18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chuligani korony kielce

Casei • 2013-01-15, 13:17
Chuligani kieleckiej korony na wesoło ;) .


wi...........05

2013-01-15, 19:20
hahaha najlepszy ten gówniarz na początku z prawej w szaliczku :D ja pie**ole :D

krecik

2013-01-15, 19:25
głupie scyzoryki i tyle w temacie :facepalm:

Dursak

2013-01-15, 19:29
Widać że użytkownicy sadola są wybitnie odważni.. Jak jakiś typ na hardzie katuje dziecko lub taliby do siebie strzelają czy dziesięciu kopie jednego, to wy piszecie w komentarzach czego to byście im nie zrobili, a jak jest filmik z kibicami którzy przyszli dla beki na jakąś potańcówkę dla mocherów, to wy wielce się niby ich boicie.. Gdyby w tytule było napisane "Nerdy w kominiarkach na koncercie" to wasze wypowiedzi zawierały by niezliczoną ilość wyrazów "trolling level hard" albo " hahaha dobre ". Poczytajcie trochę, idźcie na mecz, a nie tylko odwołujecie się do prowokatorów z telewizji czy gazet, Wrzucanie ludzi do jednego worka nie jest fajne, chcielibyście gdyby przykładowo na waszym osiedlu w waszym bloku mieszkali biedacy i ktoś mówił o tym bloku " o, a tutaj mieszkają biedaki i nieroby ", a wy sami uczciwie byście pracowali i żyli.. Tak samo jest z kibicami, większość nie pójdzie rozpie**alać wszystkiego na swojej drodze, stadion to nie teatr, a KIBIC to nie bandyta!

Grzechu_TM

2013-01-15, 19:33
to , że kibice sa zamaskowani w swoje barwy klubowe ... hmm nie widze w tym nic dziwnego , w podskakiwaniu i krzyczeniu również nie widze nic dziwnego

Co...........21

2013-01-15, 19:34
j***ne dzikusy - kiedyś czytałem taki artykuł że muzyka łagodzi agresję u zwierząt no i coś w tym jest

Onyx1

2013-01-15, 19:35
Na wesoło? Jak widze takich chuliganów to nie jest mi wesoło.

Cornys

2013-01-15, 19:35
@up Dursak,
Kibic nie bandyta ale kibol już owszem.

Dursak

2013-01-15, 19:36
Onyx1 napisał/a:

Na wesoło? Jak widze takich chuliganów to nie jest mi wesoło.



Widzę że walczysz z "kozak w necie c**a w świecie". Pogratulować strachu! odwaga jest dla słabych, szacun!

sz...........r9

2013-01-15, 19:37
A tak wogle to zajebista piosenka

Dursak

2013-01-15, 19:41
Cornys napisał/a:

@up Dursak,
Kibic nie bandyta ale kibol już owszem.



"kibol" to określenie wykreowane przez tefałen i gw. Określa wszystkich: chuliganów,ultrasów,pikników. Słowo "bandyta,chuligan" wyszło już z mody, teraz łatwiej jest napisać "kibole roz*ebali pociąg", ch*j z tym że na tysiąc osób dwie osoby wybiły szybę po pijaku.. napiszmy kibole, i jest temat jak znalazł. Skoro już jesteśmy przy tym określeniu, to słowo "kibol" zapoczątkowali kibice Poznańskiego Lecha jeszcze w poprzednim stuleciu, nie miało to na celu obelgi czy negatywnego określenia, po prostu używano słowa kibol zamiast ultras czy kibic. telewizja i gazety podłapały i teraz masz nagonkę jak na jakiś morderców, złodziei i ogólnie najgorszą grupę społeczną jaka może być! :shock:

BamaBoyGRR

2013-01-15, 19:47
Dursak napisał/a:



[...] telewizja i gazety podłapały i teraz masz nagonkę jak na jakiś morderców, złodziei i ogólnie najgorszą grupę społeczną jaka może być! :shock:



Nie najgorszą ale jedyną, która cokolwiek zrobi jeśli przyjdzie taka potrzeba... i tego się boją..

Yasiu99

2013-01-15, 19:53
@cyberck

Na zadupiu nie dostaniesz w pie**ol od bandy zamaskowanych kiboli bo ich tam najzwyczajniej nie ma. To nie Warszawa czy tam jakiś tam Londyn :P Ale generalnie to sympatyczne chłopaki.

Aruś

2013-01-15, 19:58
Tak Tuska obrażacie i wychodzą wam gule jak go widzicie, a dla waszej wiadomości to on wkręcił wam w te wasze tępe łby za pomocą TVN i innych tego typu stacji, że kibol = bandyta i wy tylko grzecznie za nim powtarzacie. To jak ma być w tym kraju dobrze?

Cornys

2013-01-15, 20:25
No bo tak Dursaku popie**oleńcu jest! Wpie**alają się te kibole na stadiony, rozpie**alają w p*zdu krzesła itd. i co, to jest "w porządku"? Chcą się napie**alać, proszę bardzo ale nie k***a kosztem innych (nie żeby mi było tam szkoda innych ludzi ale dla zasady). Moim zdaniem takich debili trzeba tępić i ch*j. Nie wmówisz mi k***a że jak to dobrze że mamy takich kibiców - kiboli. Ja to pie**olę takich pojebów.
I tu już chyba nawet nie chodzi o nazwę, można ich nawet nazywać kiecunami a k***a i tak dla mnie będą poj***nymi dwudziestoparolatkami którzy nie zdali matury, chodzą na siłkę i kozaczą! pie**olĘ ŻYĆ W TAKIM KRAJU gdzie strach iść na mecz by nie dostać wpie**ol! JESTEŚ JEBNIĘTY idź się k***a lecz!