18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chiny i złamanie karku

FoxEngine • 2020-04-23, 20:16


How would you like to live in Communist China, where they BREAK YOUR NECK, because they think you have the CoronaVirus, & DEMAND compliance! Watch the Policeman who comes in front of the camera. He did it.
Jak za mocne to na hard. A jak było to Łapcie replay

Kostor

2020-04-23, 20:19
Co tu sie odj***lo?

dżonyłojlker

2020-04-23, 20:26
Tak powinna kończyć każda "wyemancypowana" feministka. Piwko dla milicjantów :piwo:

banerr

2020-04-23, 20:39
Fejk. Jakby miała złamany kark to zwieracze by puściły.

Roman270297

2020-04-23, 21:02
Jeśli to prawda to dobrze, że tak się stało. Na ch*j skakała jak ryba wyrzucona na brzeg

potas666

2020-04-23, 21:16
Szkoda ze waszym starym w porę nie strzelil kark, mniej by bylo zjebow hahahahahahahaha

katrzyk3

2020-04-23, 22:21
cos czuje ze jednak koronawirus ja zalatwil

DużyKutas

2020-04-23, 22:21
Po ch*j ja wyciagali z samochodu skoro i tak ja zapakowali do innego?

longlong7

2020-04-23, 22:42
miała współistniejące złamanie karku

Adrian92

2020-04-23, 23:21
Zabili babkę i zapewne rozejdzie się po kościach bo jak zidentyfikują sprawcę jak tam taki tłum i wszyscy w maskach. W Polsce niestety jest podobnie, szarpią człowiekiem, bez przeszkolenia, ręki wykręcić nie potrafią. Idź pan w ch*j z taką policją a jak jej potrzebujesz to tylko słyszysz " nie możemy nic zrobić" to tak dla tych co głośno krzyczą, że policja jest potrzebna. Najbardziej tak krzyczą Ci co nigdy nie mieli z nią do czynienia. Poczekaj aż Ci ktoś zajuma rower czy samochód :) niektórym to chyba komuny brakuje.

StefanRyba

2020-04-23, 23:36
I to ma być przyszły hegemon świata. Dziękuję wolę jednak USA.

Herhard

2020-04-23, 23:40
I cyk wpisana jako ofiara korony.

rzeznianumer5

2020-04-23, 23:46
Herhard napisał/a:

I cyk wpisana jako ofiara korony.



Co ty. Współistniejące zwyrodnienie karku.

basew2

2020-04-24, 00:16
dignogato napisał/a:

Tak powinna kończyć każda "wyemancypowana" feministka. Piwko dla milicjantów



pie**olnij się w łeb

Ay...........ya

2020-04-24, 00:26
Adrian92 napisał/a:

Zabili babkę i zapewne rozejdzie się po kościach bo jak zidentyfikują sprawcę jak tam taki tłum i wszyscy w maskach. W Polsce niestety jest podobnie, szarpią człowiekiem, bez przeszkolenia, ręki wykręcić nie potrafią. Idź pan w ch*j z taką policją a jak jej potrzebujesz to tylko słyszysz " nie możemy nic zrobić" to tak dla tych co głośno krzyczą, że policja jest potrzebna. Najbardziej tak krzyczą Ci co nigdy nie mieli z nią do czynienia. Poczekaj aż Ci ktoś zajuma rower czy samochód niektórym to chyba komuny brakuje.


Jak jesteś bydłem, które drze mordę i się rzuca "bo ja znam swoje prawa, oglondałem W11!!!", to co cię mają nie szarpać? Albo morda w kubeł i robisz, co każą, albo licz się z konsekwencjami - tego brakowało, żeby policja jeszcze każdego j***nego patolaka na kolanach prosiła, żeby wykonywał polecenia. Mylisz anarchię z wolnością, tłumoki, a o obowiązkach obywatela masz więcej, niż mylne pojęcie. Ty to z tych, co to udają cwaniaczka, a potem płaczą mamie, jak mu zły policjant rączkę ścisnął, nie? Z policją miałam do czynienia i ja i znajomi - i jakoś tak się śmiesznie składa, że na ich działania narzeka zazwyczaj bezzębna patola, z dziada pradziada alkoholicy, z pokolenia na pokolenie utrzymynkowie MOPSów, a nie normalni ludzie. Pińcet plus odebrane na piwerko, "wolnościowcu"?


:-)