18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chajzer lata z mapą

Wikmndfm • 2013-12-04, 17:41
Program z ulubionej stacji każdego sadisticowego narodowca. Młody Chajzer lata po stolicy z mapą konturową Polski i Europy
Enjoy!


Tracha

2013-12-05, 17:50
Początek filmu - Już myślałem, że będzie materiał na harda gdy coś go potrąci :lodowka:

Zaethrael

2013-12-05, 23:35
Zacny materiał.

A te tam p*zdy co pie**olą o propagandzie - morda w kubeł. To jest program rozrywkowy!
Po pierwsze bez sensu jest pokazywać dobrze wypełnione mapy bo masz kilka minut na przedstawienie swojego materiału - a chodzi w nim o ciekawy show - fakt powinny być jakieś statsy na koniec; kto powinien dostać bilet do Afganistanu i kozie futro, ale chodzi o pokazanie hipokryzji i głupoty - wyszło elegancko.
Po drugie z Turasem - pokazuje jedynie kontrast, że można się tego nauczyć nie będąc wcale długo w kraju. Osobiście wiem gdzie leży każde miasto w którym byłem + te znane z różnych wydarzeń historycznych i nie tylko. Natomiast ta laska co wzięła mapę Polski za mapę świata nie jest wcale taką abstrakcja. Znam ludzi po ekonomicznej, którzy nie znają tabliczki mnożenia, czy dziewczynę, która twierdzi, że Polska nie ma stolicy lub, że koło jej domu żyją dinozaury (kiedyś ją uraczyliśmy takim info - i wcale nie przejmowała się tym by je zweryfikować). Wcale się temu nie dziwię biorąc pod uwagę, że niektórym osobom mózg służy jedynie po to by się nie wypie**alać na dwóch nogach. Zresztą takich kwiatuf jest również pełno tu - na sadolu :>

Se...........on

2013-12-07, 01:16
@ Kalinka

Szacun. Naprawdę niezłe wyniki :D
Ale to strzelanie stanów potwierdza moją teorię ^^