18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cioty odstrzeliły sobie tęczową dumę...

Halman • 2023-06-05, 00:40

jaka orientacja seksualna taka oprawa...

antychryst333

2023-06-05, 11:23
co to za pedalstwo się tu wkradło ha tfu

to...........10

2023-06-05, 11:32
0rion napisał/a:

co ty pie**olisz . jebac lgbq i wszystkich spedalonych pojebow. a jak ci kosciol nie pasuje to bedziesz mial jihad. szczam na was wszystkich.



O, kolejny prawaczek, którego postraszyli "islamem" i już kwiczy przerażony :D

Love_is_Love

2023-06-05, 11:46
Zajebiście się bawią, a Was dupa boli, że nie ma Wam kto włożyć, a wstydzicie się poprosić :D

SergeyDenaturov

2023-06-05, 12:27
Love_is_Love napisał/a:

Zajebiście się bawią, a Was dupa boli, że nie ma Wam kto włożyć, a wstydzicie się poprosić



Odkąd się zajebiście bawili w Białymstoku to ja chociaż raz w miesiącu oglądam te filmiki , to jest tak piękne jak kibice Jagiellonii z wami się bawią

:evil:



:mrgreen:



:mrgreen:

nowynick

2023-06-05, 14:45
:roll:

Macie większy ból dupy o tą łódkę niż te pedały w trakcie zabawy z murzynem :-D

to...........10

2023-06-05, 16:07
nowynick napisał/a:

Macie większy ból dupy o tą łódkę niż te pedały w trakcie zabawy z murzynem



Nie od dziś wiadomo, że stosunki homoseksualne największy ból dupy wywołują u prawactwa :amused:

smc

2023-06-05, 16:39
Każdy z PiS chciałby choć raz spróbować męskiej miłości...


Nie znam nikogo z tej partii, kto nie miałby jakichś dewiacji. Poważnie.

kreska90

2023-06-05, 19:09
mwaski napisał/a:

Nie od dziś wiadomo, że stosunki homoseksualne największy ból dupy wywołują u prawactwa



Taaa, a heterosesualne u lewactwa :p

bishfinger

2023-06-05, 19:57
antychryst333 napisał/a:

co to za pedalstwo się tu wkradło ha tfu


to takie trudne założyć kilka kont?
masz rację oni są obrzydliwi. tfe

0rion

2023-06-05, 20:03
mwaski napisał/a:

O, kolejny prawaczek, którego postraszyli "islamem" i już kwiczy przerażony



j***l cie pies lewaczku. predzej bym przeszedl na islam niz w jakikolwiek sposob utozsamial sie z ta wasza skruwiala ideologia. sram na wszystkich teczowych pedalow, nie ma tolerancji dla was z mojej strony, skonczylo sie.

j***na zaraza, ha tfu

killua

2023-06-05, 20:09
mynameisgod napisał/a:

orientacja seksualna?- raczej
zaburzenia psychiczne



no tak ty na pewno masz medyczne wykształcenie lepsze niż eksperci z WHO którzy homoseksualizm sklasyfikowali jako orientacje :)

0rion napisał/a:

j***l cie pies lewaczku. predzej bym przeszedl na islam niz w jakikolwiek sposob utozsamial sie z ta wasza skruwiala ideologia. sram na wszystkich teczowych pedalow, nie ma tolerancji dla was k***y z mojej strony.



na szcczęście patusów jak ty jest coraz mniej w cywilizowanych miejscach i takich buraków to tylko w małych miasteczkach bez pzyszłości uświadczysz.

PS: nie nie. Jestem cis mega hetero ale wk..wiają mnie takie małomiasteczkowe wsioki co to zaglądają do łóżek wszytkim dookoła .

sadeczek

2023-06-05, 20:56
SergeyDenaturov napisał/a:

Lepszy nasz kościół katolicki i Rydzyk niż te ścierwo tęczowe które będzie ci dzieci wychowywać



Wiesz co, ja tam wolę, aby tęczowi wychowywali mi pedalsko dzieci, niż, żeby koloratkowi r*chali mi dzieci w dupę - jakoś mniej pedalskie mi się to wydaje :P
natomiast rozwiązanie leży pewnie gdzieś pomiędzy tymi skrajnościami...

Sadus77

2023-06-05, 21:33
SergeyDenaturov napisał/a:

Lepszy nasz kościół katolicki i Rydzyk niż te ścierwo tęczowe które będzie ci dzieci wychowywać



Masz na myśli np. tego reprezentanta WASZEGO kościoła katolickiego?



Sztruks

2023-06-05, 21:42
SergeyDenaturov napisał/a:

Lepszy nasz kościół katolicki i Rydzyk niż te ścierwo tęczowe które będzie ci dzieci wychowywać



Nikt nie będzie twoich dzieci „wychowywać” do 2030 (Agenda) ma wyginać 95% populacji… wiesz szczepionki i te jedzenie którym na trują robi swoje