18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chrześcijaństwo vs. Ateizm

aran • 2010-02-24, 11:28
Edward Current rozpie**ala ateistów:



Szukałem Edwarda Currenta i nic nie znalazło, jak był pod jakimś innym tagiem to sorki.

rozkurw

2010-02-24, 14:26
pie**olisz kocopoły!!! banan i ch*j!!

Sessvisto

2010-02-24, 14:26
widziac sama nazwe tematu wiedzialem ze to beda slabe argumenty. Dlaczego? poniewaz jedynym dowodem na istnienie boga jest brak dowodow na jego nieistnienie : >

EveryDayMosh

2010-02-24, 14:32
Jedyne co udowodnił to to że nie ma żony i bardzo się z tego powodu frustruje.A podobno nadrzędnym celem życia chrześcijanina jest produkowanie nowych chrześcijan.

fallout444

2010-02-24, 14:38
k***a, przez takich właśnie idiotów uważa się chrześcijan za debili.
Tych prawdziwych, oczywiście.

if...........yt

2010-02-24, 14:45
Sadyści vs. Edwarda Currenta = szachu matu Edward nuda

Tester

2010-02-24, 14:52
popierdzielił jakieś głupoty, a gdzie jego argumenty? Nic przekonywującego tu nie usłyszałem...

Wiesław9

2010-02-24, 14:54
Większośc katołów w tym największa część stare babcie w ogóle nie rozumieją wiary. Nie wiem jak jest z ateistami, ale powinni mieć to w dupie, powinni mieć w dupie wiszące krzyże na ścianach. Ja jestem katolem ale głosze taką herezję w większości wypadków. A ten filmik to zwykła ironia

Cord

2010-02-24, 15:20
Japie**olę. :facepalm:
Co się stało z tym forum?! 50% (np. w tym temacie) to zwykli idioci i/lub nierozgarnięte nastolatki z wiekiem czydzieścipińć lat w profilu

Wa...........so

2010-02-24, 15:23
Sessvisto napisał/a:

widziac sama nazwe tematu wiedzialem ze to beda slabe argumenty. Dlaczego? poniewaz jedynym dowodem na istnienie boga jest brak dowodow na jego nieistnienie : >


I jest to jednocześnie zaprzeczeniem istnienia boga bo pismo święte, wierzący i "cuda" chodź są słabym dowodem na istnienie Boga to jednak nimi są. A jak jest taki dowód na istnienie czegoś to automatycznie brak dowodów na nieistnienie boga nie może być dowodem na istnienie.

kyka666

2010-02-24, 15:25
zastanawia mnie fakt czego w podstawówkach i gimnazjach uczą, jak ludzie nie potrafią rozróżnić ironii od głupoty, czy prowokacji i fikcji od rzeczywistości i prawdy.

dwakilo

2010-02-24, 15:29
Ale się trzęsie, przekonany o słuszności swoich z dupy wysranych słów. Mam to w dupie! Szach Mat!

mi...........an

2010-02-24, 15:36
To co mówi ten koleś jest żenujące. Jestem katolikiem, noszę w sobie wiarę ale nie koniecznie muszę pie**olić głupoty przed kamerą. Mam pewne zdanie na ten temat: Katolicy, Muzłumanie, Buddyści, Ateiści itd. wszyscy mamy swoje przekonania i wszystko jest dobrze, dopóki nie zaczynamy na siłę narzucać ich innym. Żyjmy na świecie w zgodzie, bez destruktywnych kłótni- choćby miało to oznaczać, że wszyscy na wzajem będziemy się stale olewać. Tak będzie lepiej niż toczyć boje o ideologie, których nigdy nie będziemy pewni, bo wiara to nie pewność czegoś. To po prostu przekonanie bez wyraźnych argumentów.
ps. wiem, że to ironiczna prowokacja, ale są ludzie, którzy na prawdę tak myślą i ich właśnie dotyczy mój post.

eSeMGie

2010-02-24, 15:36
eee... do dupy sie to i oglada i slucha ;-/

lubi

2010-02-24, 15:39
Następnym razem, jak ktoś wrzuci coś podobnego to niech tez wstawi linka z wikipedi do hasła ironia... bo jak widać wiele osób nie wie co to znaczy...