18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cejrowski vs Korwin Mikke

Pycholandia • 2013-07-06, 22:11
I zwycięzcą jest ? :?: :arrow: :kawa:

bdogieros

2013-07-06, 23:58
@all do tych wszystkich co sobie marihuanę wstrzykujecie!

Wasze matki wiedzą, że ćpiecie? Nie wiedzą, że ćpiecie bo byście obiadu nie wpie**olecie. Cwaniaczki za dyszkę!

dagins

2013-07-07, 00:03
Pojedynek z Korwinem to samobójstwo, każdy bardziej doświadczony polityk w Polsce o tym wie.

di...........os

2013-07-07, 00:05
SZAJBAAA napisał/a:



18 latek :facepal:
Synku ty jeszcze od cyca za bardzo nie odrosłeś a pie**olisz jak byś był nie wiadomo jak doświadczony w życiu... :facepalm:

Co do dragów uwierz mi że wszędzie jest dostęp do tego i jak nie wychowasz sam dziecka to rząd tego za ciebie nie zrobi ( w ogóle do kogo ja to mówię...)

Do spania!


ps.
@dionizodoros
Jak bym cie miał pod ręką to bym ci zęby wyj***ł, tak mnie wk***iasz!



Mniej ważne, ile czasu trawisz, lecz z jakim trawisz go efektem. On mógłby mieć i 10 lat, lecz przebijać cię przy tym poważnością.

Nie ja cię osądzam, lecz twe słowa - a te pozbawione powabu mowy retorskiej i, co gorsza, spójności dialektycznej - najważniejszej składowej logiki. Twe okrzyki w bitwie by się zdały, lecz z subtelnością dyskursu sobie nie radzą.

Prescot

2013-07-07, 00:12
Jeżeli chcemy uratować Polskę musimy głosowac na JKM

di...........os

2013-07-07, 00:15
dagins napisał/a:

Pojedynek z Korwinem to samobójstwo, każdy bardziej doświadczony polityk w Polsce o tym wie.




Wybacz, lecz zechcę zwątpić. Jego mowa może wydać się niezwykła może dla kogoś, kto nigdy nie oglądał porządnie zbudowanego systemu argumentacyjnego. Dlatego ma ona dar pociągania co mniej wykształconego tłumu - ten nie czytuje filozofów.

konek3

2013-07-07, 00:19
Legalizacja jest dobrym pomysłem z tego względu, iż wtedy rynek używek byłby kontrolowany. Dzisiaj każdy dzieciak nastolatek może kupić "działkę" u jakiegoś dilera pod szkołą, jeszcze nie wiadomo z jaką domieszką jakiegoś gówna. Jeśli nastąpiłaby "mądra" legalizacja, załóżmy z wyrokiem 1x lat za sprzedanie mocnych używek nieletniemu, to kto odważyłby się ryzykować? Co do argumentu "a co jak twoje dzieci by zaczęły ćpać" - jeśli nie umiesz wychować dziecka, żeby nie zostało ćpunem to jesteś zwyczajnym gównem i przegrańcem życiowym,a jeśli pamiętam to istnieje jeszcze opieka społeczna, a tu nie wątpię w "opiekuńczych" sąsiadów. ;-)

xS...........on

2013-07-07, 00:20
bo tak k***a w ogóle, to żeby nie te stare p*zdy co chodzą na wybory i glosują na co każe kościół, to doszłoby w końcu do zmian.
tu chodzi o przyszłość narodu, o to w czym my (młodzież którą tak teraz państwo od zła ochrania i coraz bardziej udupia) będziemy się tarzać. młodszych się nie dopuszcza bo niepełnoletni i "ch*ja wie o życiu i zna o polityce", spoko. a taki stary p*zdryk co już mu się skleroza włącza i ledwo do skrzynki z kopertą trafia ma więcej do powiedzenia.
swojej przyszłości* osoby starsze (żeby nie było że nie mam do nich szacunku bo babcię swoją kocham najmocniej ale ona się do takich rzeczy o których się nie zna nie miesza) i tak nie zmienią, a nam przez swoje zestarzałe poglądy i ograniczoną i powykręcaną wiedzę z TV, mogą tylko spieprzyć.
powinno się w końcu zrobić jakieś progi wiekowe do tych głosowań ale komu na tym zależy skoro sami wiemy kto siedzi w tym chlewie na górze władzy.
tak więc młodzież na różowe jednorożce i zapie**alać do urny jak husaria po wolność!

Hanniballl

2013-07-07, 00:20
rockface123 napisał/a:

I bardzo dobrze powiedział tej katolickiej cejrowatej mordzie. Jak ktoś będzie chciał ćpać to będzie i żaden zakaz mu w tym nie zaszkodzi podobnie jest z broniami palnymi, jak ktoś będzie chciał ją zdobyć zdobędzie, jaka jest tego puenta ? a no taka, że w obu przypadkach zarabiają osoby trzecie, a nie j***ny rząd.

dziękuje.




W Polsce nie można wprowadzić takich zasad pozyskiwania broni jak to jest np. w usa. tam to działa od wielu wielu lat i dla nich to prawo do posiadania broni, jest jak dla Polaka posiadanie prawa jazdy (czyt. coś normalnego). Jeśli w Polsce wprowadzi się powszechny dostęp do broni, to cała patologia, która teraz za krzywe spojrzenie, pod wpływem alko Ci wpie**oli, zaczęłaby strzelać. A potem tłumaczenie: "ale ja byłem pijany...". Teraz Cię co najwyżej pobije, a tak to by cię prawdopodobnie zabił. To samo na dyskotekach, non stop ktoś komuś po mordzie da, ciekawe co by było gdyby co poniektórzy z nich mieli broń.
Polacy to bitny naród, nie to co amerykańce, lepiej nie kusić losu. Czasami sami nawzajem musimy się ograniczać, dla własnego bezpieczeństwa.

Jeszcze co do tego, że niektórzy mają broń nielegalnie, ok ale takich osób jest bardzo mało, a gdyby wprowadzić powszechny dostęp, to gwarantuje ci, że co drugi dres miałby gnata dla szpanu już na drugi dzień...

jejabig

2013-07-07, 00:22
Dionizodorosie, jakbym sam Siebie czytał-
- nie ważne są trwogi, lecz ważny jest obyczaj.
Jak Etna w Pompejach - Twój kojot zaskowytał,
piszę jak i Ty, lecz nie ćpać wcale mam zwyczaj,

Każdego ranka - płaczę
Kaw szklanka - skaczę
Płaczę - narzekam
Skaczę - zaczekam

Mlecznej drogi szlakiem tarte,
Me są drzwi serca rozdarte


JK

!Timon

2013-07-07, 00:23
@dionizodoros

Z całym szacunkiem ale piłkarze nie grają w smokingach chociaż niewątpliwie dodałoby im to powagi i elegancji.

Twoja wypowiedź to typowy bełkot pseudonaukowy mający wywołać wrażenie mądrego wywodu. Niestety nie udało Ci się oddać esencji ich wypowiedzi przy użyciu trudnych sformułowań. Musisz poćwiczyć.

W kwestii systemu argumentacji Korwina - on mówi o rzeczach prostych, przyziemnych. Nie prowadzi metafizycznych wywodów na temat tego czym jest człowiek przed narodzinami czy co będzie po śmierci.
To są konkretne wypowiedzi o otaczającej rzeczywistości poparte argumentami merytorycznymi.

Można szukać wyższej idei a akcie wypróżnienia, rozważać zasadność higieny po defekacji.
Można też stwierdzić, że po sraniu dupę należy podetrzeć bo będzie śmierdziało.

Peter-Norivotset

2013-07-07, 00:25
dionizodoros napisał/a:




Wybacz, lecz zechcę zwątpić. Jego mowa może wydać się niezwykła może dla kogoś, kto nigdy nie oglądał porządnie zbudowanego systemu argumentacyjnego. Dlatego ma ona dar pociągania co mniej wykształconego tłumu - ten nie czytuje filozofów.


Hehe lubie takie wywody.
Czyli Krzysztof Rybiński jest jak to mówisz tym z niewykształconego tłumu jak i reszta "słabo wykształconych", którzy mówią, że jego poglądy są słuszne?

jejabig

2013-07-07, 00:28
!Timon

Pięknie wybrzmiały głosu Twego dzwony,
Gdy słyszę Timon Pumba, Ja, natchniony
Drę granitowe bloki Horacego
Śpiewam Cię, pragnę więcej głosu Twego
Powtarzam- głosu
Mówię toż- Twego
Słonego- sosu
Broń Boże- złego...



JK

Freedom_69

2013-07-07, 00:31
Pomimo, że nie jestem jakimś zajebistym jaraczem czy coś uważam, że marihuana powinna zostać zalegalizowana. Czemu? Już wyjaśniam i to w punktach:
-14 latkowi(nie tyle lat nie mam :P ) w Warszawie jest łatwiej dostać trawke, niż w Amsterdamie ze względu na to, iż tu diler i tak sprzedaje nielegalnie i tak, natomiast tam szczyl musiałby znaleźć dorosłego, który mu kupi, a takich osób będzie mało ze względów chociażby moralnych.
-Nie można jej przećpać.
-TO NIE NARKOTYK, i to nie jest takie moje puste gadanie tylko stwierdziła to chemiczka, która mieszka blok obok, gdyż w składzie zielonego nie ma czegoś tam.
-Jak ktoś chce jarać/ćpać to będzie to robił z pozwoleniem czy bez, jedyna różnica jest taka, że kasa idzie do osób trzecich, a nie do kasy państwa.

teken

2013-07-07, 00:33
lubię Pana Cejrowskiego, ale to jego katolickie pie**olenie zawsze mnie wk***ia.

PS: nie jestem za matihunanen, mam w to wyj***ne.

!Timon

2013-07-07, 00:35
@jejabig

Bardzo ładny wiersz. Nie wiem co bierzesz ani kto Ciebie bierze w nocy ale wnioskuję, że w jednym i drugim wypadku to nie jest dla Ciebie dobre.

@Freedom_69

To JEST narkotyk każdy kto przećpał Ci to powie. Mam znajomego który przestał palić rekreacyjnie już dawno temu [jara nadal ale już nierekreacyjnie] i jest intelektualnym zombie. Oczywiście na listę osób które znam i jarają to absolutny margines ale trawa może zaszkodzić.
Tak samo alkohol, papierosy, ekstazy, kokaina, benzyna, rozpuszczalniki, samochody, ciężkie przedmioty upadające na głowę.