18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chiny i złamanie karku

FoxEngine • 2020-04-23, 20:16


How would you like to live in Communist China, where they BREAK YOUR NECK, because they think you have the CoronaVirus, & DEMAND compliance! Watch the Policeman who comes in front of the camera. He did it.
Jak za mocne to na hard. A jak było to Łapcie replay

Da...........n2

2020-04-24, 11:34
Aya napisał/a:

Jak jesteś bydłem, które drze mordę i się rzuca "bo ja znam swoje prawa, oglondałem W11!!!", to co cię mają nie szarpać? Albo morda w kubeł i robisz, co każą, albo licz się z konsekwencjami - tego brakowało, żeby policja jeszcze każdego j***nego patolaka na kolanach prosiła, żeby wykonywał polecenia. Mylisz anarchię z wolnością, tłumoki, a o obowiązkach obywatela masz więcej, niż mylne pojęcie. Ty to z tych, co to udają cwaniaczka, a potem płaczą mamie, jak mu zły policjant rączkę ścisnął, nie? Z policją miałam do czynienia i ja i znajomi - i jakoś tak się śmiesznie składa, że na ich działania narzeka zazwyczaj bezzębna patola, z dziada pradziada alkoholicy, z pokolenia na pokolenie utrzymynkowie MOPSów, a nie normalni ludzie. Pińcet plus odebrane na piwerko, "wolnościowcu"?


I po ch*j cioto się tak pieklisz. On ma w sumie rację bo naprzyjmowali ułomków, którzy na szkółkę jadą chlać i por*chać a później nawet prostej dźwigni przy zatrzymaniu nie wykonają poprawnie. Pełno tego gówna widać, jakieś Sandrusie 160cm wzrostu czy wytatułowane Brajanki. Idź w ch*j z taką policja.

MadZdzich

2020-04-24, 12:12
w którym momencie i niby jak jej ten kark złamali? Raczej ręka chrupnęła.

MyNameAlice

2020-04-24, 13:07
Aya napisał/a:

Jak jesteś bydłem, które drze mordę i się rzuca "bo ja znam swoje prawa, oglondałem W11!!!", to co cię mają nie szarpać? Albo morda w kubeł i robisz, co każą, albo licz się z konsekwencjami - tego brakowało, żeby policja jeszcze każdego j***nego patolaka na kolanach prosiła, żeby wykonywał polecenia. Mylisz anarchię z wolnością, tłumoki, a o obowiązkach obywatela masz więcej, niż mylne pojęcie. Ty to z tych, co to udają cwaniaczka, a potem płaczą mamie, jak mu zły policjant rączkę ścisnął, nie? Z policją miałam do czynienia i ja i znajomi - i jakoś tak się śmiesznie składa, że na ich działania narzeka zazwyczaj bezzębna patola, z dziada pradziada alkoholicy, z pokolenia na pokolenie utrzymynkowie MOPSów, a nie normalni ludzie. Pińcet plus odebrane na piwerko, "wolnościowcu"?



Brawo! Jestem tego samego zdania. Jak widzę te filmiki patoli, którzy "udowadniają" że policja jest zła to aż mi się przykro robi. Gdyby te ameby zastosowały się do poleceń policjanta to kontrola przeszłaby szybko i sprawnie... Ale nie, patrzcie wszyscy jaki jestem mądry, oczytany i uciemiężony.

UBcjaPOLSKA

2020-04-24, 18:00
Sprawa prosta, dźwignie ładnie idzie założyć, jak masz sporego farta. Widać na głupich MMA jak tam łatwo i fajnie im dźwignie wchodzą. Albo gdy ktoś ma sporą przewagę fizyczną.

A jak się szarpiesz z Policją, grasz w głupie gry, to wygrywasz głupie nagrody. Pr0ste. Nikt tam jej krzywdy nie chciał zrobić. Niefart.

Pankracy_Młot

2020-04-25, 00:27
Adrian92 napisał/a:

Zabili babkę i zapewne rozejdzie się po kościach bo jak zidentyfikują sprawcę jak tam taki tłum i wszyscy w maskach. W Polsce niestety jest podobnie, szarpią człowiekiem, bez przeszkolenia, ręki wykręcić nie potrafią. Idź pan w ch*j z taką policją a jak jej potrzebujesz to tylko słyszysz " nie możemy nic zrobić" to tak dla tych co głośno krzyczą, że policja jest potrzebna. Najbardziej tak krzyczą Ci co nigdy nie mieli z nią do czynienia. Poczekaj aż Ci ktoś zajuma rower czy samochód niektórym to chyba komuny brakuje.



Bo w krajach socjalistycznych jednostka nie ma znaczenia, liczy się ogół. Niestety, żyjemy w gorszym kraju z gorszymi ludźmi. Na pocieszenie Polska to jeden z lżejszych socjalistycznych zamordyzmów póki co. Śmierć socjalistom!

xXx5226

2020-04-26, 09:57
W Polsce już pow wyborach kopertowych. Szykujcie telefony !!!!

Dziad_Inżynier

2020-04-29, 23:51
Tristan88 napisał/a:

(...) 9 lat temu miałem wypadek w górach, spadłem z wysokości ok 800m. Złamałem sobie obie ręce, nogę kilka żeber, kręgosłup szyjny i naderwałem rdzeń kręgowy.
Z 7 kręgów szyjnych złamałem 5, z czego 4 ze skręceniem i przemieszczeniem. Pół roku śpiączki farmakologicznej i 6 lat rehabilitacji, 7 płytek w kręgosłupie i 4 druty do stabilizacji kręgów szyjnych i mnóstwo cierpienia. (...)


Idi na hui robokopie jeden :shock: Co by ch*j stał i dziengi byli, zdrowia... :roll: