18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cioty odstrzeliły sobie tęczową dumę...

Halman • 2023-06-05, 00:40

jaka orientacja seksualna taka oprawa...

Nemrod90

2023-06-05, 22:27
SergeyDenaturov napisał/a:

Lepszy nasz kościół katolicki i Rydzyk niż te ścierwo tęczowe które będzie ci dzieci wychowywać



Od jakiegoś czasu przeraża mnie ilość lewackich pomiotów na Sadolu. Kiedyś tego nie było i dopiero niedawno to gówno się tu zadomowiło. Obawiam się, że portal jest już stracony i na miejscu moderatorów banowałbym tę szarańczę bez zadawania pytań.

BobWaliKoń

2023-06-05, 23:23
0rion napisał/a:

jakie to jest pok***ione gowno. kto wymyslil to j***nstwo? wybaczcie mi ze tak sie unosze ale juz k***a niemoge patrzec jak sie panosza te k***y zboczone dewianty ha tfu,



Też nie lubie fanów piłki nożnej

0rion

2023-06-05, 23:46
killua napisał/a:

no tak ty na pewno masz medyczne wykształcenie lepsze niż eksperci z WHO którzy homoseksualizm sklasyfikowali jako orientacje
na szcczęście patusów jak ty jest coraz mniej w cywilizowanych miejscach i takich buraków to tylko w małych miasteczkach bez pzyszłości uświadczysz.
PS: nie nie. Jestem cis mega hetero ale wk..wiają mnie takie małomiasteczkowe wsioki co to zaglądają do łóżek wszytkim dookoła .



patusow jak ja coraz mniej natomiast takich p*zdeczek jak ty coraz wiecej. nic dziwnego ze pedalstwo sie szerzy skoro do okola same cioty. kooniec k***a tolerancji dla tenczowych kosmo zjebow. powypie**alam was wszystkich po koleji hehe. :-)

cz4rnuchy_to_sludzy

2023-06-06, 01:09
To jest faszystowska ideologia, która niszczy nasze społeczeństwo. Należy się tego pozbyć i z tym walczyć, niech wszyscy sodomici zapłoną na stosach jak murzyn w oponie.

SpookyYuuki

2023-06-06, 08:27
Marcinqqq napisał/a:

tak jak Hitler zniszczył swastykę, tak te k***y niszczą tęczę, jako starsi, lub dorośli ludzie nie przywiązujemy do tęczy już takiej uwagi, ale prawie każdy będąc dzieckiem zachwycał się widokiem tęczy na niebie, a teraz trzeba tłumaczyć dziecku, nie córeczko, synku, to nie tęcza, to znak Panów wsadzających sobie brudne ch*je nawzajem w dupę





FemboyowyStefanUwU napisał/a:

ludzie lgbt są normalni i nie różnią się dewiacjami seksualnymi od reszty społeczeństwa
Kościół niszczy racjonalne niszczy racjonalne myślenie straszy dzieci wiecznymi mękami w piekle i blokuje rozwój nauki a ludzie lgbt po prostu sobie żyją jak reszta xD
Dzieci wychowane przez osoby homoseksualne rozwijają się tak samo prawidłowo jak te przez pary hetero
jakie ślady?
psycholodzy są zgodni w tym że homoseksualizm to orientacja seksualna a osoby twierdzące inaczej przeczą konsensusowi naukowemu i potrzebują w ch*j silnych dowodów na swoją tezę
więc jak możesz to udowodnić?



Tutaj chodzi o to że w LGBT i reszta to nie tylko homoseksualiści. Po pierwsze to organizacja do której się przyłączasz. Nie każdy do niej należy. Druga sprawa to po co tym epatować? To jest coś prywatnego i nikogo to nie obchodzi. Ja nie będę się przebierał na kolorowo i nie będę głosił że jestem heteroseksualny. Nikogo to nie obchodzi. Patrz jak ludziom tutaj leci piana z ust na ich widok. Bo ludzie są przewrażliwieni. LGBT tylko ich bardziej rozjusza. Nie bronie nikogo bo wariaci są po obu stronach. Ludzie którym przeszkadza cudza orientacja seksualna i ludzie którzy obnoszą się swoja orientacją jakby kogoś to obchodziło. LGBT robi homoseksualistą i reszcie złą reklamę dlatego ludzie którzy nie należą do tej organizacji nie chcą mieć z nimi niczego wspólnego. Chcą żyć w spokoju a LGBT im tego nie ułatwia tylko jeszcze bardziej zaognia wszystko. Kolejna sprawa to wariaci. Geje, lesbijki i ludzie którzy urodzili się z jakimiś mutacjami bądź z cechami obu płci są ok. Jednak są tam tacy którzy są facetami i uważają się za kobiety. Takie coś się leczy u psychologa/psychiatry. Niech robią co chcą ale jeśli wymuszają na innych aby zwracano się do nich jak do kobiet bądź uczą dzieci że to jest normalne to już nie jest w porządku. Są tam ludzie którzy uważają że jest więcej niż dwie płcie. Skoro ktoś należy do takiej organizacji to zgadza się z resztą członków że jest więcej niż dwie płcie i że facet może być kobietą bo tak uważa. Stąd się wzięły memy że "ja się identyfikuje jako helikopter bojowy". Tak więc najlepiej aby każdy szanował drugą osobę, aby wariaci znaleźli pomoc u psychologa i aby nikt nie epatował swoimi preferencjami bo nikogo to nie obchodzi. Mnóstwo jest ksenofobów którzy też są problemem. Dla nich to jak płachta na byka. No i religijni ludzie którzy nie mają niczego wspólnego z byciem dobrym człowiekiem ale są raczej członkami największej sekty na świecie. Wiecie czym się różni sekta od religii? To po prostu rozwój poprzez ilość członków. To tylko kwestia ilości wyznawców. Gdy należą do sekty miliony to jest już religią. Jeśli tylko garstka osób to sekta. Nie mają niczego wspólnego z dobrej, nie przestrzegają żadnych zasad i nauk oraz okazują nienawiść co kompletnie kłóci się z wiarą i szacunkiem do drugiego człowieka. Mają wyprane mózgi, wspierają przez księży i innych takich. To po prostu organizacja w której wierni słuchają się mądrości facetów w sukienkach. A oni mówią co chcą. W parafii ksiądz dotyka dzieci? Matki mówią że to normalne i nie ma co rozdmuchiwać. To ostatnio usłyszałem w "Newsach bez wirusa" dosyć znanej serii na youtube. Ręce opadają. Oni są jak zombie które robią co im każe ksiądz. To źli ludzie. Nie ma to nic wspólnego z dobrem, skromnością i nauką w Watykanie. Ci w Watykanie też nie są idealni oczywiście bo kościół/chrześcijaństwo to po prostu organizacja która żeruje na wierze wymyślonej ponad 2000 lat temu i się wzbogaca na wiernych. Sekciarze.

Blablablahdkdkzkzks

2023-06-06, 17:11
FemboyowyStefanUwU napisał/a:

ludzie lgbt są normalni i nie różnią się dewiacjami seksualnymi od reszty społeczeństwa
Kościół niszczy racjonalne niszczy racjonalne myślenie straszy dzieci wiecznymi mękami w piekle i blokuje rozwój nauki a ludzie lgbt po prostu sobie żyją jak reszta xD
Dzieci wychowane przez osoby homoseksualne rozwijają się tak samo prawidłowo jak te przez pary hetero
jakie ślady?
psycholodzy są zgodni w tym że homoseksualizm to orientacja seksualna a osoby twierdzące inaczej przeczą konsensusowi naukowemu i potrzebują w ch*j silnych dowodów na swoją tezę
więc jak możesz to udowodnić?



Pojeby LGBT żyją sobie jak reszta ? XDD
Wymyślają miliony płci i starają się zmuszać innych do zaakceptowania. Są odpowiedzialni też za okaleczanie małych dzieci zmieniając ich płeć albo namawiając do tego.
Swoją sp***oloną ideologia niszczą naukę
Te sk***ysyny powinny być mordowane systemowo albo zamykane w jakimś ośrodku odosobnienia i torturowane.

Są dwie płcie, a chęć zmiany płci to objaw choroby psychicznej która powinna być leczona u psychoterapeuty, nie u chirurga.
Pedały sp***olone LGBT które są przeciwne temu powinny być zabijane żeby to ścierwo opuściło nasz świat i więcej nie wróciło
Na ch*j oni żyją wogole k***a ? Do piachu z nimi

NosaczPL

2023-06-06, 21:54
FemboyowyStefanUwU napisał/a:

ludzie lgbt są normalni i nie różnią się dewiacjami seksualnymi od reszty społeczeństwa
Kościół niszczy racjonalne niszczy racjonalne myślenie straszy dzieci wiecznymi mękami w piekle i blokuje rozwój nauki a ludzie lgbt po prostu sobie żyją jak reszta xD
Dzieci wychowane przez osoby homoseksualne rozwijają się tak samo prawidłowo jak te przez pary hetero
jakie ślady?
psycholodzy są zgodni w tym że homoseksualizm to orientacja seksualna a osoby twierdzące inaczej przeczą konsensusowi naukowemu i potrzebują w ch*j silnych dowodów na swoją tezę
więc jak możesz to udowodnić?



normalny ? buahaha tacy sami jak i ty Choroszcz City się kłania wam żeby was tam wszystkich zamknięto !