18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chociaż kacap to człowiek...

Halman • 2020-12-21, 16:32


trochę pozytywów na tej stronie dla równowagi...

dsads

2020-12-22, 19:24
Merkaba napisał/a:

Tak znalazłem psa którego mam. Wracając z roboty 3 lata temu coś mnie tknęło na zmianę trasy i pojechałem wioskami. W pewnym momencie jadąc lokalną drogą leżał worek przy drzewie ale widzę, ze ten worek się porusza. Zatrzymałem się i podszedłem do niego a tam skomlenie i próby wydostania się otwieram i mym oczom ukazał się (jak później się okazało) ok 10kg mieszaniec czy tam podwórkowiec. Zapakowałem ją i do domu dostała wody i jeść nazajutrz do weterynarza, No i została dostała imię Luna i dość szybko zaaklimatyzowała się z kotem Grasem którego też uratowałem z patologicznej rodziny.
Jakość jest jaka jest w końcu robione kalkulatorem.


to ja nie chce wiedzieć gdzie żone poznałes :)

atomboy

2020-12-22, 22:17
nie jestem jakimś obrońcą zwierząt ale nie kumam po co wywalać zwirza na śmietnik chyba lepiej kopsnąć go na zewnątrz i niech se radzi ? nie wiem może źle myślę.

Merkaba

2020-12-26, 11:36
@giabic panie to najprawdziwszy tygrys.
@ janlew i się zdziwisz bo odebrało go stowarzyszenie (sam ich o tej sprawie informowałem) przy asyście policji po czym odbyła się rozprawa sądowa o odebranie zwierzęcia na rzecz ów stowarzyszenia. A że stowarzyszenie jest przy schronisku (w którym bardzo dobrze mnie znają ponieważ przekazałem im ok 1t karmy i adaptowałem kilka zwierzaków) przekazano go opiece mnie i tak mam go od 6 lat.
@dsads w liceum, a dokładniej na drugim roku kiedy przeniosła się do naszej klasy.