18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ceuta

nowynick • 2018-07-31, 13:09
Murzyny usłyszały, że Włoski rząd postanowił nie przyjmować, Grecja też coraz bardziej nieprzychylna to wybrali inną drogę. Ceuta - afrykańska część Hiszpanii, bohaterowie nagrania już są na terenie UE :( Zamiast ich zrzucać czy do prądu tą siatkę podłączyć wzywają pomoc żeby ich pozdejmować z ogrodzeń.


PS same kobiety i dzieci k***a. Jak już ten desant zakończą to wojsk Allaha w Europie będzie więcej niż naszych żołnierzy...

PieronJasnySzlag

2018-07-31, 14:11
remi1982 napisał/a:



Czy Ty czytasz co piszesz? Nie ma rąk do pracy? k***a, pracodawcy dostają dotacje przy zatrudnianiu ukropów. A jak Polak ma iść zapie**alać za 1600zł to lepiej stąd wypie**alać. Większość z tych ukropów to j***ny margines, swołocz z dzikich pól. Kryminaliści i dupodajki.
Z takiej sytuacji jaką mamy obecnie, cieszą się tylko popie**oleni przedsiębiorcy którzy nad interes kraju w którym żyją stawiają własne zarobki.


Człowieku, wyjdź na ulice. Wszędzie szukają rąk do pracy. Siłą rzeczy potrzeba taniej siły roboczej żeby ten czas wykorzystać: przyjąć więcej zleceń, zatrudnić ludzi, odprowadzić podatki, rozwijać firme. Jak dla Ciebie interesem kraju jest zminimalizować firmy do minimum ale płacić godne pensje jak na zachodzie to sobie załóż firme.

Wiadomo - jakby gospodarka nie była obciążona takim opodatkowaniem i głupim socjałem to by było lepiej.

nowynick napisał/a:

:roll:

wg mnie wystarczyło by 60-70% tego co w Niemczech i Polacy by wracali

minimalna niemiecka 1498 euro (styczeń 2018), 60 % po dzisiejszym kursie to 3800 zł MINIMUM...


No banalnie proste. Teraz mi wytłumacz jak niby w polsce podnieść tak pensje.

Wiewór

2018-07-31, 14:14
Spiderowski napisał/a:



Poniekąd to prawda że nakręcają gospodarke. Jest tyle roboty że naprawde nie ma rąk do pracy. Powrót emigracji nie wyrównał by tego zapotrzebowania ale faktem jest że jakby obniżyć podatki to niejeden by wrócił. Z takiej sytuacji jaką mamy teraz nic tylko się cieszyć. Ciekawie będzie kiedy ten okres prossperity się skończy (a to pewnie jeszcze jakieś 2-4 lat)


W Polsce nie brakuje rąk do pracy. Pracodawcy po prostu nie chcą płacić, szukają ludzi za minimalną i skamlają, jak zbity pies, że nie ma ludzi do roboty. U mnie w robocie codziennie przychodzą chętni pytać o pracę. Jak słyszą stawkę dla robotnika to wychodzą ze śmiechem.
Zatrudnianie imigrantów to niekorzystne zjawisko dla gospodarki. Korzyści na chwilę. Długoterminowo Polska będzie ubożeć bo imigranci wywożą zarobione pieniądze zagranicę a nie inwestują i wydają w Polsce.

Cara_Al_Sol

2018-07-31, 14:17
CoJaTamk***aWiem napisał/a:


Pokaż mi choć jedno zdjęcie zastrzelonego brudasa nad siatką, a nie za, to pogadamy.


Niestety, nie ma zdjęcia 'Po', ponieważ IDF cenzuruje swoje publikacje.
Lat 13. Okolice Ramallah.

To z kolei inne zdjęcie, tym razem 'PO'.


"Israeli soldiers carry away an injured Palestinian who tried to approach the border fence east of Jabalia in the northern Gaza Strip, June 27, 2018"
Dalej czytamy o radosnej nowinie: "The health ministry says 17-year-old Abdel-Fattah Azzom later died in a Gaza hospital."
Mam nadzieje, że pomogłem.
Pozdrawiam!

nowynick

2018-07-31, 14:35
Spiderowski

skasować 500+, dodatki socjalne, wyp***zielić połowę urzędników i można obniżyć podatki. Teraz na rząd pracujesz ponad połowę roku, jakbyś robił dwa miesiące to siłą rzeczy pensje poszybowały by w górę... ;)

PieronJasnySzlag

2018-07-31, 14:38
No tu się zgodze w 100% ale to marzenie ściętej głowy. Raz że nie mamy elit zdolnych do takich zmian a dwa UE by nam niepozwoliła (vide Rumunia).

Budrys2000

2018-07-31, 17:45
Zapowiada się ostre rżnięcie panien w Sewilli, Maladze i innych południowohiszpańskich miastach. Należy się im za ten trud wzbogacania kultury europejskiej o elementy religii pokoju i miłości.

Arathnmor

2018-07-31, 17:52
I wróci Kalifat Kordoby.. jaka piękna ta ich UE.

_R...........s_

2018-07-31, 18:34
@Abraxus

Problem w tym, że żydzi nie tyle strzelali do czarnych, tylko bombardowali szkoły i szpitale, przez co dziś mamy taką dzicz. Jeszcze w latach 60 było tam spokojniej i dużo bardziej zachodnio niż u nas.

No ale skądś trzeba ciągnąć ropę, a bogate i świadome społeczeństwo nie odda jej w zamian za "pomoc" zachodnich korporacji i koncernów zbrojeniowych.

@Spiderowski
Cytat:

Ale jak ma Polski pracownik zarabiać tyle co w Niemczech czy Anglii??


Cytując beatkę "Wystarczy nie kraść". Firmy w Polsce bardzo często mają dość pieniędzy, ale u nas ciągle Janusze żyją w mentalności lat 90, gdzie pracownik który jebie 40 godzin tygodniowi płatnie, do tego 10 nadgodzin bezpłatnie, to idealny pracownik. Ciągle uważa się inwestycje w pracownika, kursy i rozwój za straty, a co gorsza pracownik wykształcony może uciec do innej firmy, dlatego dołuje się pracownika. Ciągle istnieje mentalność dorobienia się jak najszybciej, zamiast inwestować w maszyny, sprzęt, czy lepszych pracowników, wydaje się u nas kasę na życie w luksusach, wille dla siebie, mieszkania dla dzieci, a potem płacz, "bo jeszcze kredyty nie spłacone, a pracownicy roszczeniowi i nie chcą j***ć za minimalną na przestarzałym sprzęcie w brudnych odrapanych halach, a nowi nie przychodzą".

Prawda jest taka, że u nas model gospodarczy jest tak ch*jowy i nieporadny, że pewnie nie prędko coś się poprawi. Sytuacja w której małe firemki mają tyle przeszkód, i tyle poj***nych opłat i przepisów, że mało komu się chce jeszcze w to bawić i tworzyć coś wartościowego. W której największe korporacje (zachodnie oczywiście) dostają miejsca w strefach ekonomicznych, gdzie prawie nie płacą podatków, większe firmy u nas też omijają większość podatków wykazując straty. A jak wykazać najłatwiej stratę? Tworzymy spółkę córkę, i na handlu z nią okazuje się że obie firmy są do tyłu, bo przeróżne koszta zjadają cały zysk.

Nie będziemy nigdy zarabiać tyle co niemcy, bo po prostu lata zaborów, okupacji i klerykalnej indoktrynacji wpoiło w naród ducha poddaństwa i niewolnictwa. Nie znam innego narodu, którego reprezentanci wyjeżdżając za granicę, najlepiej wychodzą trzymają się od siebie jak najdalej. Nawet cyganie, Ukraińcy czy Pakole potrafią trzymać się razem.

saves

2018-07-31, 21:16
Wyposzczeni. Krzyczą "koza".

PieronJasnySzlag

2018-07-31, 21:43
_RottenFetus_ napisał/a:


Nie będziemy nigdy zarabiać tyle co niemcy, bo po prostu lata zaborów, okupacji i klerykalnej indoktrynacji wpoiło w naród ducha poddaństwa i niewolnictwa.


Acha, zarabiamy ch*jowo bo mentalność :D
Czyli nie ma to nic wspólnego z tym że ponad 40 lat żyliśmy za żelazną kurtyną i światowy rozwój nas ominął a ma to związek z naszą mentalnością. Nieźle odpłynąłeś.

Niemcy nie dość że na wojnie sporo się wzbogacili bo kradli na potęge to jeszcze Plan Marshalla pomógł im w odbudowie gospodarki. Potem mogli już w 100% kożystać z wolnego handlu i rozwoju.
My w tym czasie jednym z naszych skarbów dzięki którym odbudowaliśmy Polske, węglem, musieliśmy się dzielić z Rosją. Kazda kreatywność i przedsiębiorczość nie dość że niemiała prawa rozwoju to jeszcze była tłamszona przez aparat państwa.

Więc teraz jak ktoś się dziwi czemu my nie zarabiamy tyle co niemiec to ręce opadają.

ProVVe

2018-07-31, 22:30
Mordować tak aby czuli, że umierają... Tyle mam k***a do powiedzenia, a to mądry człowiek powiedział

CoJaTamKurwaWiem

2018-07-31, 23:00
Cara_Al_Sol napisał/a:


Niestety, nie ma zdjęcia 'Po', ponieważ IDF cenzuruje swoje publikacje.Obrazek
Lat 13. Okolice Ramallah.

To z kolei inne zdjęcie, tym razem 'PO'.

Obrazek
"Israeli soldiers carry away an injured Palestinian who tried to approach the border fence east of Jabalia in the northern Gaza Strip, June 27, 2018"
Dalej czytamy o radosnej nowinie: "The health ministry says 17-year-old Abdel-Fattah Azzom later died in a Gaza hospital."
Mam nadzieje, że pomogłem.
Pozdrawiam!




Jedno k***a, proste zdanie, a i tak nie potrafisz ogarnąć...
Cytat:


Pokaż mi choć jedno zdjęcie zastrzelonego brudasa nad siatką, a nie za, to pogadamy.


ans83[Ż]

2018-07-31, 23:08
niestety, ale Hiszpanie (a dokładniej to Hiszpanki) boleśnie się przekonają co to znaczy inwazja z czarnego lądu. Właśnie wróciłem z Madrytu i to co tam widziałem mrozi krew w żyłach. Fajne duperki chodzą samotnie po ulicach w nocy, a faceci siedzą po przystankach i stacjach metra i wsadzają sobie języki w gardło. Jak wpuszczą tam tych dzikusów to będzie istna rzeź!