18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cejrowski vs Korwin Mikke

Pycholandia • 2013-07-06, 22:11
I zwycięzcą jest ? :?: :arrow: :kawa:

kidi1

2013-07-06, 23:36
Oboje potraficie tylko ryjami kłapać.

Peter-Norivotset

2013-07-06, 23:38
za polemikka piwo :amused:
szatan, bóg co Cejrowski pie**oli o jakiś zabobonach, ja pie**ole... Religia powinna być tylko "w domu", nie mieszać tego do polityki.
Bóg hahah :lodowka:

Pajoresko

2013-07-06, 23:40
wszystko fajnie pięknie, ale boga nie ma ;D

Molino

2013-07-06, 23:41
Dajmy w końcu szansę tym, którzy nie mogli dojść do głosu przez tyle lat. Zagłosujmy! Co Nas gorszego może czekać? Od Rudego?

narodowiec68

2013-07-06, 23:42
Dzięki Bogu korwiniści są tylko w internecie, ciekawe jak byście mówili o legalizacji jakby na przykład dziecko któregoś z was zostało ćpunem. Natomiast jeśli chodzi o wasz ukochany kapitalizm to gdyby nie on dziś nie byłoby wielkich korporacji i rządów blokujących przedsiębiorców. Prawda jest taka, że cały ten aktualny burdel jest dzieckiem liberalizmu, ale żeby zdawać sobie z tego sprawę powinno się czytać również książki które nie były napisane przez waszego ukochanego "krula".

sharqylbj

2013-07-06, 23:42
ze wszystkim sie z Korwinem zgadzam, tylko błagam żeby nie wprowadzał wolnego obrotu bronią, bo przy naszej mentalności (i ch*jowych służbach mundurowych) to się skończy tak, że każda mała kłótnia poskutkuje dziurą we łbie jednej ze stron....

Peter-Norivotset

2013-07-06, 23:43
narodowiec68 napisał/a:

Dzięki Bogu korwiniści są tylko w internecie, ciekawe jak byście mówili o legalizacji jakby na przykład dziecko któregoś z was zostało ćpunem. Natomiast jeśli chodzi o wasz ukochany kapitalizm to gdyby nie on dziś nie byłoby wielkich korporacji i rządów blokujących przedsiębiorców. Prawda jest taka, że cały ten aktualny burdel jest dzieckiem liberalizmu, ale żeby zdawać sobie z tego sprawę powinno się czytać również książki które nie były napisane przez waszego ukochanego "krula".



Ol...........up

2013-07-06, 23:44
narodowiec68 napisał/a:

Dzięki Bogu korwiniści są tylko w internecie, ciekawe jak byście mówili o legalizacji jakby na przykład dziecko któregoś z was zostało ćpunem. Natomiast jeśli chodzi o wasz ukochany kapitalizm to gdyby nie on dziś nie byłoby wielkich korporacji i rządów blokujących przedsiębiorców. Prawda jest taka, że cały ten aktualny burdel jest dzieckiem liberalizmu, ale żeby zdawać sobie z tego sprawę powinno się czytać również książki które nie były napisane przez waszego ukochanego "krula".



Jak nie umiesz wychować swojego dziecka tak aby nie brało narkotyków to jesteś gównem, a nie rodzicem.

mscicielzLitwy

2013-07-06, 23:47
a ja tam jestem za dostepem do wszystkiego, broni, trawy, dragow itp...tylko do tego np. wprowadzic prawo ktore za sprzedaz np. bronii, dragow itp dzieciom czy osobom ponizej 20 lat karze takiego goscia na kilkanascie np. lat. do tego za bezpodstawne uzycie bronii czy w celu ataku na kogos tez wysopka kara.

co do narkomanow, jesli ktos sie zacpa to trudno, lepiej dla ludzkosci, im wiecej idiotow przedawkuje tym lepiej, mniej ludnosci, wiecej miejsc pracy:d

Black Snake

2013-07-06, 23:48
k***A! Filmów na sadolu mi nie odpala, a z chęcią bym zobaczył :( ( Ktoś jeszcze ma problemy z filmikami i zdjęciami dziś na sadolu?

Jarrt

2013-07-06, 23:50
Molino napisał/a:

Dajmy w końcu szansę tym, którzy nie mogli dojść do głosu przez tyle lat. Zagłosujmy! Co Nas gorszego może czekać? Od Rudego?


k***a, co to za nowa moda z tym rudym? Raczy mi ktoś wytłumaczyć?

Pycholandia

2013-07-06, 23:53
@up nowa ? to kiedyś ta partia miała inny kolor ?

di...........os

2013-07-06, 23:53
Który z idiotów idiotyzmem zbił opozycyjny, idiotyczny tok rozumowania?


Bosy pajac chwali swego przeciwnika w boju: toż to filozof 'natychający' nas koncepcjami politycznymi, wszak widzi wieczne, niezmienne, nieruchome idee w świecie inteligibilnym, samego PAŃSTWA ideę - albo, jakbyśmy chcieli zaczerpnąć z tradycji myśli helleńskiej, samej POLITEI ideę. Mówi przy tym: lecz jednak to tylko utopista; jak można w świat zły, świat podlegający zepsuciu, czyli w świat dostępny oglądowi zmysłowemu, zaimplementować czysty boski abstrakt? Podobieństwo nigdy nie dosięgnie doskonałości pierwowzoru!


Odpowiada szlachecki, złotousty ideolog: pochwaliłeś moją logikę, na nią się zdaj. Woda życia nie istnieje, głupi Wojtku. Pierwowzór to jeno abstrakcyjny koncept - acz pożyteczny koncept. Każdy lubi to, co i my lubimy - każdy wyrasta z tego samego fundamentu wartości, prawd wiecznych, aksjomatów - jeśli nie, trzeba go ucywilizować - ludzi, rzecz jasna, nie wartości. Jeśli mamy już przygotowany zbiór wartości, pomyślmy o zasadzie preferencji tychże wartości (czyli o "dobru", jakby powiedział nam Scheler) - kto pojmie moją logikę, będzie wiedział, że istnieje tylko jedna zasada działająca w jej obrębie. A moja logika jest prawdziwa, prawdziwa jest też zasada. Tak więc gdyby ludzie wiedzieli tyle, ile ja wiem, nie musielibyśmy nic mówić - narkotyk sam by się zutylizował, mój kochany Wojtku, mój mądry, acz niewierny przyjacielu. W końcu my nie robimy tego, czego nasz imperatyw moralny zabrania, po co mieliby więc to robić ci, którzy obecnie są <lewakami> (w końcu zgodnie z działaniem mojej myśli, chorobę lewactwa wiedzą można wyleczyć) ?


Ktoś klaszcze, ktoś się niesmaczy - to są zwyczajne dzieje.

Szczam_na_Zakrystii

2013-07-06, 23:53
narodowiec68 napisał/a:

Dzięki Bogu korwiniści są tylko w internecie, ciekawe jak byście mówili o legalizacji jakby na przykład dziecko któregoś z was zostało ćpunem. Natomiast jeśli chodzi o wasz ukochany kapitalizm to gdyby nie on dziś nie byłoby wielkich korporacji i rządów blokujących przedsiębiorców. Prawda jest taka, że cały ten aktualny burdel jest dzieckiem liberalizmu, ale żeby zdawać sobie z tego sprawę powinno się czytać również książki które nie były napisane przez waszego ukochanego "krula".



18 latek :facepalm:
Synku ty jeszcze od cyca za bardzo nie odrosłeś a pie**olisz jak byś był nie wiadomo jak doświadczony w życiu... :facepalm:

Co do dragów uwierz mi że wszędzie jest dostęp do tego i jak nie wychowasz sam dziecka to rząd tego za ciebie nie zrobi ( w ogóle do kogo ja to mówię...)

Do spania!


ps.
@dionizodoros
Jak bym cie miał pod ręką to bym ci zęby wyj***ł, tak mnie wk***iasz!

Jarrt

2013-07-06, 23:54
Pycholandia napisał/a:

@up nowa ? to kiedyś ta partia miała inny kolor ?


Żeś mi k***a pomógł.....