18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chłop demoluje SOR w Miechowie

naitsyrk • 2021-06-04, 21:34
"Pacjent z Wielkopolski, który zgłosił się do nas uskarżając się na ból kręgosłupa szyjnego w pewnym momencie zaczął demolować SOR. Zanim został obezwładniony zniszczył drzwi, rozbił przesłony oddzielające personel od pacjentów, cały sprzęt komputerowy wraz z serwerem oraz lampę zabiegową. Mężczyzna zadawał też ciosy personelowi" – powiedział PAP dyrektor Szpitala w Michowie Mirosław Dróżdż.



wodnik

2021-06-06, 10:34

domyslam sie ze jestes glupi i nie udajesz. bo gowno wiesz o realiach, tam nie ma ochrony.... a nikt z pracownikow szpitala nie moze uzyc sily, baaaa nawet policjant ktory pelni sluzbe ratownika medycznego nie moze podjac dzialan.

wiec wypie**alaj poprawiac oceny a koniecc roku !!!

aaaaaaaaaaaaaa

2021-06-06, 18:20
Krz1343 napisał/a:

matole na telefon stary cie robił



Jego stary wysłał w liście (niepoleconym) na błędny adres....


Nie ciesz się k***a, Twój tak nie potrafił i wyszedłeś Ty...

blade2206

2021-06-06, 20:03
I jak przyjęli go w końcu? :)

Mirek19850509

2021-06-06, 21:37
Hmm pierwszy polak interpretujacy sia jak murzyn ,z krwi i kosci :-o :lol: :lol:

robert59

2021-06-06, 22:56
Najciekawsze jest to, ze dwóch kretynów filmuje zamiast zająć się debilem i go obezwładnić!!!

nucturius

2021-06-07, 03:18
Chłop usłyszał, że czas oczekiwania to minimum 12h i się wk***ił xD

mazin

2021-06-07, 11:20
Gościu przyznaje w pewnym momencie, że ma chorobę dwubiegunową. To krzyk o pomoc, takie zachowanie świadczy o tym, że nie był leczony w odpowiedni, albo żaden sposób - chce trafić do psychiatryka i w ten sposób pewnie się mu to uda. Oby!

taigatrommel

2021-06-07, 12:29
Heliar napisał/a:

A ochrona zapewne z grupą inwalidzką, o ile w ogóle jakaś była.
Ps. j***ć wszystkich lekarzy, którzy potrafią tylko kasę liczyć.



A ochrona to w ogóle może interweniować? Kiedyś coś słyszałem od jednego ochroniarza (ale mogłem coś przekręcić), że mogą interweniować tylko jak biją kogoś z personelu, ale jak dewastują lokal to już nie.

porryporr

2021-06-07, 21:06
dumad napisał/a:

w sumie...
moja dziewczyna pare lat temu z pracy trafiła z pracy na SOR w warszawie z wielkim bólem kręgosłupa. Przyjęta o godzinie 14 i do północy żadnych badań jej nie zrobili. siedziała na korytarzu w "kolejce" której nie było.
Nie wiem jakim cudem mi nie puściły nerwy, może mam stalowe, ale gdybym nie miał to bym doj***ł to samo co ten gościu
Dopiero po kłótni i groźbami że uruchomię telefon w tej sprawie i będą mieli problemy jak k***a ręką odjął zadziałało
Ale japie**ole tyle czasu z bólem czekała i nie mogła nawet chodzić
Poj***na polska służba zdrowia
Później dziwota że Polacy nie ufają służbom



Dokładnie, kto nie był na SORze, nie czekał tam ch*j wie dlaczego 8h albo 10h to niech nie pie**oli. Siedzisz w tłumie, i wszyscy czekaj, nic się nie dzieje. Byłem kilka razy sam czy z dzieckiem w kilku szpitalach w Wawie i k***a zawsze to samo. Krew zalewa na to, co tam się dzieje. Puszczają nerwy, ten kraj jest na maksa zj***ny. W ogóle mnie nie dziwi, że typowi odj***ło.

komandos23jw

2021-06-13, 08:18
Ochrona w szpitalu to dziadki z grupą a lekarze to chamy i konowały tak wyglada rzeczywistość w Miechowie ze szpitalem ostatniego kontaktu :!: