18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chajzer lata z mapą

Wikmndfm • 2013-12-04, 17:41
Program z ulubionej stacji każdego sadisticowego narodowca. Młody Chajzer lata po stolicy z mapą konturową Polski i Europy
Enjoy!


mayday1707

2013-12-04, 19:41
No no powiem wam że zabłysnęli. Ale powiem wam lepszą historię. Akurat w kuchni włączone były tefałeny i reportaż o sukcesie polskich gimnazjów ( tu artykuł na stronie MENu jakie gimnazja są zajebiste ).
No i po tym wszystkim mój cały komentarz sprowadza się do jednego zwrotu: ja pie**ole... :gilotyna:

bober4

2013-12-04, 19:43
Przecież od razu widać, że to jest popaganda... Czemu nie pokazali Polaków, którzy potrafili wskazać prawidłowo miasta(bo raczej nie sądzę, żeby takich nie spotkali, specjalnie pokazali samych idiotów), tylko pokazali, że niby jakiś brudas wie wszystko o Polsce. Od razu widać, że te lewackie k***y z tvnu chcą pokazać, że te ich "multikulti" jest zajebistą sprawą.

Bodziosowy111

2013-12-04, 19:47
Większość z nich to dysmózgi i powinni oddawac państwu za edukacje :facepalm:

blezio

2013-12-04, 19:55
Eeeej, to ja w sumie w Francji mieszkam. Tre bję!

erebre

2013-12-04, 20:17
Najprościej pokazać w TV kilku idiotów i nieuków i zrobić z tego show. Po pierwsze - myślę, że znaczna większość społeczeństwa wie, gdzie leżą duże polskie miasta i są w stanie pokazać je na mapie. Po drugie... naśmiewanie się, że mieszkańcy USA nie potrafią wskazać, gdzie jest Finlandia, Austria, Ukraina i o zgrozo Polska (w końcu My to naród wybrany - powinien każdy wiedzieć gdzie leży) to też żenada. Proponuję w Europie zrobić test i kazać na mapie USA wskazać Oregon, Wyoming, Alaskę, czy o zgrozo... stan Nowy Jork... to też stan...
I tak, przyznaję się - sam nie wiem gdzie te stany mają granice bez zerknięcia na mapę.
Jeszcze proponuję zapytać kto jest głową państwa Kanady i Australii, a dla chętnych wyzwań zapytać jakie państwo w Ameryce Południowej należy do UE.

korzonek

2013-12-04, 20:23
A mi się podobał tok dedukcji starszego pana od Finlandii. Tam się z ruskimi prali to tu :P a wojna zimowa ciekawa sprawa

nynek345

2013-12-04, 21:31
Cholera, a zwrócił ktoś uwagę, że nie widać w jednym ujęciu mapy, osoby zaznaczającej, i tego reportera, który wskazuje co ma ktoś pokazać? Nie wmówi mi ktoś, że Polak nie wie gdzie jest Kraków, albo że laska zaznaczyła Wrocław na Mazurach... Trochę przesadzili z tym ukazaniem Polaka, jako tumana rodem z Ameryki :P

Skimciol

2013-12-04, 21:36
1:44 "Radom w Katowicach" Jeżeli oni twierdzą że tam znajdują się Katowice to niech sie od***dolą od Ty debili którym dorównują swoją wiedzą

epilebzj

2013-12-04, 21:54
... ALE JAK TO PRZECIEŻ W POLSCE EDUKACJA TAKA TRUDNA A W HAMERYCE SAMI IDIOCI ... rzeczywiście jak zwykle internety miały racje ;) . Kiedy przypominam sobie niektórych ludzi ze szkoły to jednak wcale nie jestem zdziwiony tym materiałem.

reczi

2013-12-04, 21:58
Katowice w Wałbrzychu są moim idolem. Chajzer jest takim samym debilem jak dzisiejsza gimbaza. Borze dlaczego nie biją ich książkami po łbach?

Putis

2013-12-04, 22:18
Hmm tak sobie czytam i dochodzę do wniosku Amerykanom żyję się dobrze i dostatnie a są niby głupi a my jesteśmy niby tacy wyedukowani a bida aż piszczy Oo Powiem tak jako Polak też nie byłbym w stanie wymienić wszystkich krajów Afrykańskich bo nigdy mnie to nie interesowało, żyję w Europie to wiem co jest gdzie w Europie.. Tak samo mało kto z Europejczyków wie gdzie leży konkretny stan w USA, niby wiem gdzie leży California, LA, Miami i Waszyngton te jeziorka całe coś tam pamiętam ale bądźmy szczerzy - przecież to że jakiś Amerykanin źle pouzupełniał mapkę Europy nie świadczy o tym że jest głupi?

Cały film to specjalność Chajzera, pozmieniać tak żeby wyszło że ktoś jest głupszy niż się wydaję, wiele osób jest zaskoczona pytaniami albo brzmią one inaczej - wiadomo jak ktoś się zachowuje w stresie ale po prostu nie wierzę że żaden Polak nie uzupełnił prawidłowo mapki bo sam bym to zrobił w 95% ;]

Wisnia1910

2013-12-05, 00:41
No u mnie w pierwszej klasie gimnazjum znalazła się pewna dziewoja, która nie potrafiła rozróżnić kontynentów na mapie świata (włącznie z pokazaniem gdzie znajduje się Europa i Polska).

Se...........on

2013-12-05, 03:34
Cytat:

to tak samo jakby dali wam mapę ze stanami


W ogóle nie tak samo. Tak samo to by było jakby kazać Amerykanom wypisać terytoria Kanady, landy Niemiec czy stany Australii. To są państwa federacyjne i wtedy byłoby tak samo. I jestem więcej niż pewien, że poszłoby im jeszcze gorzej.
Ty wiesz gdzie leży ich kraj i stolica tego kraju, bo Cię w szkole nauczyli. A że kraj duży to ch*j. To nie jest tak, że przegapiliśmy jakiś etap edukacji, po prostu NIKT nie uczy się stanów, bo to jest wiedza przydatna do srania w najlepszym wypadku.

@erebre - 1. Królowa Wielkiej Brytanii, 2.Gujana Francuska. O to też Chajzer pytał ;)

Jak wszyscy tacy mądrzy, to zapraszam, nie zapomnijcie pochwalić się wynikami:
test jest na online seterra net ;)

drjointbdg

2013-12-05, 10:59
Kiedyś w szkole mieliśmy taka brzydka I głupia k***e co myślała ze jest piekna i madra, nauczycielka zaskoczyła ja pytaniem "gdzie leży Polska" a ona wypalila z pełną powagą "w azji". :->

kalinka21

2013-12-05, 17:45
@Senion

Cytat:

Jak wszyscy tacy mądrzy, to zapraszam, nie zapomnijcie pochwalić się wynikami:
test jest na online seterra net ;)



Europa: Kraje - 95% 2:06
Europa: Stolice - 78% 3:35
Polska: Województwa - 84% 0:55 (zmyliły mnie angielskie nazwy)
Ameryka Północna i Środkowa: Kraje - 82% 0:42
Ameryka Południowa: Kraje - 76% 0:52
Azja: Kraje - 67% 3:52
Afryka: Kraje - 45% 6:25
Swiat: Wielkie kraje - 75% 5:17 (Błędy tylko w Afryce)
USA: Stany - 41% 6:19 (Bardziej strzelanie i zapamiętywanie)
Swiat: Części świata - 100% 0:08 :)
Świat: Oceany, morza i jeziora - 67% 3:41
Świat: 25 największych miast świata - 69% 2:08


http://online.seterra.net/pl/