18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chrześcijaństwo vs. Ateizm

aran • 2010-02-24, 11:28
Edward Current rozpie**ala ateistów:



Szukałem Edwarda Currenta i nic nie znalazło, jak był pod jakimś innym tagiem to sorki.

Slevin

2010-02-24, 15:44
Z currenta mi się ten film bardziej podoba.

a tak poza tym, to current w swoich filmach lubi ironizować i wyśmiewać się z religii. założę się że jest ateistą.

Sowarh

2010-02-24, 16:54
Niby mialo powalic a szczerze nie było tam zadnego argumentu - facet tylko zrobił z siebie idiote

Wa...........so

2010-02-24, 17:06
kyka666 napisał/a:

zastanawia mnie fakt czego w podstawówkach i gimnazjach uczą, jak ludzie nie potrafią rozróżnić ironii od głupoty, czy prowokacji i fikcji od rzeczywistości i prawdy.


lubi napisał/a:

Następnym razem, jak ktoś wrzuci coś podobnego to niech tez wstawi linka z wikipedi do hasła ironia... bo jak widać wiele osób nie wie co to znaczy...


Widzę, że weszliście na kanał youtube tego typa i przeczytaliście co trzeba. Nie bądźcie tacy przemądrzali z tego powodu.
Ciężko wyczuć ironię w czymś co przypomina bardzo typowy program z amerykańskiej telewizji religijnej.

sensi

2010-02-24, 17:25
JEZUS ŻYJE!
i ch*j.

Poul12

2010-02-24, 17:30
Dobre. Prawda jest taka, że Chrześcijanie to naiwni poganie.

Sowarh napisał/a:

Niby mialo powalic a szczerze nie było tam zadnego argumentu - facet tylko zrobił z siebie idiote



LOL, przecież o to właśnie chodziło.

sensi

2010-02-24, 17:54
Poul12 napisał/a:

Dobre. Prawda jest taka, że Chrześcijanie to naiwni poganie.



jak to jest że zawsze na forach ateiści jadą chrześcijan, a chrześcijanie się tylko bronią? Przecież to my jesteśmy "ci źli" i się przypie**alamy o wszystko do ateistów...

Scarlet

2010-02-24, 18:25
WaszMiso napisał/a:



Widzę, że weszliście na kanał youtube tego typa i przeczytaliście co trzeba. Nie bądźcie tacy przemądrzali z tego powodu.
Ciężko wyczuć ironię w czymś co przypomina bardzo typowy program z amerykańskiej telewizji religijnej.



to, że Ty nie wiesz co to jest ironia, nie znaczy, że inni też tak mają. :facepalm: i gratulacje, że weryfikujesz swoją wiedzę na yt

Sessvisto

2010-02-24, 19:23
misiekman napisał/a:

To co mówi ten koleś jest żenujące. Jestem katolikiem, noszę w sobie wiarę ale nie koniecznie muszę pie**olić głupoty przed kamerą. Mam pewne zdanie na ten temat: Katolicy, Muzłumanie, Buddyści, Ateiści itd. wszyscy mamy swoje przekonania i wszystko jest dobrze, dopóki nie zaczynamy na siłę narzucać ich innym. Żyjmy na świecie w zgodzie, bez destruktywnych kłótni- choćby miało to oznaczać, że wszyscy na wzajem będziemy się stale olewać. Tak będzie lepiej niż toczyć boje o ideologie, których nigdy nie będziemy pewni, bo wiara to nie pewność czegoś. To po prostu przekonanie bez wyraźnych argumentów.
ps. wiem, że to ironiczna prowokacja, ale są ludzie, którzy na prawdę tak myślą i ich właśnie dotyczy mój post.



a wojny religijne nie istnieja : <
(chyba ze piszac "boje o idelogie" miales to wlasnie na mysli w takim razie przepraszam" : D

kyka666 napisał/a:

zastanawia mnie fakt czego w podstawówkach i gimnazjach uczą, jak ludzie nie potrafią rozróżnić ironii od głupoty, czy prowokacji i fikcji od rzeczywistości i prawdy.



mnie ucza tego, ze bog nas stworzyl (religia) i jednoczesnie czlowiek powstal w wyniku ewolucji malpy (biologia) - przeciez to takie logiczne !

mi...........an

2010-02-24, 20:19
Sessvisto napisał/a:

misiekman napisał/a:
To co mówi ten koleś jest żenujące. Jestem katolikiem, noszę w sobie wiarę ale nie koniecznie muszę pie**olić głupoty przed kamerą. Mam pewne zdanie na ten temat: Katolicy, Muzłumanie, Buddyści, Ateiści itd. wszyscy mamy swoje przekonania i wszystko jest dobrze, dopóki nie zaczynamy na siłę narzucać ich innym. Żyjmy na świecie w zgodzie, bez destruktywnych kłótni- choćby miało to oznaczać, że wszyscy na wzajem będziemy się stale olewać. Tak będzie lepiej niż toczyć boje o ideologie, których nigdy nie będziemy pewni, bo wiara to nie pewność czegoś. To po prostu przekonanie bez wyraźnych argumentów.
ps. wiem, że to ironiczna prowokacja, ale są ludzie, którzy na prawdę tak myślą i ich właśnie dotyczy mój post.


a wojny religijne nie istnieja : <
(chyba ze piszac "boje o idelogie" miales to wlasnie na mysli w takim razie przepraszam" : D

miałem na myśli i wojny i nasze małe kłótnie choćby na tym forum. Są zbędne. Ale to tylko moje skromne zdanie.

Cord

2010-02-24, 20:21
Hehehe sprawdźcie jego kanał na YouTube. Reszta filmów też fajna, a komentarze jeszcze głupsze, niż tutaj. Przychodzi mi do głowy taki demotywator:

Dzejdi

2010-02-24, 21:16
Ale zrobiliście sobie popijawę w tym temacie :shock: hoho...

Wa...........so

2010-02-24, 21:20
Scarlet napisał/a:



to, że Ty nie wiesz co to jest ironia, nie znaczy, że inni też tak mają. :facepalm: i gratulacje, że weryfikujesz swoją wiedzę na yt


Kompletnie nie zrozumiałaś co miałem na myśli. Naprawdę zaskoczyły mnie twoje wnioski. Zwłaszcza te z weryfikacją wiedzy poprzez youtube. Wyjaśnij mi, w którym miejscu to napisałem?

duzamalakopa

2010-02-24, 21:43


TAK BYŁO NAPRAWDE



a tu 2 zdjecie ktore zostalo poprawione

zajcewow

2010-02-24, 22:27
typowy debil .... takich jest na pęczki .. pewnie stoi na pudle gdzies na skrzyżowaniu w stanach i głosi słowo boże ... Czekam na dzień w którym wszystkim się oczy otworzą i zrozumieją że boga niema ... Istota inteligentna nie wierzy w boga ... Peace

Slevin

2010-02-24, 23:00
zajcewow napisał/a:

typowy debil .... takich jest na pęczki .. pewnie stoi na pudle gdzies na skrzyżowaniu w stanach i głosi słowo boże ... Czekam na dzień w którym wszystkim się oczy otworzą i zrozumieją że boga niema ... Istota inteligentna nie wierzy w boga ... Peace

no co ty nie powiesz.