18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chłop demoluje SOR w Miechowie

naitsyrk • 2021-06-04, 21:34
"Pacjent z Wielkopolski, który zgłosił się do nas uskarżając się na ból kręgosłupa szyjnego w pewnym momencie zaczął demolować SOR. Zanim został obezwładniony zniszczył drzwi, rozbił przesłony oddzielające personel od pacjentów, cały sprzęt komputerowy wraz z serwerem oraz lampę zabiegową. Mężczyzna zadawał też ciosy personelowi" – powiedział PAP dyrektor Szpitala w Michowie Mirosław Dróżdż.



mam_racje

2021-06-04, 22:35
Profesjonalne i dojrzałe zachowanie - zachować odstęp i dokumentować.
Nikt nie chce sprawy za przekroczenie obrony koniecznej albo nieumyślne zabójstwo jak Murzyna dilera.

Druga sprawa że ten furiat powinien to odpracować.

dr_dex

2021-06-04, 22:38
Gościu rozj***ł parę biurek ale w/g opisu poszedł sie j***ć również serwer. Na 100% synek Pani księgowej co to się zna na komputerach, ogarnia tematy IT.

Jakie to k***a polskie :kawa:

zubek25

2021-06-04, 22:43
traf napisał/a:

juz dawno się nauczyłem żeby dbać tylko o siebie,reszta to czysta statystyka



To dbaj dalej o siebie jak ci kto"zonke"ktorej pewnie nie masz syna lub core na takim sorku zajebie siostre matke brata ch*j wie kogo to sie zwiniesz bo taki debil wszystko rozjebie a ty dalej ja dbam o siebie


:mrgreen:

traf napisał/a:

juz dawno się nauczyłem żeby dbać tylko o siebie,reszta to czysta statystyka



Stary grzyb a pie**oli glupoty stfu na takich walic bana jebac cie zeby cie k***a z probowki nigdy nie wyjeli :mrgreen:

luxpiotr

2021-06-04, 22:44
Zniszczył serwer? Serio? To w takiej instytucji serwer z danymi stoi sobie na sali?

zubek25

2021-06-04, 22:49
luxpiotr napisał/a:

Zniszczył serwer? Serio? To w takiej instytucji serwer z danymi stoi sobie na sali?



No napewno nie rozjobal serwerkow itp ale zanim krowy wyjda cokolwiek robic teraz z nowymi pacjentami to wizyta itd ,kto tam , i co wpisze jak nowego wizytora do szpitalka jak rozjobane wsio na wejsciu

traf

2021-06-04, 22:53
zubek25 napisał/a:

To dbaj dalej o siebie jak ci kto"zonke"ktorej pewnie nie masz syna lub core na takim sorku zajebie siostre matke brata ch*j wie kogo to sie zwiniesz bo taki debil wszystko rozjebie a ty dalej ja dbam o siebie

Stary grzyb a pie**oli glupoty stfu na takich walic bana jebac cie zeby cie k***a z probowki nigdy nie wyjeli



dobra,przekonałeś mnie :) idę walczyć ze złem w naszym kochanym kraju :0 edit - wracam bo nie zjadłem kolacji :)

plastic

2021-06-04, 23:08
zubek25 napisał/a:

No napewno nie rozjobal serwerkow itp ale zanim krowy wyjda cokolwiek robic teraz z nowymi pacjentami to wizyta itd ,kto tam , i co wpisze jak nowego wizytora do szpitalka jak rozjobane wsio na wejsciu



czytam twoje wpisy i nasuwa mi się tylko jedna diagnoza: amfetamina + niskie IQ

ludzi na amfetaminie z wysokim IQ można poznać po tym, że piszą emocjonalnie, impulsywnie, ale zrozumiale, a ty bełkoczesz.
bełkot ćpuna z rozj***nym układem dopaminowym. ch*jowo.

Krzysztof_Elbląg

2021-06-04, 23:22
dogip napisał/a:

I k***a plecy przestały boleć. 2-3 gości i leżałby na glebie. Społeczeństwo smartfonowców. Zero reakcji, tylko telefon w łapie.



Masz racje gdzie jest policja? To nie my mamy się narażać

chociaż jeden mądry tu

Krypt0

2021-06-04, 23:42
Pyrok pie**olny

impah

2021-06-04, 23:43
to nasz member? 8-)

PieronJasnySzlag

2021-06-04, 23:53
zubek25 napisał/a:

To dbaj dalej o siebie jak ci kto"zonke"ktorej pewnie nie masz syna lub core na takim sorku zajebie siostre matke brata ch*j wie kogo to sie zwiniesz bo taki debil wszystko rozjebie a ty dalej ja dbam o siebie


Reagować gdy zagrożona jest rodzina to mus.
Ale k***a dlaczego ktokolwiek ma reagować gdy zagrożone są lekarzyny? lekarzyny które od półtora roku leczą ludzi przez słuchawke, lekarzyny na które co miesiąc musze łożyć spore pieniądze pomimo tego że w razie W i tak musze leczyć się prywatnie bo państwowo nie idzie bo covid? Za nich mam się bić z jakimś pijusem? Chyba się z ch*jem na głowy zamieniłeś.

SkyProph3t

2021-06-04, 23:55
Heliar napisał/a:

A ochrona zapewne z grupą inwalidzką, o ile w ogóle jakaś była.
Ps. j***ć wszystkich lekarzy, którzy potrafią tylko kasę liczyć.


Tak się składa że jestem kwalifikowanym pracownikiem ochrony i zgadzam się z tobą. W mojej firmie pracują śmiecie, którzy dosłownie nie robią nic bo poprzyjmowali takie kaleki z grupami inwalidzkimi i jak się coś dzieje to oczywiście palcem k***a nie ruszą "bo oni mają grupę inwalidzką". Ochroniarz-inwalida. To tak jak skoczek narciarski bez nóg xD

rybsony

2021-06-05, 00:14
Do piachu z parchem

mackuu

2021-06-05, 01:20
Halman napisał/a:

nie znamy kontekstu co sprowokowało gościa ale...


Nie znasz kontekstu, ale...

Halman napisał/a:

w sumie to rozumiem typa; "służba zdrowia na telefon"...


Gość zdemolował SOR zdecydowanie nie przez telefon. Od twojej dedukcji można dostać raka.

:idzwch*j:

SlimShady

2021-06-05, 01:31
dogip napisał/a:

Wysłany





dogip napisał/a:

Za stary jestem. Swoje przeszedłem i wiem jak żyło się w epoce bez techniki i jak się reaguje przy takich palantach w rurkach. Z resztą jeżeli podałeś prawdziwe dane w profilu to też powinieneś znać trochę życia.



O czym ty pie**olisz. Pracownicy SORu nie są od tego by interweniować, ani pacjenci. Po co się narażać takiemu pojebowi, który widać, że jest tak nieobliczalny i waleczny. Od interwencji są służby. Z drugiej strony jakby mu ktoś jebnął w łeb czy w szarpaninie niechcący coś zrobił to nie wiadomo czy by nie został oskarżony potem za pobicie. Bierność ludzi nie wynika więc z wygody, a z rozsądku. Ale można siedzieć w rurkach z telefonem i marudzić, że mamy dzisiaj same p*zdy w rurkach ze smartfonem w ręku. A ile z nich siedzi na sadistiku hmm ;) Tak tak pewnie byś go jedną ręką... choć po mojemu prędzej to on by ciebie na SORze przytrzymał na dłużej.