18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cioty odstrzeliły sobie tęczową dumę...

Halman • 2023-06-05, 00:40

jaka orientacja seksualna taka oprawa...

0rion

2023-06-05, 03:28
jakie to jest pok***ione gowno. kto wymyslil to j***nstwo? wybaczcie mi ze tak sie unosze ale juz k***a niemoge patrzec jak sie panosza te k***y zboczone dewianty ha tfu, :-/

JebacPis100procent

2023-06-05, 04:44
0rion napisał/a:

jakie to jest pok***ione gowno. kto wymyslil to j***nstwo? wybaczcie mi ze tak sie unosze ale juz k***a niemoge patrzec jak sie panosza te k***y zboczone dewianty ha tfu,



Masz rację. Ja też nie rozumiem kościoła katolickiego w Polsce.

SergeyDenaturov

2023-06-05, 05:54
JebacPis100procent napisał/a:

Masz rację. Ja też nie rozumiem kościoła katolickiego w Polsce.



Lepszy nasz kościół katolicki i Rydzyk niż te ścierwo tęczowe które będzie ci dzieci wychowywać

bishfinger

2023-06-05, 07:11
wszelkie ślady wskazują na izraelskie pochodzenie tej ideologii, tam był pierwszy marsz tej zarazy, tęczowi bronią mniejszości w każdym kraju ale jakoś o Palestyńczykach zapomnieli, walczą głównie z chrześcijaństwem który według nich jest zapyziały ale już judaizm jest spoko

darek1234

2023-06-05, 07:37
SergeyDenaturov napisał/a:

Lepszy nasz kościół katolicki i Rydzyk niż te ścierwo tęczowe które będzie ci dzieci wychowywać



"Nasz", poważnie to napisałeś?

0rion napisał/a:

jakie to jest pok***ione gowno. kto wymyslil to j***nstwo? wybaczcie mi ze tak sie unosze ale juz k***a niemoge patrzec jak sie panosza te k***y zboczone dewianty ha tfu,



Wyłącz sadistica, bo się zamęczysz, albo... idź na wiejski rynek, wszak tam - wg pisowczyków - miały być tęczowe marsze

SergeyDenaturov

2023-06-05, 07:47
darek1234 napisał/a:

"Nasz", poważnie to napisałeś?
Wyłącz sadistica, bo się zamęczysz, albo... idź na wiejski rynek, wszak tam - wg pisowczyków - miały być tęczowe marsze



A ty myślisz że jesteś bardziej Polakiem ode mnie ? Z tego powodu że wspierasz ukr a ja nie ? Jeśli naprawdę jesteś z Przemyśla to z Polakiem masz mniej wspólnego niż ja ale za to bliżej ci do ukrainu

Wojtek76

2023-06-05, 08:06
darek1234 napisał/a:

"Nasz", poważnie to napisałeś?
Wyłącz sadistica, bo się zamęczysz, albo... idź na wiejski rynek, wszak tam - wg pisowczyków - miały być tęczowe marsze



twój nie, bo ty piszesz za kasę

mynameisgod

2023-06-05, 08:45
orientacja seksualna?- raczej
zaburzenia psychiczne

pyotreck

2023-06-05, 09:56
To z tego wczorajszego marszu?

FemboyowyStefanUwU

2023-06-05, 10:02
0rion napisał/a:

jakie to jest pok***ione gowno. kto wymyslil to j***nstwo? wybaczcie mi ze tak sie unosze ale juz k***a niemoge patrzec jak sie panosza te k***y zboczone dewianty ha tfu,



ludzie lgbt są normalni i nie różnią się dewiacjami seksualnymi od reszty społeczeństwa

SergeyDenaturov napisał/a:

Lepszy nasz kościół katolicki i Rydzyk niż te ścierwo tęczowe które będzie ci dzieci wychowywać



Kościół niszczy racjonalne niszczy racjonalne myślenie straszy dzieci wiecznymi mękami w piekle i blokuje rozwój nauki a ludzie lgbt po prostu sobie żyją jak reszta xD
Dzieci wychowane przez osoby homoseksualne rozwijają się tak samo prawidłowo jak te przez pary hetero

bishfinger napisał/a:

wszelkie ślady wskazują na izraelskie pochodzenie tej ideologii, tam był pierwszy marsz tej zarazy, tęczowi bronią mniejszości w każdym kraju ale jakoś o Palestyńczykach zapomnieli, walczą głównie z chrześcijaństwem który według nich jest zapyziały ale już judaizm jest spoko



jakie ślady?

mynameisgod napisał/a:

orientacja seksualna?- raczej
zaburzenia psychiczne



psycholodzy są zgodni w tym że homoseksualizm to orientacja seksualna a osoby twierdzące inaczej przeczą konsensusowi naukowemu i potrzebują w ch*j silnych dowodów na swoją tezę
więc jak możesz to udowodnić?

Marcinqqq

2023-06-05, 10:12
tak jak Hitler zniszczył swastykę, tak te k***y niszczą tęczę, jako starsi, lub dorośli ludzie nie przywiązujemy do tęczy już takiej uwagi, ale prawie każdy będąc dzieckiem zachwycał się widokiem tęczy na niebie, a teraz trzeba tłumaczyć dziecku, nie córeczko, synku, to nie tęcza, to znak Panów wsadzających sobie brudne ch*je nawzajem w dupę

0rion

2023-06-05, 10:30
JebacPis100procent napisał/a:

Masz rację. Ja też nie rozumiem kościoła katolickiego w Polsce.



co ty pie**olisz . jebac lgbq i wszystkich spedalonych pojebow. a jak ci kosciol nie pasuje to bedziesz mial jihad. szczam na was wszystkich.

silwerbalk

2023-06-05, 10:31
Tam powinni na ich łódkę zrobić abordaż ..... :roll:

bleblebator1

2023-06-05, 11:15
JebacPis100procent napisał/a:

Masz rację. Ja też nie rozumiem kościoła katolickiego w Polsce.



Już nawet amerykanie ze słonecznej i najbardziej tolerancyjnej kaliforni buntują się przeciwko ideologii lgbtqwertyeurortvagd