18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciapaci wysadzają bazę NATO w Afganistanie.

Pisi • 2013-06-03, 21:30
Zamachowiec wjeżdża ciężarówką do bazy NATO, po czym ją wysadza.
Dla tych co nie lubią czekać wybuch od: 1:40









Jeśli było to wyj***ć :lodowka:

lapps

2013-06-04, 02:18
master0romus napisał/a:







Jak dla mnie to Ty powinieneś pisać "wydaje mi się" w co drugim zdaniu. Jedyne co robisz to wyciągasz jakieś swoje wnioski które nie zostały potwierdzone... Wieże runęły- ok . Nie ma żadnych dowodów na to że to sami sobie to zrobili i nie wiadomo czy arabowie.. Były takie przypuszczenia więc wybudowali baze w celach bezpieczeństwa.. Co w tym nielogicznego ? Jeśli będzie przypuszczenie że nosisz w sobie wirusa który może zabić wiele osób to też dadzą Cię na obserwację i to jest normalne i logiczne. Poza tym sądzisz że żołnierze z bazy chodzą i cały czas r*chają matki Arabów ?? człowieku.. opanuj się... Wszystko co napisałeś opiera się na tym że to swoi rozj***li wieze żeby gnębić Arabów.. Arabowie są po prostu nieobliczalni.. Wszystkie państwa toczą politykę (co jest przejawem inteligencji i cywilizacji ) i dopiero jeśli nie dojdą do porozumienia stosują jakieś tam środki które właściwie się w dzisiejszych czasach nie zdarzają .. Powiedz mi w czym zauważasz ten przejaw cywilizacji u Arabów ??



wymien mi wszystkie wojny na bliskim wschodzi z ostatnich 100 lat, gdzie ktores z panstw arabskich napadalo na tereny sasiednich panstw/jakiegokolwiek innego kraju z europy/azji/ameryk

z drugiej strony masz ludzi odpowiedzialnych za wietnam(z ciekawym epizodem w zatoce tonkinskiej, ktory to niby byl powodem inwazji, a ktorego niejeden historyk nazwie manipulacja), "humanitarne" bombardowanie jugoslawii, organizowanie ataku na kube, proby obalenia hugo chaveza przez podburzanie ludnosci itd, a nie wolno zapominac o tym co odpie**ala izrael jako maly synek usa(mimo, ze do gadania ma wiecej niz tato), o mordowaniu ludnosci cywilnej, o wysadzaniu nawet placowek brytyjskich na poczatku podbijania palestyny.
to jest ciekawy link
http://ukrytawladza.wordpress.com/2013/03/11/dlaczego-zmarl-hugo-chavez-kilka-slow-o-jego-zyciu-i-smierci-tajemnych-technologiach-wywolujacych-zgony-i-kataklizmy-oraz-o-wenezuelskiej-walce-z-miedzynarodowym-syjonizmem/

ta, wiem. teorie spiskowe, ale nagranie z przemowienia hugo chaveza daje do myslenia
i teraz pytanie: czy hugo chavez w zwiazku ze swoimi podejrzeniami rozbijal obozy wojskowe na terenie usa i izraela??
nie rozbijal, bo nie posiada najwiekszych bankow na swiecie, udzialow w wiekszosci najwiekszych korporacji na swiecie i plynacych z tego pieniedzy i wplywow=ma gowno do gadania ma arenie miedzynarodowej(mial* bo w koncu wyszlo na jego)

wyglada na to, ze dla ciebie cywilizacja to jest po prostu elegancki ubior, ladne wyslawianie sie i umiejetnosc mydlenia oczu. nic wiecej

smierc najezdzcom..

rexopl

2013-06-04, 09:37
Jak byście nie zauważyli, to Polska również jest w NATO (od 1999) i takiej bazie mogli być nasi rodacy.
Nie pie**olcie proszę o okupacji.
Nasi rodacy i inni sojusznicy oddają życie aby trzymać w ryzach to dzikie bydło które plewi się po całym świecie.
Na razie jeszcze wielu allahów w Polsce nie ma ale lada moment będziecie jak małe p*zdeczki zza komputera wypisywać posty, żeby coś zrobić z tym.
To się już dzieje w innych krajach. Zaczynają się protesty ludzi, ale czasami może być za późno jak przenikną do naszych kultur i rozpie**olą nas od środka.
Oni nie mają szacunku do ludzi i zwierząt (poza kozami).
Chcecie żeby kozojeby opanowały Europę? Ja nie.

deniZ

2013-06-04, 10:44
rexopl napisał/a:


Oni nie mają szacunku do ludzi i zwierząt (poza kozami).
Chcecie żeby kozojeby opanowały Europę? Ja nie.



Malutki blad... ktory wiekszosc tu powiela...
To nie oni sie rozlezli po Europie i swiecie i z nimi sie walczy...
To USA z sojusznikami zrobil tam gnoj w celu zagarniecia kontroli nad surowcami i DLATEGO muzulmanie stamtad zostali poniekad wygonieni...

Frusciante93

2013-06-04, 10:58
Spoko nuta, ktoś zna tytuł?

Lares86

2013-06-04, 12:11
Ale piękny allah akbarrrr!!!!

MrAdamovSky

2013-06-04, 13:41
Zobaczyłem eksplozję to :Uooooooooo gardłowym głosem
jeszcze za mało widziałem na sadolu

Lisek244

2013-06-04, 18:23
za ciapatych nie ma piwa!

maxvolumePL

2013-06-04, 20:45
@kapral

W Afganistanie, zupełnie nie rozchodzi się o atak na WTC, są NAJWIĘKSZYM producentem opium i heroiny. Polecam sobie poszukać na YT. Tu w grę nie wchodzi 10 czy 100... TON... MIESIĘCZNIE.

pi...........ta

2013-06-04, 21:25
ahhh te arabusy pojebusy

hogg

2013-06-04, 22:14
epll napisał/a:

Tam nie mają jakiś zabezpieczeń czy coś? Ostatnio jak byłem w Warszafce to tam chyba w ambasadzie USA na wjeździe były takie wysuwane bloki betonu czy coś.



Żadne bloki betonu. Jak jesteś ciekawy co to, to spytaj, powiem ci, nie musisz przyjeżdżać to już nigdy więcej.

Pablo

2013-06-04, 22:49
Te k***y powinny detonować się zdala od cywilizacji np. na poligonie.