18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chłop demoluje SOR w Miechowie

naitsyrk • 2021-06-04, 21:34
"Pacjent z Wielkopolski, który zgłosił się do nas uskarżając się na ból kręgosłupa szyjnego w pewnym momencie zaczął demolować SOR. Zanim został obezwładniony zniszczył drzwi, rozbił przesłony oddzielające personel od pacjentów, cały sprzęt komputerowy wraz z serwerem oraz lampę zabiegową. Mężczyzna zadawał też ciosy personelowi" – powiedział PAP dyrektor Szpitala w Michowie Mirosław Dróżdż.



grzech0987

2021-06-05, 01:57
Gdzie są faceci. Tylko miękkie p*zdy z telrfonrm w ręku
ZENADA Panoeie

supermitek

2021-06-05, 01:57
Debil nie wie, że to z jego kieszeni. Ciekawe czy swoją chatę by tak beztrosko rozpie**alał

grzech0987

2021-06-05, 02:01
h*j tam Owsiak kupi nowe. Zrobię fotkę i będę bohaterem

surojak

2021-06-05, 02:32
Tak sobie pomyślałem, że jakbyśmy wszyscy tak reagowali na te ich "mam czas" źe czekasz po 12 godzin i każdy ma cie w dupie na sorze to by szybko zapie**alali. Tak jeszcze mi się skojarzyło, że jekbyśmy im tak robili z "świrusem" to też byśmy tej plandemi nie mieli.

genokiller14

2021-06-05, 04:04
Prawidłowo zrobił. p*zdy zamiast leczyć ludzi to "leczą" przez telefon albo się czeka w kolejce po kilka h bo im się dupska ruszyć nie chce....ale jak zabulisz prywatnie to nagle kolejki nie ma i da się leczyć bez telefonu

plastic

2021-06-05, 05:07
szkoda, że nie podali wpowodu. obstawiam coś około maseczki/szczepionki

Ja_pikole

2021-06-05, 07:32
W końcu ktoś zrobił porządek w służbie zdrowia :-D
Ciekawe co go tak wk***iło.

ozi212

2021-06-05, 07:33
Co za p*zdy zamiast go naj***ć to wszyscy nagrywaja ,śmiech na sali :mrgreen:

aklemas

2021-06-05, 07:59
Facet się zdenerwował czekając pewnie siedem lub osiem godzin aż pan doktor zejdzie z pielęgniarki, te SORy to przekleństwo, szkoda, że ten incydent nie poprawi pracy w tych miejscach.

ozi212 napisał/a:

Co za p*zdy zamiast go naj***ć to wszyscy nagrywaja ,śmiech na sali



A za co chcesz go bić, dobrze zrobił, niech ktoś pomyśli dlaczego tak zrobił, bo czekał h*j wie ile godzin aż ktoś raczył się nim zająć więc zwrócił na siebie uwagę

ozi212 napisał/a:

Co za p*zdy zamiast go naj***ć to wszyscy nagrywaja ,śmiech na sali



A za co chcesz go bić, dobrze zrobił, niech ktoś pomyśli dlaczego tak zrobił, bo czekał h*j wie ile godzin aż ktoś raczył się nim zająć więc zwrócił na siebie uwagę

GangTrap

2021-06-05, 08:14
Halman napisał/a:

nie znamy kontekstu co sprowokowało gościa ale...
w sumie to rozumiem typa; "służba zdrowia na telefon"... to tak jak by ci sie zj***ł samochód a mechanik przez telefon by ci powiedział jakie narzedzia sobie masz kupić oraz części oraz jak wymienić i zainkasował kasę za "usługę"



Ty to jesteś jednak debilem. Naprawdę myślisz że szpital tak działa bo sobie wymyślił. Przecież to wina rządzących że tak służba działa ale ch*j taki debil jak ty i inni nie wiedzę tego i uprzykrzają życie ludziom co wykonują tylko polecenia od góry. Jesteś durniem jak większość ludzi z twojego marnego poziomu społecznego.

dumad

2021-06-05, 08:32
w sumie...
moja dziewczyna pare lat temu z pracy trafiła z pracy na SOR w warszawie z wielkim bólem kręgosłupa. Przyjęta o godzinie 14 i do północy żadnych badań jej nie zrobili. siedziała na korytarzu w "kolejce" której nie było.
Nie wiem jakim cudem mi nie puściły nerwy, może mam stalowe, ale gdybym nie miał to bym doj***ł to samo co ten gościu
Dopiero po kłótni i groźbami że uruchomię telefon w tej sprawie i będą mieli problemy jak k***a ręką odjął zadziałało
Ale japie**ole tyle czasu z bólem czekała i nie mogła nawet chodzić
Poj***na polska służba zdrowia
Później dziwota że Polacy nie ufają służbom

aaaaaaaaaaaaaa

2021-06-05, 08:44
Pewnie jak powiedział, że boli go kręgosłup, zaproponowali mu termin na luty... Trochę gościa rozumiem... :mrgreen:

Igorek95

2021-06-05, 08:46
Z jednej strony gośc jest mega pojebem i powinien dostać w p*zdę na miejscu, ale jak wyżej wszyscy zauważyli, nie było tam żadnego mężczyzny, tylko p*zdy z telefonami. Z drugiej strony, j***ć wredne baby z sor, nasłuchałem się opowieści z pierwszej ręki co tam się odpie**ala

jednoręki-ujeżdżacz

2021-06-05, 09:36
Czyli typowa c**a lub ewentualnie Janusz nosacz który zawsze w życiu jest przez wszystkich pokrzywdzony. Takie właśnie mamy patologiczne społeczeństwo. Otwórz sobie harnasia i ponarzekaj w internetach.
traf napisał/a:

juz dawno się nauczyłem żeby dbać tylko o siebie,reszta to czysta statystyka


ja...........15

2021-06-05, 10:32
No i dobrze bo tam same nieroby pracują. nie chcieli go przyjąć. j***na służba NIE zdrowia.