18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciapaci wysadzają bazę NATO w Afganistanie.

Pisi • 2013-06-03, 21:30
Zamachowiec wjeżdża ciężarówką do bazy NATO, po czym ją wysadza.
Dla tych co nie lubią czekać wybuch od: 1:40









Jeśli było to wyj***ć :lodowka:

laqum

2013-06-03, 21:33
1. Muzyka z top listy AllahRadio - jest
2. Wyj***ne i głośne Allah Akbar - jest
3. Wybuch - jest

Ocena ostateczna - piwo

hejcior

2013-06-03, 21:37
Ja się zastanawiam jakim sposobem taki siniak może sobie ot tak wjechać do bazy NATO. W Polsce ciężko bez biletu przejechać plebsowozem a tam do bazy wojskowej jak do siebie...

maxvolumePL

2013-06-03, 21:41
No, takiego soczystego allah akbar to dawno nie słyszałem. Piwo

master0romus

2013-06-03, 22:10
Jak dla mnie to było jawne wypowiedzenie wojny przez Islam.. Powinniśmy zacząć działać i tak jak za dawnych czasów rozpie**alać głowy tym którzy odważyli się na coś takiego.. Możecie mi wierzyć lub nie ale będzie coraz gorzej. Dajemy im wolną rękę i pozwalamy nie tylko się upokarzać ale i bezkarnie mordować.. Ale co ja się oszukuje.. Zadrwili z 28 należących do NATO państw a żadne z nich nie ruszy nawet dupy... Będziemy czekali aż sytuacja stanie się krytyczna , zamiast zdusić problem zanim osiągnie stadium krytyczne i przerodzi się w wojnę obejmującą cały kontynent jeśli nie świat...

salv

2013-06-03, 22:19
Aleś perełkę dorwał drogi Autorze! PIWO!

ni...........a

2013-06-03, 22:25
Było tu podobne video ostatnio, link ktoś podrzuci?

bastardone

2013-06-03, 22:27
kto zna nazwe kawałka w tle ?

tr...........ke

2013-06-03, 22:49
Tam nie mają jakiś zabezpieczeń czy coś? Ostatnio jak byłem w Warszafce to tam chyba w ambasadzie USA na wjeździe były takie wysuwane bloki betonu czy coś.

benchmadex

2013-06-03, 23:01
Niech im zdechną wszystkie kozy

Vasqezzzz

2013-06-03, 23:28
"Jeśli było to wyj***ć" było i wyj***li ;)

MasterMefisto

2013-06-03, 23:41
master0romus napisał/a:

Powinniśmy zacząć działać i tak jak za dawnych czasów rozpie**alać głowy tym którzy odważyli się na coś takiego..



Popieram Twoją wypowiedź, ale kurde, jaki jest sens rozwalać gościowi łeb skoro pewnie go stracił :D

Qu...........th

2013-06-03, 23:43
poproszę o tytuł utworu w klipie.

kapral

2013-06-03, 23:44
master0romus napisał/a:

Jak dla mnie to było jawne wypowiedzenie wojny przez Islam.. Powinniśmy zacząć działać i tak jak za dawnych czasów rozpie**alać głowy tym którzy odważyli się na coś takiego.. Możecie mi wierzyć lub nie ale będzie coraz gorzej. Dajemy im wolną rękę i pozwalamy nie tylko się upokarzać ale i bezkarnie mordować.. Ale co ja się oszukuje.. Zadrwili z 28 należących do NATO państw a żadne z nich nie ruszy nawet dupy... Będziemy czekali aż sytuacja stanie się krytyczna , zamiast zdusić problem zanim osiągnie stadium krytyczne i przerodzi się w wojnę obejmującą cały kontynent jeśli nie świat...



pie**olisz, pie**olisz i jeszcze raz pie**olisz.

to jest baza NATO w Afganistanie. jak myślisz, Afganistan należy do NATO? Nie. A więc czemu tam jest baza NATO? Dlatego że ich najechaliśmy. Najechaliśmy ich ponieważ dwa samoloty uderzyły w dwa budynki w NY, kiedy nikt nie zareagował na porwanie samolotów, CIA, FBI, DEA, NSDAP ani nawet CCCP, w sercu najbogatszego i najlepiej rozwiniętego państwa na CAŁYM świecie. Co najciekawsze zawaliły się trzy budynki nawet ten w który samolot nie trafił - wtc 7. Specjaliści wypowiadają się że wyglądało to jak wielkie wyburzenie, w wieżowcach ludzi było mało bo mieli urlopy... i akurat tego dnia otworzyli stację TVN24.

To sobie teraz wyobraź człowieku z mózgiem wielkości pestki banana (banan nie na pestek) że sobie jakieś arabusy uderzają samolotem w jakiś budynek w swoim kraju, mówią że to Polacy i sobie na nas najeżdżają a pod Twoim domem rozpie**alają sobię bazę JIHATO i każdego dnia, właśnie pod Twoim domem przejeżdża garnizon wojska który najchętniej zgwałcił by Ci matkę i siostrę a potem strzelił w tył głowy, dlatego że ktoś kogo nie widziałeś na oczy, gdzieśtam, coś zrobił.

kumasz system? :)

Dimenzo

2013-06-03, 23:45
Niedługo skrillex coś wypuści w tych rytmach jak tak dalej pójdzie, trochę wiertarki, darcie mordy, wybuch w tle, top lista na mtv się szykuje