18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chociaż kacap to człowiek...

Halman • 2020-12-21, 16:32


trochę pozytywów na tej stronie dla równowagi...

Anper

2020-12-21, 20:30
JaTylkonaChwile napisał/a:

Piwko dla tego pana!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
... ktory wypie**olil tego siersciucha na smietnik



Piwko dla tego, kto tego śmiecia wypie**oli tam gdzie jego miejsce.

Prof._Kot_Budd

2020-12-21, 20:58
bloodwar napisał/a:


PS: I z sadolowych ciekawostek - kolega mieszkał (nieświadomie) przez jakiś czas na domku ze słynnym Poławiaczem Krabów



No Panie, ale tu to musisz rozwinąć temat. Przybliż kim jest prywatnie Najjaśniejsza gwiazda tego portalu. Cały temat o tym napisz + dokumentacja. Dostaniesz >2000 piw. Prosimy...

KebabRemover

2020-12-21, 21:26
ale dzieckiem to już nie chcesz sie pochwalić, nie dziwie sie


plastic

2020-12-21, 22:45
Merkaba napisał/a:

Tak znalazłem psa którego mam. Wracając z roboty 3 lata temu coś mnie tknęło na zmianę trasy i pojechałem wioskami. W pewnym momencie jadąc lokalną drogą leżał worek przy drzewie ale widzę, ze ten worek się porusza. Zatrzymałem się i podszedłem do niego a tam skomlenie i próby wydostania się otwieram i mym oczom ukazał się (jak później się okazało) ok 10kg mieszaniec czy tam podwórkowiec. Zapakowałem ją i do domu dostała wody i jeść nazajutrz do weterynarza, No i została dostała imię Luna i dość szybko zaaklimatyzowała się z kotem Grasem którego też uratowałem z patologicznej rodziny.
Jakość jest jaka jest w końcu robione kalkulatorem.



Witam, reprezentuję producentów przemysłu futrzarskiego oraz masarskiego i chciałbym zaproponować współpracę. Z powodu wstrzymania dostaw trzody do naszych zakładów, co ma związek z pandemią, jesteśmy zmuszeni do pozyskiwania materiału ze źródeł niekonwencjonalnych. Jestem w stanie zaproponować Panu telefon typu smartphone wyposażony w aparat z matryca 14-megapixeli, w zamian za przekazanie załączonych na zdjęciu dwóch futer wraz z przyłączem organicznym. Warunkiem jest przekazanie materiału żywego, lub martwego nie dłużej niż 4 godziny. Zapraszam do współpracy.

MrFalken

2020-12-21, 23:42
Merkaba napisał/a:

Tak znalazłem psa którego mam. Wracając z roboty 3 lata temu coś mnie tknęło na zmianę trasy i pojechałem wioskami. W pewnym momencie jadąc lokalną drogą leżał worek przy drzewie ale widzę, ze ten worek się porusza. Zatrzymałem się i podszedłem do niego a tam skomlenie i próby wydostania się otwieram i mym oczom ukazał się (jak później się okazało) ok 10kg mieszaniec czy tam podwórkowiec. Zapakowałem ją i do domu dostała wody i jeść nazajutrz do weterynarza, No i została dostała imię Luna i dość szybko zaaklimatyzowała się z kotem Grasem którego też uratowałem z patologicznej rodziny.
Jakość jest jaka jest w końcu robione kalkulatorem.



zajebisty pies - z otwieraczem do piwa zamiast pazurów. Też bym przygarnął.

Merkaba

2020-12-21, 23:47
@Igorek95 jej futro przypomina w dotyku grube lekko szorstkie włosy, nie gubi ich za dość (gorzej z kotem).
@KebabRemover dobre, dobre (nawet żona śmiechła).

AdamBrown

2020-12-22, 00:45
całkiem działającego kota znaleźli :D

Huherko

2020-12-22, 00:48
Pracowałem na sortowni, czasami się zdarzało, że "dachowce" były przypadkowo zamykane w kontenerach i trafiały na sortownie razem ze śmieciami (szczęściarze trafiały w formie żywej), ale czegoś takiego, żeby żywego kota w worku do śmietnika wyj***ć, to nie widziałem.

giabic

2020-12-22, 01:51
Merkaba napisał/a:

Tak znalazłem psa którego mam. Wracając z roboty 3 lata temu coś mnie tknęło na zmianę trasy i pojechałem wioskami. W pewnym momencie jadąc lokalną drogą leżał worek przy drzewie ale widzę, ze ten worek się porusza. Zatrzymałem się i podszedłem do niego a tam skomlenie i próby wydostania się otwieram i mym oczom ukazał się (jak później się okazało) ok 10kg mieszaniec czy tam podwórkowiec. Zapakowałem ją i do domu dostała wody i jeść nazajutrz do weterynarza, No i została dostała imię Luna i dość szybko zaaklimatyzowała się z kotem Grasem którego też uratowałem z patologicznej rodziny.
Jakość jest jaka jest w końcu robione kalkulatorem.



Ale zebry na koc to Ci nie było szkoda

BiszkoptWE

2020-12-22, 03:37
Merkaba napisał/a:

Tak znalazłem psa którego mam. Wracając z roboty 3 lata temu coś mnie tknęło na zmianę trasy i pojechałem wioskami. W pewnym momencie jadąc lokalną drogą leżał worek przy drzewie ale widzę, ze ten worek się porusza. Zatrzymałem się i podszedłem do niego a tam skomlenie i próby wydostania się otwieram i mym oczom ukazał się (jak później się okazało) ok 10kg mieszaniec czy tam podwórkowiec. Zapakowałem ją i do domu dostała wody i jeść nazajutrz do weterynarza, No i została dostała imię Luna i dość szybko zaaklimatyzowała się z kotem Grasem którego też uratowałem z patologicznej rodziny.
Jakość jest jaka jest w końcu robione kalkulatorem.



pies potrafi otwierać piwo? bo jaki z niego pożytegk inny? :D

(widzę tam otwieracz) :D

impressa88

2020-12-22, 08:59
Dziś kota a jutro noworodka martwego. Sortownia śmieci to jedna z najbardziej niewdzięcznych prac jakie można wykonywać. Smród bród i takie właśnie fanty

bloodwar

2020-12-22, 09:08
Prof._Kot_Budd napisał/a:

No Panie, ale tu to musisz rozwinąć temat. Przybliż kim jest prywatnie Najjaśniejsza gwiazda tego portalu. Cały temat o tym napisz + dokumentacja. Dostaniesz >2000 piw. Prosimy...



Próba przekupienia kogoś piwkami kto ma tych piwek ponad 72 000 nie jest zbyt przemyślana aczkolwiek doceniam starania :) Najjaśniejsza Gwiazda raczej by miała coś przeciwko jakbym wrzucał zdjęcia i dane prywatne, zwłaszcza że już dawno temu odszedł z portalu. Od siebie mogę jedynie napisać, że jak łatwo się domyśleć to taki sam zwykły facet jak ja czy Wy - nie ma 4 nóg, 8 oczu a z rąk nie wystrzeliwują mu harpuny na kraby :) gdyby nie przypadek (zapomniał się wylogować z Sadola gdy pożyczał komputer na chwilę znajomemu) to by się pewnie nikt nigdy nie domyślił, że to byl on

janlew

2020-12-22, 11:59
Merkaba napisał/a:

...którego też uratowałem z patologicznej rodziny.


...nie uratowałeś, tylko zaj***łeś komuś kota. Fakt że w ramach zj***nych faszystowskich przepisów jakich dziś pełno, odczłowieczających ludzi i uczłowieczających bydło i nierogaciznę, można robić takie rzeczy, niczego nie zmienia. Zaj***łeś kota i tyle.

SpookyYuuki

2020-12-22, 12:19
Ktoś wie jak się nazywa ta piosenka?

ProstackiCham

2020-12-22, 18:43
@igorek polecam labrador, ani jednego kłaczka nie zrzuci :lol: