18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chuligani korony kielce

Casei • 2013-01-15, 13:17
Chuligani kieleckiej korony na wesoło ;) .


Włodziu

2013-01-15, 20:28
Lepiej k***a siedzieć przed kompem i marudzić ;)

smyndryl

2013-01-15, 20:33
Poczytałem trochę komentarzy, między innymi te Naziolka i w tym momencie powiedziałem VETO!
W knajpach, czy barach pracuję od ukończenia osiemnastego roku życia, więc takich imprez masowych, jak ta pokazana na filmie naoglądałem się od cholery; zazwyczaj od strony obsługi. Wierzcie czy nie, zazwyczaj wygląda to tak, że pod sceną jest mniejszy, lub większy młyn, a na obrzeżach stoją rodziny z czasem malutkimi dziećmi i przytupują do rytmu piosenek wykonawców, których znali nim ci robiący młyn pod sceną pojawili się na świecie.
Nie wierzę, że gdzieś poza kadrem nie ma kilku ludzi zatrzymanych utworem Anny Jantar, którzy chętnie dołączyliby do młodych, ale im nie wypada, trzymają za rączkę syna.
Zaczynam filozofować, dobranoc.

Gn00me

2013-01-15, 20:53
" Korona! Korona! Nic nie może przecież wiecznie trwać"... :D

TWMG

2013-01-15, 21:25
Cornys napisał/a:

No bo tak Dursaku popie**oleńcu jest! Wpie**alają się te kibole na stadiony, rozpie**alają w p*zdu krzesła itd. i co, to jest "w porządku"? Chcą się napie**alać, proszę bardzo ale nie k***a kosztem innych (nie żeby mi było tam szkoda innych ludzi ale dla zasady). Moim zdaniem takich debili trzeba tępić i ch*j. Nie wmówisz mi k***a że jak to dobrze że mamy takich kibiców - kiboli. Ja to pie**olę takich pojebów.
I tu już chyba nawet nie chodzi o nazwę, można ich nawet nazywać kiecunami a k***a i tak dla mnie będą poj***nymi dwudziestoparolatkami którzy nie zdali matury, chodzą na siłkę i kozaczą! pie**olĘ ŻYĆ W TAKIM KRAJU gdzie strach iść na mecz by nie dostać wpie**ol! JESTEŚ JEBNIĘTY idź się k***a lecz!



Jak słyszę k***a, takich imbecyli jak ty, to nie wiem czy mam się śmiać z głupoty, czy płakać, że takie pojeby jeszcze egzystują. Siejesz pajacu ferment - byłeś k***a kiedykolwiek na meczu? Kiedy ostatni raz wyrwane były krzesła? No, k***a, wykaż się teraz i znajdź szybciutko na stronie wybiórczej jakiś artykuł. Znasz jakiegoś kibica? Jeszcze to pie**olenie, że kibice nie zdają matury.. no k***a! Część tych "pojebów", ma k***a wyższe wykształcenie niż ty. k***a, rzadko tu piszę, ale wpieniłeś mnie swoimi banialukami jak sk***ysyn, przerzucie. Nie zapomnij, po tym jak mi "pociśniesz", pobiec szybko do kibla i się zważyć, będzie akcja na plus.

djpaczu94

2013-01-15, 21:26
Jestem za Antifą, ale to mi sie podobało :D

Swifton

2013-01-15, 21:34
piotrek0171 napisał/a:

byliscie na meczu kiedys? :D


na meczu golfa też się liczy? :amused:

toporek

2013-01-15, 21:40
piotrek0171 napisał/a:

byliscie na meczu kiedys? :D



taa, chcieli mi wpie**olić za to, że nie śpiewam... :)

pawlo934

2013-01-15, 22:00
uwielbiam wypowiedzi "prawdziwych znawcow", tych ktorzy wszystko wiedza o kibicach kierujac sie tylko pozorami/pojedynczymi zadymami, dowiadujacych sie wszystkiego o kibicach z mediow nie wiedzac jak wyglada prawdziwa ich rzeczywistosc. Uwielbiam takich ludzi <3 haters gonna hate!
Pozdro!

j4bolbp

2013-01-15, 22:07
większość to tacy sami znawcy jak donek
:plzdie:

dzasek87

2013-01-15, 22:13
Sam jestem z Kielc i to są małolaty po naście lat, którzy udają wielce hooliganów, bla bla bla.

kypciu91

2013-01-15, 22:14
Wiedzą tyle co przeczytają w wyborczej albo zobaczą w tvnie. Banda sk***isynów!

PustySocho

2013-01-15, 22:18
Debile ona powiedziała
"i razem"

efiksowy

2013-01-15, 22:18
jak małpki pięknie skaczą ;D