18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ceuta

nowynick • 2018-07-31, 13:09
Murzyny usłyszały, że Włoski rząd postanowił nie przyjmować, Grecja też coraz bardziej nieprzychylna to wybrali inną drogę. Ceuta - afrykańska część Hiszpanii, bohaterowie nagrania już są na terenie UE :( Zamiast ich zrzucać czy do prądu tą siatkę podłączyć wzywają pomoc żeby ich pozdejmować z ogrodzeń.


PS same kobiety i dzieci k***a. Jak już ten desant zakończą to wojsk Allaha w Europie będzie więcej niż naszych żołnierzy...

~Velture

2018-07-31, 13:30
Same kobiety i dzieci :homer:

Bambusy wyczuły słabość białego w ostatnich latach i instynkt się załączył aby wykorzystać słabszego.
Lewaki, liberałowie i inne zjeby mogą mi wmawiać rasizm ale ja opisuję tylko zachowanie zwierząt w naturze. Tak samo się dzieje w świecie przyrody.

Wiewór

2018-07-31, 13:33
A jak Żydzi strzelają do brudasów skaczących przez siatkę to jest płacz.

PieronJasnySzlag

2018-07-31, 13:35
Chwal Ukraińca swego, bo mogłeś mieć czarnego.
Co Hiszpania zrobi z taką nadwyżką intelektualistów? Sami lekarze, prawnicy, fizycy i architekci.

nowynick

2018-07-31, 13:35
Abraxus napisał/a:

A jak Żydzi strzelają do brudasów skaczących przez siatkę to jest płacz.



od płaczu lewaków nie giną ludzie, nie popieram Izraela, to okupant, natomiast na tyle mądry naród żeby trzymać się z dala od muzułmanów

Spiderowski napisał/a:

Chwal Ukraińca swego, bo mogłeś mieć czarnego.



Ukraińcy w Polsce są potrzebni żeby chronić polskiego pracodawce przed wyzyskiem ze strony polskiego pracownika ;) . Wmawia się nam, że gospodarkę nam nakręcają. Mamy w zachodniej europie ze 3 mln obywateli, którzy jakby usłyszeli "zarobicie 70% tego co macie na wyjeździe" w większości zaczęli by się pakować... A tak "mam 10 ukraińców na twoje miejsce i wypie**alaj jak nie pasi".

CoJaTamKurwaWiem

2018-07-31, 13:37
Abraxus napisał/a:

A jak Żydzi strzelają do brudasów skaczących przez siatkę to jest płacz.


Pokaż mi choć jedno zdjęcie zastrzelonego brudasa nad siatką, a nie za, to pogadamy.
Chociaż nie... z takimi jak ty się nie gada...

aaaaaaaaaaaaaa

2018-07-31, 13:47
Kiedy te k***y na zachodzie zczają, że to k***a inwazja....
A do takich najeźdźców się k***a strzela.

PieronJasnySzlag

2018-07-31, 13:49
nowynick napisał/a:


Ukraińcy w Polsce są potrzebni żeby chronić polskiego pracodawce przed wyzyskiem polskiego pracownika ;) . Wmawia się nam, że gospodarkę nam nakręcają. Mamy w zachodniej europie ze 3 mln obywateli, którzy jakby usłyszeli "zarobicie 70% tego co macie na wyjeździe" w większości zaczęli by się pakować...



Poniekąd to prawda że nakręcają gospodarke. Jest tyle roboty że naprawde nie ma rąk do pracy. Powrót emigracji nie wyrównał by tego zapotrzebowania ale faktem jest że jakby obniżyć podatki to niejeden by wrócił. Z takiej sytuacji jaką mamy teraz nic tylko się cieszyć. Ciekawie będzie kiedy ten okres prossperity się skończy (a to pewnie jeszcze jakieś 2-4 lat)

kiedystobylo

2018-07-31, 13:53
W tym momencie wystarczy że każdy imigrant zabije 2-3 europejczyków i w jeden dzień zachodnia europa przestaje istnieć

nowynick

2018-07-31, 13:56
Up

siłą rzeczy nakręcają, bo tu żyją, natomiast bez nich Polacy łatwiej by wywalczali podwyżki. Jakby polski pracownik zaczął zarabiać kwoty zbliżone do zachodnich nikt normalny by nie emigrował rozstając się z rodziną...

remi1982

2018-07-31, 13:56
Spiderowski napisał/a:



Poniekąd to prawda że nakręcają gospodarke. Jest tyle roboty że naprawde nie ma rąk do pracy. Powrót emigracji nie wyrównał by tego zapotrzebowania ale faktem jest że jakby obniżyć podatki to niejeden by wrócił. Z takiej sytuacji jaką mamy teraz nic tylko się cieszyć. Ciekawie będzie kiedy ten okres prossperity się skończy (a to pewnie jeszcze jakieś 2-4 lat)



Czy Ty czytasz co piszesz? Nie ma rąk do pracy? k***a, pracodawcy dostają dotacje przy zatrudnianiu ukropów. A jak Polak ma iść zapie**alać za 1600zł to lepiej stąd wypie**alać. Większość z tych ukropów to j***ny margines, swołocz z dzikich pól. Kryminaliści i dupodajki.
Z takiej sytuacji jaką mamy obecnie, cieszą się tylko popie**oleni przedsiębiorcy którzy nad interes kraju w którym żyją stawiają własne zarobki.

PieronJasnySzlag

2018-07-31, 14:01
nowynick@ Ale jak ma Polski pracownik zarabiać tyle co w Niemczech czy Anglii?? Idźmy dalej w tej fantazji; jakbyśmy zarabiali więcej od niemców to by niemcy do nas imigrowały...

Bez ukrainców Polacy ch*ja by wywalczyli bo by co druga firma nie mogła się rozwinąć bo nie ma kto pracować i trzeba by zlecenia nieprzyjmować. Zleceń jest tyle że Polak musiał by siedzieć po 13 godzin w pracy.

nowynick

2018-07-31, 14:03
:roll:

wg mnie wystarczyło by 60-70% tego co w Niemczech i Polacy by wracali

minimalna niemiecka 1498 euro (styczeń 2018), 60 % po dzisiejszym kursie to 3800 zł MINIMUM...

jackalski

2018-07-31, 14:06
Ktoś mi powie po cholerę Hiszpanii Melilla i Ceuta?
Zhandlowaliby Marokańczykom, a nie bawili się w zamorskie kolonie.

nowynick

2018-07-31, 14:08
porty, opłaty, logistyka, cło. Trochę są na tym do przodu ;)

nie zmienia faktu, że jak byłem mały i wchodziłem na Śnieżkę to mi rodzice tłumaczyli, że do granicy nie możemy bliżej podejść, bo wojsko zacznie strzelać. I k***a prawidłowo! Na to tutaj brak słów...