18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ceuta

nowynick • 2018-07-31, 13:09
Murzyny usłyszały, że Włoski rząd postanowił nie przyjmować, Grecja też coraz bardziej nieprzychylna to wybrali inną drogę. Ceuta - afrykańska część Hiszpanii, bohaterowie nagrania już są na terenie UE :( Zamiast ich zrzucać czy do prądu tą siatkę podłączyć wzywają pomoc żeby ich pozdejmować z ogrodzeń.


PS same kobiety i dzieci k***a. Jak już ten desant zakończą to wojsk Allaha w Europie będzie więcej niż naszych żołnierzy...

Kveldulf

2018-07-31, 23:31
Ja tu widzę samych ochotników do pracy przymusowej :-D

Cienió

2018-07-31, 23:56
Wiecie co jest najciekawsze ? każdy z tych ,murzynow potrafi obsłużyć karabin. Ciekaw jestem ilu europejczyków to potrafi.

Ojciec666

2018-08-01, 00:23
"Ceuta - afrykańska część Hiszpanii" , raczej hiszpańska część Afryki. Do hiszpańskiego lądu (czyt. Europy) muszą jeszcze przepłynąć Cieśninę Gibraltarską. W każdym razie nie zmienia to faktu, że mogą niedługo w prosty sposób stać się obywatelami UE :(

Ja...........ro

2018-08-01, 04:31
1:10-1:13 jak mu ładnie z buta wyj***ł hehe

100Burned

2018-08-01, 13:03
Myślicie że za jakiś czas rozpocznie się masowa eksterminacja czarnych?

AN...........or

2018-08-01, 13:56
jakie dogodne nigetsy. Mam nadzieje że będą srogo r*chać białe kobiety w EU

_R...........s_

2018-08-01, 18:00
@Spiderowski
Cytat:

Czyli nie ma to nic wspólnego z tym że ponad 40 lat


Myślałem że jak napiszę okupacji, to większość się domyśli że uznaję, tak samo jak spora część społeczeństwa, że pobyt kolegów ze wschodu u nas to też okupacja. Niestety, chyba się przeliczyłem.

Cytat:

Niemcy nie dość że na wojnie sporo się wzbogacili bo kradli na potęge to jeszcze Plan Marshalla pomógł im w odbudowie gospodarki.



No właśnie, gospodarny naród, oni się rozwijali, tworzyli, kombinowali, a u nas wtedy jeszcze jakoś to szło, nie dlatego że jakoś nam wielki brat pomagał, ale dlatego że blok wschodni nie wypracował sobie tak doskonałych mechanizmów kolonizacji gospodarczej poddanych krajów, tak jak jest to teraz.

Cytat:

My w tym czasie jednym z naszych skarbów dzięki którym odbudowaliśmy Polske, węglem, musieliśmy się dzielić z Rosją.


A dziś lwia część wszelkich wypracowanych zysków przez polskiego pracownika odpływa gdzieś do zachodnich korporacji, wielkich firm, które nie dość że u nas płacą tyle co nic, to jeszcze bezczelnie dzięki kreatywnej księgowości przynoszą jedynie straty, więc podatki są zajebiście małe. Do tego dochodzą banki i fundusze inwestycyjne. Na przykład taka budowlanka, osiedla stawia zachodni fundusz inwestycyjny, koszt mieszkania powiedzmy 2.5k/m2, ktoś to kupuje, płaci powiedzmy 6k za metr, już mamy zysku 3.5k, a teraz pomyśl że ten sam klient bierze także kredyt w banku, przez co to spłaty ma jakieś 9k/m2. Tym sposobem na jednym mieszkaniu można zarobić jakieś ponad dwa razy tyle ile się wsadziło. To kwoty mniej więcej przybliżone. Tak można wymieniać i wymieniać sposoby jakimi nasz kraj jest drenowany.

Cytat:

Kazda kreatywność i przedsiębiorczość nie dość że niemiała prawa rozwoju to jeszcze była tłamszona przez aparat państwa.


Ale chodzi ci o to że teraz, czy wtedy? Patrząc po liczbie produktów i patentów wtedy cokolwiek jeszcze szło, i można było winę zwalać na czerwonych że tak słabo, a dziś w wolnym kapitalizmie pod względem innowacyjności jesteśmy w ogonku europy, a mit o polskich specjalistach i inżynierach w parę lat prysł.

nowynick

2018-08-03, 09:12
100Burned napisał/a:

Myślicie że za jakiś czas rozpocznie się masowa eksterminacja czarnych?



Myślę, że za 50 lat Europę czeka los Jugosławii. Podział na regiony pod względem etnicznym i religijnym okraszony dużą porcją krwi

qwerq221

2018-08-04, 18:49
co wy chcecie przeciez widac ze czysci francuzi