18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Claymore - żeńska wersja Wiedźmina po japońsku.

Ko...........ia • 2013-04-13, 17:59
Chciałbym przyciągnąć waszą uwagę do tej niecodziennej mangi z kategorii dark fantasy stworzonej przez Norihiro Yagi - Claymore. Do przeczytania w formie komiksu i obejrzenia jako serial animowany, który szczególnie polecam.

Srebrnookie zabójczynie, potocznie nazywane Claymore. Stworzone w owianym tajemnicą starożytnym zakonie. Pół-kobieta pół-yoma z numerem miast imienia, przemierzają Świat oczyszczając go z pomiotu chaosu. Wyklęte, przez tych, którym pomagają. Claymore mają nadnaturalne umiejętności pomagające im rozprawiać się ostatecznie z wszelkiego rodzaju rządnymi ludzkiej krwi monstrami. Niestety one same z czasem stają się ofiarami swojej mrocznej osobowości, która po zawładnięciu ciała Claymore zamienia je w to do walki z czym zostały stworzone.
Claymore Official Trailer: /watch?v=DDZYTMTgvSI

korinogaro

2013-04-13, 21:36
Jaranie się banerem o jaraniu się Japonią to też pedalstwo.

Johny

2013-04-13, 21:42
Komentarz będzie miał dużo więcej piw niz autor :P

bisfhcrew

2013-04-13, 21:44
Skąd tego pedalstwa tyle się wzięło na sadisticu, jakiś zmasowany atak vlogerów youtuba czy co...

gawlow

2013-04-13, 21:48
Ja pie**ole , nie macie jakiegoś pedalskiego forum od tych rzeczy? Tylko tutaj to wrzucacie ?

Alius

2013-04-13, 21:48
Lubie anime i mangę ale k***a co to za wysyp, aż mnie to wk***iać zaczęło. To nie jest strona do reklamowania jakiś serii anime wtf :roll:

karrbon

2013-04-13, 21:48
k***a, czy od kilku dni jest przeprowadzana jakaś inwazja tego gówna na sadola? Co wejdę na stronę to jakieś anime jest na głównej...

Czerew

2013-04-13, 21:50
k***a, co to za wysyp pedalstwa ostatnimi czasy...

robert357

2013-04-13, 21:51
Powiem tak, o ile na początku dało się znieść te kilka rysunków to teraz jest to po prostu spam. To tak samo jak z gównami na Hardzie. Co za dużo, to nie zdrowo.

alveanerleo2

2013-04-13, 22:10
Claymore jest takie złe, że Szatan wygląda przy nim jak święty Mikołaj. Dla prawdziwych sadoli jest Hellsing:

Morgennes

2013-04-13, 22:10
Proszę Cię nie porównuj tego... "czegoś" do Wiedźmina. Taka moja rada na przyszłość.

mateo2558

2013-04-13, 22:11
up, i tak zostaniesz zjechany za jakie kolwiek powiazanie z anime/manga czy jak na samej gorze, "japonia" ;/

De...........to

2013-04-13, 22:26
A tak jeszcze pomijając hejt ogólny i odnosząc się do samej postaci to te czarownice to tacy killerzy nie? A na 1 obrazku stoi napisane coś w stylu "No, 47 Clare"...


Przypadek.. ;]

Tassadar

2013-04-13, 22:37
Osobiście zawsze uważałem, że to typ miecza. Ale i mina prawda. A ten opis jest tak durny, brzmi własnie jak jakaś opowiastka dla 6 latka.

Reod

2013-04-13, 22:38
ADMINI! IGOREKPEEL PRZEMÓWIŁ. Co zostało zażądane musi zostać spełnione!
: )

Strasznie dużo błędów narobiłeś w tym poście, mam (eeh) nadzieję, że to copypasta, a nie twój twór! Swoją drogą taki hejt dzisiaj na Japonię na Sadisticu, że nikt nie hejtuje języka! Popraw "rządnych", a błędy interpunkcyjne i fleksyjne zostaw, bo nikomu to i tak, w ogniu nagonki, nie przeszkadza.