18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Claymore - żeńska wersja Wiedźmina po japońsku.

Ko...........ia • 2013-04-13, 17:59
Chciałbym przyciągnąć waszą uwagę do tej niecodziennej mangi z kategorii dark fantasy stworzonej przez Norihiro Yagi - Claymore. Do przeczytania w formie komiksu i obejrzenia jako serial animowany, który szczególnie polecam.

Srebrnookie zabójczynie, potocznie nazywane Claymore. Stworzone w owianym tajemnicą starożytnym zakonie. Pół-kobieta pół-yoma z numerem miast imienia, przemierzają Świat oczyszczając go z pomiotu chaosu. Wyklęte, przez tych, którym pomagają. Claymore mają nadnaturalne umiejętności pomagające im rozprawiać się ostatecznie z wszelkiego rodzaju rządnymi ludzkiej krwi monstrami. Niestety one same z czasem stają się ofiarami swojej mrocznej osobowości, która po zawładnięciu ciała Claymore zamienia je w to do walki z czym zostały stworzone.
Claymore Official Trailer: /watch?v=DDZYTMTgvSI

schreder

2013-04-13, 22:53
Dexecto napisał/a:

A tak jeszcze pomijając hejt ogólny i odnosząc się do samej postaci to te czarownice to tacy killerzy nie? A na 1 obrazku stoi napisane coś w stylu "No, 47 Clare"...

Obrazek
Przypadek.. ;]



Ona jest przypisana do 47 regionu i jest najsłabszą z Claymore w rankingu (teoretycznie oczywiście). Ogólnie w Claymore najlepsza jest Teresa i to w sumie dla jej historii warto jest obejrzeć to anime. A dla wszystkich hejterów: wypie**alajcie ;) Nie umiecie bardziej pocisnąć niż tym ch*jowym obrazkiem? Nie mam pojęcia co za zjeb taki obrazek w ogóle wymyślił.

ViruSex

2013-04-13, 23:02
Zawsze wchodzę w komentarze pod czymś, co jest związane z anime, aby poczytać ten ból dupy :D Jeszcze nigdy się nie zawiodłam :D Co do wstawki: Lubię anime, ale to co tu dałeś jest tak w ch*j sadystyczne... Mogłeś chociaż dać screena, jak ktoś kogoś morduje poprzez wsadzenie mu miecza w odbyt.

robert357

2013-04-13, 23:10
Ach, zapomniałbym: jedyny Wiedzmin to nasz Wiedzmin, a nie jego pseudo podróby. Wiwat Andrzejowi Sapkowskiemu!

MCL

2013-04-13, 23:12
k***a mać jeszcze mi posta wyj***ło jak to pisałem...
Gimbusie, gimbusiarnio nikt tu k***a nie chce waszego zj***ne pedalskiego ścierwa. Jeśli postujesz to dla bólu dupy, gratuluję. Udało ci się. Sam obejrzałem ponad 100 serii tego ścierwa i 90 z nich nie było wartych mego czasu. Wszystko to odtwórcze, te same sp***olone schematy, jeśli już są jakieś elementy kultury to jak wyżej sp***olone żywcem od innych, albo wpie**olone tak że aż żal patrzeć (vide naruto, ale nawet "higurashi no naku koro ni" ma sp***olone schematy w wielu miejscach)

Wytłumaczcie mi k***a jedną rzecz. Po jaki ch*j to oglądać? Ok, w poprzednie wakacje skończyłem Dragon Ball Z, bo to była bajka mojego dzieciństwa, zajebista zresztą. Ale reszta? Po ch*j? Fabuła? Jaka fabuła, anime nie ma fabuły, tylko bandę grubych koniowałów stojących za scenariuszem i dyrygującymi w stylu "to jebniemy tam, tamto gdzieś dalej i będzie git, jesteśmy tacy głębocy hehe". Do książek k***a, nie do spedalonych bajek. Oglądacie dla kreski? Dziecko w 3 podstawówce lepiej rysuje. Dla lasek? k***a, serio? Nie dość że 3/4 kobiet wygląda jakby nie skończyły podstawówki, to na dodatek będziecie czekać 19 minut żeby laska pokazała mały camel toe na swych majtkach. Serio? Przybijcie sobie piątke z tymi pedałami... i idźcie sobie gdzieś indziej walić nad pedalskimi bajkami...


Szczerze to nawet najkrwawsze anime nie będzie tak dobre jak prawdziwy film. Bo to tylko kreska. Żałosna zresztą.

boberm

2013-04-13, 23:16
Najbardziej mnie wk***iają te kanciaste kwadratowe ryje, :idzwch*j: z tym gównem !

ri...........22

2013-04-13, 23:17
Oby więcej takich artykułów. Oczywiście więcej powstanie:*
Claymore is the best.
Wszyscy ci, którzy piszą, że oglądali wcale nigdy nawet nie ujrzeli, żadnej serii. Specjalnie to mówią, aby oczerniać. Ale kij tam, dalej zamierzamy wrzucać artykuły, i kij wam do gadania.


ArkaSzatana

2013-04-13, 23:45
Ile jeszcze tej pedalskiej Japonii, Chin czy tam Korei którejkolwiek pojawi się na Sadolu? Wiem że mi się nie podoba to nie czytam, dlatego poprzednich 50 tematów o tym nie przeczytałem, no ale k***a. Ile można?

Herhard

2013-04-13, 23:46
Co za ciota takie coś wstawia ?

go...........11

2013-04-14, 00:03
fantomasik napisał/a:




Jaranie się Japonią, to pedalstwo, ale...to smutne, że szukasz kolegów na sadolu :emo:


A pisałem o sobie? Czytaj ze zrozumieniem...

mi...........ol

2013-04-14, 00:09

Popie**oliło do końca.

slannesh

2013-04-14, 00:20
Lol Claymore jest zj***ny (przynajmniej jeśli chodzi o anime).
PS. Nie kumam zbytnio tej akcji wrzucania anime (chyba że jakieś gore, czy hellsingo podobne cuś)
Ale jeszcze bardziej nie ogarniam hejterów potrafiących tylko wrzucać jeden i ten sam j***ny obrazek...

DanielMarley

2013-04-14, 00:24
Nie mam nic do anime, niektóre naprawdę dają do myślenia, a to że jest to animacja rysunkowa nie przeszkadza jak człowiek wychował się na grach oglądając animowane "kwadraty" wiadomo gusta i guściki, jednak jedno jest w 100% pewnie to nie jest portal nadający się do rozmowy czy promowania anime czy w ogóle sztuki lub czegokolwiek co zmusza człowieka do jakiegokolwiek wysiłku umysłowego, większość userów tutaj jest rozjechana moralnie jak dupy na hardzie, a hejt to sposób na lans i pokazanie kto ma większego ku*asa co ni ch*ja nie przekłada się na rzeczywistość, ale jedyne co pnie się na usta do adminów to "wasz cyrk wasze małpy"
Pozdrawiam

spiepszaj_dzbanie

2013-04-14, 00:32
Nie wiem, ale wydaje mi się że jakbym chciał przeczytać coś o kreskówkach czy nawet serialach animowanych to na pewno nie szukałbym tego tutaj...
To jest Sadistic czy kreskówka.pl?

vax

2013-04-14, 00:39
Jak dla mnie genialne anime ;) Również polecam

kuczaj

2013-04-14, 01:12
bobrełę napisał/a:

Tyle w temacie :amused:
Obrazek


Przy każdym takim temacie zawsze musi być jakiś debil który to wrzuca... Przestało być śmieszne 1000000 tematów temu...