18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chiny i złamanie karku

FoxEngine • 2020-04-23, 20:16


How would you like to live in Communist China, where they BREAK YOUR NECK, because they think you have the CoronaVirus, & DEMAND compliance! Watch the Policeman who comes in front of the camera. He did it.
Jak za mocne to na hard. A jak było to Łapcie replay

Grzeszkowy

2020-04-24, 00:33
Czy ktoś mi może wskazać w której sekundzie ktokolwiek wykonał jakąkolwiek czyność by złamać jej kark? Bo ja K tego nie widzę, a już 5 raz oglądam.

polakwrocek

2020-04-24, 00:42
banerr napisał/a:

Fejk. Jakby miała złamany kark to zwieracze by puściły.



-.- Po sraniu nie ma co wypłynąć

sa...........el

2020-04-24, 00:45
Aya napisał/a:

Jak jesteś bydłem, które drze mordę i się rzuca "bo ja znam swoje prawa, oglondałem W11!!!", to co cię mają nie szarpać? Albo morda w kubeł i robisz, co każą, albo licz się z konsekwencjami - tego brakowało, żeby policja jeszcze każdego j***nego patolaka na kolanach prosiła, żeby wykonywał polecenia. Mylisz anarchię z wolnością, tłumoki, a o obowiązkach obywatela masz więcej, niż mylne pojęcie. Ty to z tych, co to udają cwaniaczka, a potem płaczą mamie, jak mu zły policjant rączkę ścisnął, nie? Z policją miałam do czynienia i ja i znajomi - i jakoś tak się śmiesznie składa, że na ich działania narzeka zazwyczaj bezzębna patola, z dziada pradziada alkoholicy, z pokolenia na pokolenie utrzymynkowie MOPSów, a nie normalni ludzie. Pińcet plus odebrane na piwerko, "wolnościowcu"?



Patola patolą, ale policja w PL stwarza pozór, że pomaga, w rzeczywistości egzekwuje zj***ne, napisane na kolanie prawo. Z czym do ludzi, to nie USA, dopiero co z komuny ta formacja wyszła i jak widać do niej wraca pod naszymi super rządami i przyklaskiwaniu lemingów. Prawa ma przestrzegać również policja, tak samo jak obywatel ma prawo znać swoje prawa. Trudno zrozumieć, co? Zbyt skomplikowane dla plebsu... Nie mówiąc o ich "profesjonalnym" przeszkoleniu i braniu do policji półgłówków. No ale spoko, plebsem się pomiata, więc się podporządkowuj, nawet jak każą jeść gówno.

LaChupacabra

2020-04-24, 00:46
Co najwyżej kostkę skręciła przy wyciąganiu z auta z zemdlała. Nie łykajcie każdej propagandy zamieszczonej w necie. Gdyby człowiekowi tak łatwo szło kark skręcić to po jijitsu/judo/zapasach co drugi trening byłby zakończony czyimś kalectwem.

Tristan88

2020-04-24, 00:47
Niemożliwe jest skręcenie karku gołymi rękami, to nie filmy. Prędzej straciła przytomność.

Według lekarzy aby złamać przeciętnemu człowiekowi kark, należy przyłożyć siłę potrzebną do przesunięcia 453 kilogramowego ciężaru . Przy użyciu takiej siły kręgi szyjne mogą, lecz nie muszą ulec zniszczeniu i rozerwą rdzeń kręgowy.

9 lat temu miałem wypadek w górach, spadłem z wysokości ok 800m. Złamałem sobie obie ręce, nogę kilka żeber, kręgosłup szyjny i naderwałem rdzeń kręgowy.
Z 7 kręgów szyjnych złamałem 5, z czego 4 ze skręceniem i przemieszczeniem. Pół roku śpiączki farmakologicznej i 6 lat rehabilitacji, 7 płytek w kręgosłupie i 4 druty do stabilizacji kręgów szyjnych i mnóstwo cierpienia. Mogę swobodnie chodzić i wykonywać prawie wszystkie czynności.
Przez cały okres rehabilitacji non stop szukałem informacji, czytałem opracowania i książki ortopedyczne, konsultowałem się z różnymi lekarzami, uczyłem się o kręgosłupie oraz jego właściwościach.

kabaszma

2020-04-24, 01:02
Wciąż do policjantów się nie fika, bo nawet jak nie jesteś patusem jak stachowiak to możesz skończyć tak jak on.
Psy z patrolu na "interwencji" > niż ty, ale po fakcie ty + adwokat > niż cała komenda bo żywego łatwiej się reprezentuje.

ritu4l

2020-04-24, 01:32
Tristan88 napisał/a:

Niemożliwe jest skręcenie karku gołymi rękami, to nie filmy. Prędzej straciła przytomność.
Według lekarzy aby złamać przeciętnemu człowiekowi kark, należy przyłożyć siłę potrzebną do przesunięcia 453 kilogramowego ciężaru . Przy użyciu takiej siły kręgi szyjne mogą, lecz nie muszą ulec zniszczeniu i rozerwą rdzeń kręgowy.
9 lat temu (blebleble...)



Ale pie**olisz bzdury jak mało który. Przy użyciu takiej siły mógłbyś urwać komuś głowę, a tu jest mowa o skręceniu karku.

Fill 255

2020-04-24, 02:00
Aby "skręcić kark" potocznie mówiąc wystarczy, że ktoś spojrzy maksymalnie w górę wraz z odchyleniem głowy w tę samą stronę (albo sami go do tego zmusicie siłą) i spowodujecie maksymalny, na siłę skręt główki w prawo lub w lewo. Czysta anatomia, nikt po takim czymś raczej już się nie ruszy.

Jako ciekawostkę: nawet jeśli masz zerwane więzadło poprzeczne, które chroni nas przed zębem kręgu obrotowego to będziecie żyć tak długo dopóki nie spojrzycie w górę, wtedy ząb C2 wbija wam się w rdzeń kręgowy i po chłopie.

alucard321

2020-04-24, 04:07
To się nazywa choroba współistniejąca.

Kuros100

2020-04-24, 05:37
W którym momencie następuje złamanie karku? Bo chyba coś przeoczyłem.

DoubleBorger

2020-04-24, 05:56
Niech mi to jakiś Gmoch rozrysuje, bo nie widzę dokładnie który to zrobił, obstawiałbym tego najbliżej koła LT

V8ROG

2020-04-24, 06:14
Karmazon napisał/a:

Ale pie**olisz bzdury jak mało który. Przy użyciu takiej siły mógłbyś urwać komuś głowę, a tu jest mowa o skręceniu karku.



Urwać głowę,. Chłopcze drogi nawet nie wiesz jakiej siły trzeba mieć żeby urwać łeb od reszty ciała. Dobry jesteś mózg, oj dobry mózg....

silwerbalk

2020-04-24, 06:26
Umarła z przyczyn naturalnych.... W końcu skręcony kark naturalnie kończy się śmiercią.... :lol: sprawa zamknięta dziękuje

mo...........ac

2020-04-24, 08:42
Ciekawe jak jej stopki pachną w tych bucikach. c*pka do wylizania puki ciepła

TorkilKoval

2020-04-24, 08:44
Aya napisał/a:

Jak jesteś bydłem, które drze mordę i się rzuca "bo ja znam swoje prawa, oglondałem W11!!!", to co cię mają nie szarpać? Albo morda w kubeł i robisz, co każą, albo licz się z konsekwencjami - tego brakowało, żeby policja jeszcze każdego j***nego patolaka na kolanach prosiła, żeby wykonywał polecenia. Mylisz anarchię z wolnością, tłumoki, a o obowiązkach obywatela masz więcej, niż mylne pojęcie. Ty to z tych, co to udają cwaniaczka, a potem płaczą mamie, jak mu zły policjant rączkę ścisnął, nie? Z policją miałam do czynienia i ja i znajomi - i jakoś tak się śmiesznie składa, że na ich działania narzeka zazwyczaj bezzębna patola, z dziada pradziada alkoholicy, z pokolenia na pokolenie utrzymynkowie MOPSów, a nie normalni ludzie. Pińcet plus odebrane na piwerko, "wolnościowcu"?



No, ok, ale bez przesady. Zabijanie od razu każdego, kto nie wykonuje polecenia funkcjonariusza??? Przepis na sukces państwa :)