18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciapaci wysadzają bazę NATO w Afganistanie.

Pisi • 2013-06-03, 21:30
Zamachowiec wjeżdża ciężarówką do bazy NATO, po czym ją wysadza.
Dla tych co nie lubią czekać wybuch od: 1:40









Jeśli było to wyj***ć :lodowka:

kokinosz

2013-06-03, 23:58
Skoro nie pasują muzułmanie do Europy, to po cholerę europejczycy w Afganistanie? Niech sobie tam muzułmanie tworzą sami swój raj...

eNeRgOo

2013-06-04, 00:00
kapral napisał/a:



pie**olisz, pie**olisz i jeszcze raz pie**olisz.

to jest baza NATO w Afganistanie. jak myślisz, Afganistan należy do NATO? Nie. A więc czemu tam jest baza NATO? Dlatego że ich najechaliśmy. Najechaliśmy ich ponieważ dwa samoloty uderzyły w dwa budynki w NY, kiedy nikt nie zareagował na porwanie samolotów, CIA, FBI, DEA, NSDAP ani nawet CCCP, w sercu najbogatszego i najlepiej rozwiniętego państwa na CAŁYM świecie. Co najciekawsze zawaliły się trzy budynki nawet ten w który samolot nie trafił - wtc 7. Specjaliści wypowiadają się że wyglądało to jak wielkie wyburzenie, w wieżowcach ludzi było mało bo mieli urlopy... i akurat tego dnia otworzyli stację TVN24.

To sobie teraz wyobraź człowieku z mózgiem wielkości pestki banana (banan nie na pestek) że sobie jakieś arabusy uderzają samolotem w jakiś budynek w swoim kraju, mówią że to Polacy i sobie na nas najeżdżają a pod Twoim domem rozpie**alają sobię bazę JIHATO i każdego dnia, właśnie pod Twoim domem przejeżdża garnizon wojska który najchętniej zgwałcił by Ci matkę i siostrę a potem strzelił w tył głowy, dlatego że ktoś kogo nie widziałeś na oczy, gdzieśtam, coś zrobił.

kumasz system? :)





widzisz te czarne kropki? to są właśnie pestki.
pierwsza lepsza fota z google.

Overmax

2013-06-04, 00:00
taki znany utwór ze nawet shazam nie mógł go znależć

Shock

2013-06-04, 00:07
Mam wrazenie, ze juz widzialem podobnie wykonany filmik z taka muzyka i bohaterem na koncu. To chyba jakis serial w brudasolandii.

Captain's Burger

2013-06-04, 00:11
Jasne, i od tak sobie wjechali do bazy NATO. Przecież tego nikt nie pilnuje...

master0romus

2013-06-04, 00:17
kapral napisał/a:



pie**olisz, pie**olisz i jeszcze raz pie**olisz.

to jest baza NATO w Afganistanie. jak myślisz, Afganistan należy do NATO? Nie. A więc czemu tam jest baza NATO? Dlatego że ich najechaliśmy. Najechaliśmy ich ponieważ dwa samoloty uderzyły w dwa budynki w NY, kiedy nikt nie zareagował na porwanie samolotów, CIA, FBI, DEA, NSDAP ani nawet CCCP, w sercu najbogatszego i najlepiej rozwiniętego państwa na CAŁYM świecie. Co najciekawsze zawaliły się trzy budynki nawet ten w który samolot nie trafił - wtc 7. Specjaliści wypowiadają się że wyglądało to jak wielkie wyburzenie, w wieżowcach ludzi było mało bo mieli urlopy... i akurat tego dnia otworzyli stację TVN24.

To sobie teraz wyobraź człowieku z mózgiem wielkości pestki banana (banan nie na pestek) że sobie jakieś arabusy uderzają samolotem w jakiś budynek w swoim kraju, mówią że to Polacy i sobie na nas najeżdżają a pod Twoim domem rozpie**alają sobię bazę JIHATO i każdego dnia, właśnie pod Twoim domem przejeżdża garnizon wojska który najchętniej zgwałcił by Ci matkę i siostrę a potem strzelił w tył głowy, dlatego że ktoś kogo nie widziałeś na oczy, gdzieśtam, coś zrobił.

kumasz system? :)







Jak dla mnie to Ty powinieneś pisać "wydaje mi się" w co drugim zdaniu. Jedyne co robisz to wyciągasz jakieś swoje wnioski które nie zostały potwierdzone... Wieże runęły- ok . Nie ma żadnych dowodów na to że to sami sobie to zrobili i nie wiadomo czy arabowie.. Były takie przypuszczenia więc wybudowali baze w celach bezpieczeństwa.. Co w tym nielogicznego ? Jeśli będzie przypuszczenie że nosisz w sobie wirusa który może zabić wiele osób to też dadzą Cię na obserwację i to jest normalne i logiczne. Poza tym sądzisz że żołnierze z bazy chodzą i cały czas r*chają matki Arabów ?? człowieku.. opanuj się... Wszystko co napisałeś opiera się na tym że to swoi rozj***li wieze żeby gnębić Arabów.. Arabowie są po prostu nieobliczalni.. Wszystkie państwa toczą politykę (co jest przejawem inteligencji i cywilizacji ) i dopiero jeśli nie dojdą do porozumienia stosują jakieś tam środki które właściwie się w dzisiejszych czasach nie zdarzają .. Powiedz mi w czym zauważasz ten przejaw cywilizacji u Arabów ??

PS Nie wiesz nic o moim mózgu , a wyciągając pochopne opinie na mój temat dajesz obraz swojej osoby. Poza tym po Twojej wypowiedzi mozna wywnioskować że jesteś "jak zagorzali wyznawcy wiary" którzy nie ważne czy to słuszne czy nie muszą mieć rację "bo tak jest" . Ludzi inteligentnych wyróżnia to że się uczą i starają się dojść do kompromisu oraz wyciągają ze wszystkiego własne wnioski które de facto mogą być mylne , ale mają oni o tym pojęcie

Lucyfer92

2013-06-04, 00:34
Hamburgery to głupie p*zdy, ale napie**alają tych głupich ciapatych kozojebców, tak wiem kozojebca - ciapaty, masło maślane...

KMD

2013-06-04, 00:40
Czemu ten krzyczał "allah akbak" :D ?
Btw. Mogli by już sobie kamery HD kupić, albo lepsze obiektywy... Za to na ciężarówkę plastiku mają jebańce....

Frostmourne

2013-06-04, 01:04
Wygląda to raczej na wysadzenie jakiegoś magazynu lub podrzędnego obiektu rządowego... mógł to być także jakaś opuszczona baza wojskowa-"wielkie" zwycięstwa tego typu zdarzały się dość często w przeszłości, ale chyba nigdy nie rozpie**alali się przy tym sami.

Loaloa

2013-06-04, 01:14
Szkoda, że w środku okupantów z Polski nie było.

Donaldek

2013-06-04, 01:18
Ja te k***y brudne, allaho pochodne, zapie**ole własnoręcznie. Jak sam nie dam rady, to zajebie szmaty z wami, z krwi i kosci POLAKAMI !!!

Mell_Rebook

2013-06-04, 01:36
Loaloa napisał/a:

Szkoda, że w środku okupantów z Polski nie było.



Szczypa

2013-06-04, 01:40
Liczę, że ktoś wreszcie wpadnie na pomysł strzelania do szmatogłowych świńskimi nabojami.

Ra...........py

2013-06-04, 01:54
j***ne pojeby