swoich dzieł, nie bazują na swojej kulturze? Proszę, wyjdź.
MCL napisał/a:

Szczerze to nawet najkrwawsze anime nie będzie tak dobre jak prawdziwy film. Bo to tylko kreska. Żałosna zresztą.


Co ma do tego kreska? Na dobry film nie wpływa tylko grafika, ale fabuła i wartość jego przekazu. I co? Większość Hamerykańskich filmów to j***ne wybuchy i grafika komputerowa, które wyglądają zajebiście. A fabuła to gówno. Gra aktorska to gówno. I film to gówno, bo nawet jeśli ładnie wygląda okładka a środek jest gówniany, to osobiście wolę gównianą okładkę i zajebiste wnętrze.

:zielonakula: Pozdro

PS: spinasz się jakby Ci jakiś żółtek rodzinę zapie**olił. Rozumiem, że każdemu nie wszystko musi się podobać, ale staraj się w swojej ocenie nie kłamać, a na swoje wypowiedzi przytaczać dowody. Taka rada, na przyszłość.

RevolutionGFX

2013-04-14, 13:09
Claymore jest wyjebiste , sam oglądałem :)

maciek24043

2013-04-14, 16:42
k***a no nie. To jest podwójna obraza dla Sapkowskiego i Wiedźmina. Nie dość, że kobieta, to jeszcze w ch*jowym anime dla pedałów. Dorośnijcie do k***y nędzy.

Yasiu99

2013-04-14, 17:18
Nawet japończycy zajebywali wszystko od europy. Najpierw kupowali samochody, rozbierali na części i je studiowali żeby wyprodukować i udoskonalać własne, półkula zachodnia całą kulturę bazuje na europie i generalnie żeby nie europa to nic by kurde nie było ale już nie długo bo ciapaki, urzędnicy z brukseli i allahakbary zniszczą wszystko co po europie zostało i motor świata przepadnie bezpowrotnie.

głodny_toster

2013-04-14, 20:23
riku11221122 napisał/a:

Oby więcej takich artykułów. Oczywiście więcej powstanie:*
Claymore is the best.
Wszyscy ci, którzy piszą, że oglądali wcale nigdy nawet nie ujrzeli, żadnej serii. Specjalnie to mówią, aby oczerniać. Ale kij tam, dalej zamierzamy wrzucać artykuły, i kij wam do gadania.

Obrazek



Odnośnie tego obrazka co wstawiłeś, to chciałem powiedzieć, że jesteś debil i ignorant, bo o ile mi wiadomo FOBIA to strach przed czymś a tutaj nikt się nie boi anime...tutaj 99% userów nim gardzi. W ogóle w Polsce jest dziwna tendencja...ktoś nie toleruje pedałów- jest nazywany homofobem. Ktoś nie toleruje anime-animefob. k***a, ludzie nauczcie się używać słów zgodnie z ich przeznaczeniem.

jaca0

2013-04-14, 23:34
Jebie mi tu Dragon Age..
Mroczny pomiot itd.

rafalon

2013-04-15, 23:51
Nie mam nic do Mangi czy Anime, ale k***A! Co to robi na sadolu? To nie jest miejsce na takie rzeczy!

agentxxx

2013-06-06, 20:59
nie ma ch*ja. wiedźmina nic nie pobije